Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawid195a

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawid195a

  1. Na bank to samo.... cena 3K była mocno atrakcyjna i chcą zarobić , poza tym jakie to audi exclusive jak nie ma logo na boczkach...Co nie zmienia faktu że stan igła.
  2. Kupiłem maglownice z drążkami kierowniczymi ale nie wiem w jakim stanie one są , oczywiście mogę przełożyć drążki swoje z mojej maglownicy bez servo? ale zrobić to przed montażem magla nowego tak?
  3. Kupiłem listwy z a5 coupe do sportbacka i były za krótkie , można było je zamontować ale były kilka cm krótsze. Odesłałem ,kupiłem do sporbacka i sa jak w ori. Wiec podejrzewam że do a4 są taki jak od sportbacka.
  4. Pozatym że są krótsze z a5 cupe do a5 sporback, przerabiałem temat, wiec podjeżewam że do a4 z cupe też sa krótsze.
  5. Dzięki za konkretną odpowiedź.
  6. To jaki się nadaje do 2.0 TDI caha , manual 6 biegów, bo nie ma precyzyjnej odpowiedzi....?
  7. A do skrzyni z A5 2.0TDI , manual 6 biegów, zalać lepiej Motula Gear 300 75W90 co spełnia normy GL4 oraz GL5 a nie pisze nic o normie 501.50, czy Castrol Syntrans Translaxle 75W90 co spełnia norme 501.50 i GL-4 ale nic nie pisze o GL-5 ??? Bo już zgłupiałem po czytaniu wszystkiego o tym.....
  8. Jaki rozmiar? Problem jest że na seryjnym zawiasie w a5 już jest twardo co dopiero na 20" , wiec miotam się z decyzją już rok...
  9. Mały update: - listwy black piano + ramka wokół licznika (folia) - belki + box - zabezpieczony lakier na zime Colliente 476 (fota jak kropelkuje) , szyby rainX , środek natural look
  10. Jak na taki projekt felgi do mnie nie przemawiają wcale, coś ori i będzie dobrze, ogólnie projekt gratulacje
  11. wreszcie pochwale się audi po prawie roku, audi a5 sportback kupione 6.12.2013 .Rocznik : listopad 2009, silnik Caha 2.0 tdi 170ps, z zewnątrz dołożone listwy s-line, tylny zderzak s-line, końcówki wydechu, grill black piano, pełne oświetlenie LED wewnątrz i zewnątrz, zmodernizowany lekko przedni zderzak. Pakiet ambiente , MMI 3G z dyskiem, skóra z alkantarą , a tak to seria jak to w A5. Felgi 18" z gumą 225/40/18. Ostatnio dołożyłem składane lusterka oraz białe żarówki w halo. Kilka fotek : UPDATE 12.7.15 Jednak wybór padł na inne fele i opony tym razem ORI fele z Q5 na oponie 235/30/20 , do tego dystans 25mm tył + 20 mm przód. - poprawiona fabryka czyli wymiana tuleii wahacza dolnego na poliuretanowe ( były drgania na kierownicy przy takim rozmiarze koła) - nowa kiera polifotwa ścięta + nowe obszycie kiery białą nicią - nowa gała zmiany biegów z s-line biała nić Na pokład wjechało : -lustro z kompasem i fotochromem Mały update 25.09.16 , po paru godzinach walki .... i kilkunastu dniach kompletowania części -zderzak s5 w kolor komplet kratkami halogenami i grillem -nowe lampy kompletne -maska w kolor z audi s5 -tylne lampy neon + moduły semidynamic
  12. Ok dzięki za odpowiedź , już problem rozwiązany ,właśnie skończyłem składać 2 lusterko po podłączeniu drugiego wszytko idealnie jest. Wiec jak jest jedno to taki efekt był. Aha i zaadoptowałem lustra z A4 do A5 sportbeck , rozebrałem na drobne części i przełożyłem stopy (aluminiowe mocowanie) oraz czarny plastik. Bardzo ciężko ściągnąć i założyć sprężynę więc uzbroicie się w cierpliwość.
  13. Jestem po montażu lusterek, i coś mi nie gra, rozkładają się one dobrych kilka sekund po włączeniu zapłonu, raczej powinny się od razu rozłożyć , jak jest u was?
  14. Lusterka od a4 ,nie pasują plug&play do a5, maja inne mocowanie (stope) oraz plastik . Dzisiaj miałem małe zdziwko.
  15. Miałem dokładnie te same błędy , wiązkę sprawdziłem , do CE09 oraz napięcia na czujniku. Wszystko ok, podmiana czujnika na inny pomogła, można go odkręcić a czynnik nie ucieknie. Temat mi pomógł. Dzięki Auto Audi a5 sportback.
  16. Na RS6 na fotach o niebo lepiej, wydają się za ciemne do białego.
  17. No właśnie dziwnie to rozwiązali, więcej wad nie widzę
  18. Jakaś znajoma furka hehe Kolorek jedyny odpowiedni. Gratuluje zakupu, zazdroszczę szyberdachu, springów, i te 19" z Rs6 nawet ładnie siedzą. Nie brakuje ci czegoś w dyfuzorze z tyłu? ---------- Post dopisany at 19:00 ---------- Poprzedni post napisany at 18:49 ---------- Aha masz półkę w tylnej klapie od środka zamontowaną? nie słychać jej ?
  19. Jest miazga , auto zyskało na wyglądzie , propsy
  20. A kiedy są spoty ,o której i gdzie?
  21. Dokładka z Leona , podocinana i dopasowana do zderzaka z b7. Troche zdolności manualnych i zamontujesz. ---------- Post dopisany 30-01-2014 at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany 05-06-2013 at 10:46 ---------- Wątek można zamknąć , auto sprzedane , dzięki.
  22. Przy tym kolorze zderzak s-line przód to podstawa. Na glebe go bo stoi jak koza , noi tak pozatym jakoś nigdy czarna fela mi sie nie podobała... Kolor auta spoko.
  23. Bez demontażu nie da rady.
  24. Niestety nie doszlem , po wymianie paska dalej to samo, trwa kilka sekund zaleznie od temperatury.
  25. A miałbyć świetny ten plastidep... Ja mam 3 warstwy na kratce z grilla i schodzi... Nawet nie prubuje karcherem tego potraktować

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.