Treść opublikowana przez dawid195a
- PHANTOM BLACK PEARL ( BIX, DRL-LED, S-LINE, pakiet BLACK, -30mm, 18", 173KM403Nm, FOTOCHROM+KOMPAS )
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
Poliuretan nie zdaje egzaminu , żaden smar nie pomoże , auto robi się jak taczka, drgania wracają po paru tyś. km.
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
Rozwiązany , zaraz po wymianie tuleji na poliuretan też był( wydaje mi się) rozwiązany ale po zimie powrócił całkowicie, czyli po przejechaniu kilku tyś km....
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
Wahacze wymienione na poliftowe , zrobione tak jak pisaliście razem z tuleją przetoczoną by weszła do zwrotnicy, z jedną mała różnicą żeby wybić starą trzeba było wyjąć zwrotnice by podgrzać i jej nie uszkodzić przy demontażu starej tulei . Przetoczenie tulei koszt 30zł za 2 sztuki. Udało się w każdym razie :decayed: Wahacze dolne z tuleją 75mm olejową i gwintem M14 on board :D
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
U mnie po niecałym roku jazdy na tulejach poliuretanowych , nie da się teraz jeździć, nie mówiąc że auto zrobiło się twardsze niż po założeniu sportowych sprężyn to drgania powyżej 120 miejscami (bo nie zawsze) są nie do przyjęcia, wręcz niebezpieczne. Wymieniam właśnie na wahacze z polifta całe + tuleje zwrotnicy z polifta, zobaczymy jaki będzie efekt.
-
PHANTOM BLACK PEARL ( BIX, DRL-LED, S-LINE, pakiet BLACK, -30mm, 18", 173KM403Nm, FOTOCHROM+KOMPAS )
Pasuje całość , jeszcze felgi 19" jakieś ORI i byłoby, no chyba że stołki ze skóry.
-
Audi A5 8T sportback ibiss white //facelift ; 20" ; H&R -40 ; semi dynamic
Wiedziałem że za mała ,........... za rok się bardziej postaram Nowe obiecywane spy photo: (sieprnień 2015):
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Jest konkretnie , lepiej być nie może pzdr
-
Audi A5 8T sportback ibiss white //facelift ; 20" ; H&R -40 ; semi dynamic
Mała zapowiedź , mały update:
-
Audi A5 8T sportback ibiss white //facelift ; 20" ; H&R -40 ; semi dynamic
Co do mocy tutaj występuje lekki spadek, cudów nie ma ,i nie ma co się oszukiwać. Ale nie tak żeby było to uciążliwe a spalanie nieznacznie większe około 0,5 litra na tych felgach i oponach, na tamtych replikach było około 1 litra . Pozdrawiam
-
Audi A5 8T sportback ibiss white //facelift ; 20" ; H&R -40 ; semi dynamic
Jednak wybór padł na inne fele i opony tym razem ORI fele z Q5 na oponie 235/30/20 , do tego dystans 25mm tył + 20 mm przód. - poprawiona fabryka czyli wymiana tuleii wahacza dolnego na poliuretanowe ( były drgania na kierownicy przy takim rozmiarze koła) - nowa kiera polifotwa ścięta + nowe obszycie kiery białą nicią - nowa gała zmiany biegów z s-line biała nić
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
Również jestem po wymianie tulei na poliuretan w audi a5 sportback , efekt zadowalający , wszystko ok , polecam zabieg. Wszystko było w miarę ok (minimalne drgania) do momentu montażu 20 calowych kół, bicie kierownicy od 110 do 140 nie do przyjęcia... na 18 ori wszystko było nawet ok... wcześniej walczyłem z : -koła wyważane 3 razy, w tym raz na hunterze z doważaniem na aucie, -zbieżność robiona i sprawdzana w 2 niezależnych zakładach - zmiana kół na inne dalej to samo - wymiana , rezygnacja i kupno nowych dystansów , bez skutków Dopiero wymiana tulei wyeliminowała problem. Dzięki za temat , dzięki niemu nie szukałem dalej i nie traciłem więcej kasy a i tak sporo straciłem.
-
Taki tam A5 8T Sportback
Ładny sportback , plus za s-line i fajny wypas. Teraz tylko lekko w dół i dobre koło
-
Montował ktoś może taki grill zamiennik ?
Montowałem zamiennik , znaczek OOOO ten duży nawet jest ORI, wszystko ładnie pasuje i siedzi, zero zastrzeżeń, znaczek s5 usunąłem i wlepiłem ORI s-line. PASI
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Albo grubo albo wcale, jeden z dwóch najlepszych Avantów b7 na forum. Pozdro
-
Audi A5 8T sportback ibiss white //facelift ; 20" ; H&R -40 ; semi dynamic
akjam wiem o ci biega , wiem że w a6 c6 , b6/b7 były takie blendy do grilla aby schować blache, tutaj nie wiem ..
-
Audi A5 8T sportback ibiss white //facelift ; 20" ; H&R -40 ; semi dynamic
Nie mam za bardzo pomysłu co z nią zrobić i szczerze nie zwracałem na to uwagi, wywalić ramkę to tylko na klej do szyb, tak miałem w b7.
- PHANTOM BLACK PEARL ( BIX, DRL-LED, S-LINE, pakiet BLACK, -30mm, 18", 173KM403Nm, FOTOCHROM+KOMPAS )
-
Audi A5 8T sportback ibiss white //facelift ; 20" ; H&R -40 ; semi dynamic
Tragedii nie ma , ale twardziej niż na 18" , przez progi zwalniającej już nie przejeżdżasz na 2 , tylko na 1 biegu.
-
Audi A5 8T sportback ibiss white //facelift ; 20" ; H&R -40 ; semi dynamic
Przymiarka na razie, wiadomo jak postanowię że będą na stałe to wpadnie dystans.
-
Audi A5 8T sportback ibiss white //facelift ; 20" ; H&R -40 ; semi dynamic
Przymiarka felg 20' RS6, tak z ciekawości .... jak siądą On board: - Sprężyny H&R - 40 mm - grill s5 black piano + znaczek s-line - modernizacja kratek obok halogenów - servotronic (różnica mega) Wymiana + mega przegląd: - olej w skrzyni biegów - płyn do wspomagania - płyn hamulcowy - olej + filtr oleju - filtr paliwa - filtr powietrza - malowanie zacisków w srebrny kolor - zbieżność - wycieraczki nowe Valeo
-
Lakierowanie chromowanej ramki wokół grill'a ?
Oklejałem folią karbon ,obwódkę w B7, nic się nie działo ,wszystko wszyło ok, ale demontaż grilla to podstawa i rozbiórka na części pierwsze.
-
Montaż przekładni kierowniczej ze wspomaganiem Servotronic w A4 B8 2007-2012
Drążki przełożone moje, wiec sam sobie odpowiadam na pytanie ,da się tylko trzeba gumy i opaski kupić w aso. Servotronic zaprogramowany , wszystko działa ,różnica powalająca. Dzięki za manual
-
Montaż tempomatu w A4 B8 2007-2011
Instrukcja wporzo, wczoraj dołożone do a5 ,tylko w kodowaniu silnika trzeba było zmienić jeszcze, wyrzucało błąd, i w 16 tak jak pisze. Pzdro
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Trzeba było brać za taki hajs ... sam bym się zastanowił , tylko ciekawe jak kolor na żywo.