Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawid195a

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawid195a

  1. Poliuretan nie zdaje egzaminu , żaden smar nie pomoże , auto robi się jak taczka, drgania wracają po paru tyś. km.
  2. Rozwiązany , zaraz po wymianie tuleji na poliuretan też był( wydaje mi się) rozwiązany ale po zimie powrócił całkowicie, czyli po przejechaniu kilku tyś km....
  3. Wahacze wymienione na poliftowe , zrobione tak jak pisaliście razem z tuleją przetoczoną by weszła do zwrotnicy, z jedną mała różnicą żeby wybić starą trzeba było wyjąć zwrotnice by podgrzać i jej nie uszkodzić przy demontażu starej tulei . Przetoczenie tulei koszt 30zł za 2 sztuki. Udało się w każdym razie :decayed: Wahacze dolne z tuleją 75mm olejową i gwintem M14 on board :D
  4. U mnie po niecałym roku jazdy na tulejach poliuretanowych , nie da się teraz jeździć, nie mówiąc że auto zrobiło się twardsze niż po założeniu sportowych sprężyn to drgania powyżej 120 miejscami (bo nie zawsze) są nie do przyjęcia, wręcz niebezpieczne. Wymieniam właśnie na wahacze z polifta całe + tuleje zwrotnicy z polifta, zobaczymy jaki będzie efekt.
  5. Pasuje całość , jeszcze felgi 19" jakieś ORI i byłoby, no chyba że stołki ze skóry.
  6. Wiedziałem że za mała ,........... za rok się bardziej postaram Nowe obiecywane spy photo: (sieprnień 2015):
  7. Jest konkretnie , lepiej być nie może pzdr
  8. Co do mocy tutaj występuje lekki spadek, cudów nie ma ,i nie ma co się oszukiwać. Ale nie tak żeby było to uciążliwe a spalanie nieznacznie większe około 0,5 litra na tych felgach i oponach, na tamtych replikach było około 1 litra . Pozdrawiam
  9. Jednak wybór padł na inne fele i opony tym razem ORI fele z Q5 na oponie 235/30/20 , do tego dystans 25mm tył + 20 mm przód. - poprawiona fabryka czyli wymiana tuleii wahacza dolnego na poliuretanowe ( były drgania na kierownicy przy takim rozmiarze koła) - nowa kiera polifotwa ścięta + nowe obszycie kiery białą nicią - nowa gała zmiany biegów z s-line biała nić
  10. Również jestem po wymianie tulei na poliuretan w audi a5 sportback , efekt zadowalający , wszystko ok , polecam zabieg. Wszystko było w miarę ok (minimalne drgania) do momentu montażu 20 calowych kół, bicie kierownicy od 110 do 140 nie do przyjęcia... na 18 ori wszystko było nawet ok... wcześniej walczyłem z : -koła wyważane 3 razy, w tym raz na hunterze z doważaniem na aucie, -zbieżność robiona i sprawdzana w 2 niezależnych zakładach - zmiana kół na inne dalej to samo - wymiana , rezygnacja i kupno nowych dystansów , bez skutków Dopiero wymiana tulei wyeliminowała problem. Dzięki za temat , dzięki niemu nie szukałem dalej i nie traciłem więcej kasy a i tak sporo straciłem.
  11. Ładny sportback , plus za s-line i fajny wypas. Teraz tylko lekko w dół i dobre koło
  12. Montowałem zamiennik , znaczek OOOO ten duży nawet jest ORI, wszystko ładnie pasuje i siedzi, zero zastrzeżeń, znaczek s5 usunąłem i wlepiłem ORI s-line. PASI
  13. akjam wiem o ci biega , wiem że w a6 c6 , b6/b7 były takie blendy do grilla aby schować blache, tutaj nie wiem ..
  14. Nie mam za bardzo pomysłu co z nią zrobić i szczerze nie zwracałem na to uwagi, wywalić ramkę to tylko na klej do szyb, tak miałem w b7.
  15. Tragedii nie ma , ale twardziej niż na 18" , przez progi zwalniającej już nie przejeżdżasz na 2 , tylko na 1 biegu.
  16. Przymiarka na razie, wiadomo jak postanowię że będą na stałe to wpadnie dystans.
  17. Przymiarka felg 20' RS6, tak z ciekawości .... jak siądą On board: - Sprężyny H&R - 40 mm - grill s5 black piano + znaczek s-line - modernizacja kratek obok halogenów - servotronic (różnica mega) Wymiana + mega przegląd: - olej w skrzyni biegów - płyn do wspomagania - płyn hamulcowy - olej + filtr oleju - filtr paliwa - filtr powietrza - malowanie zacisków w srebrny kolor - zbieżność - wycieraczki nowe Valeo
  18. Oklejałem folią karbon ,obwódkę w B7, nic się nie działo ,wszystko wszyło ok, ale demontaż grilla to podstawa i rozbiórka na części pierwsze.
  19. Drążki przełożone moje, wiec sam sobie odpowiadam na pytanie ,da się tylko trzeba gumy i opaski kupić w aso. Servotronic zaprogramowany , wszystko działa ,różnica powalająca. Dzięki za manual
  20. Instrukcja wporzo, wczoraj dołożone do a5 ,tylko w kodowaniu silnika trzeba było zmienić jeszcze, wyrzucało błąd, i w 16 tak jak pisze. Pzdro
  21. Trzeba było brać za taki hajs ... sam bym się zastanowił , tylko ciekawe jak kolor na żywo.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.