Jump to content
IGNORED

Listwy zewnetrzne progowe S LINE A4 B8 vs A5

frog125
 Share

Recommended Posts

Witam orientuje się ktoś czy listwy progowe zewnętrze s-line z audi A5 pasują do naszych a4b8 oraz czy pasują listwy wewnętrzne progowe s-line także z A5 do a4b8

A5 Sportback

8T8 854 931 = L

8T8 854 932 = R

A4

8K0 854 931 A = L

8K0 854 932 A = R

A5 Coupé

8T0 854 931 A = L

8T0 854 932 A = R

Witam :)

Edited by marian2007

Pozatym że są krótsze z a5 cupe do a5 sporback, przerabiałem temat, wiec podjeżewam że do a4 z cupe też sa krótsze.

ja mam jedną listwę z a5 która sobie u mnie leży i przykładałem i nic jej nie brakuje

Kupiłem listwy z a5 coupe do sportbacka i były za krótkie , można było je zamontować ale były kilka cm krótsze. Odesłałem ,kupiłem do sporbacka i sa jak w ori. Wiec podejrzewam że do a4 są taki jak od sportbacka.

Sprawdzil ktos czy faktycznie z a5 sportback sa takie same jak do a4 ?

A5 SPORTBACK ma dłuższe listwy niż w A4 do A4 pasują z A5 coupe

Edited by daniell-gda

Możecie podać jakieś miejsce gdzie można kupić takie listy do b8, sedan? Na allegro nic ciekawego nie znalazłem. Szczytem marzeń byłyby od razu polakierowane, kolor biały.

Możecie podać jakieś miejsce gdzie można kupić takie listy do b8, sedan? Na allegro nic ciekawego nie znalazłem. Szczytem marzeń byłyby od razu polakierowane, kolor biały.

aso około 260zł za sztukę i trzeba malować

Ori s-line B8 mają długość 196cm wg tego co u mojego kolegi jest a te z A5 sportback mają 198cm i są za długie, a powinny pasować do rantów nadkoli chyba. Listwy od A5 coupe są takie same jak do A4 na to wychodzi :)

Witam. Czy ma ktoś dostęp do listw progowych zewnętrznych Lewa+Prawa (8K0 854 931 A + 8K0 854 932 A) ? W serwisie we Wrocławiu chcą 325zł szt. Chyba, ze ma ktoś sklep w którym można dostać to w dobrych pieniążkach?

Jeszcze jedno pytanie

8K0 807 110 1RR Listwa pod przedni zderzak, kolor szary platinium. Ktoś ma może numer lakieru?

Edited by ChiPis

1RR to kolor

O masz.. :) Dzięki wielkie

Witam

Wiem, że ten temat był już walłkowany ale nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi. Chodzi mi o listwy progowe do a4 b8 Avant czy pasują od a5 coupe lub a5 sportback?

Pozdrawiam