Treść opublikowana przez dzg
-
multitronic opóźnienie podczas ruszania 2-3 sekundy
Hej a masz możliwość sprawdzenia jaki masz soft w sterowniku. masz vcds ??
-
Po B7 teraz B8 też multitronik.
NIestety też to przerabiałem i mam 2012 jakiegoś babuna zrobili z tymi silniczkami
-
B8 TrOOOOp
Ktoś chętny na kierownice od RS4 info pw
-
B8 TrOOOOp
Lotka przed lift oraz polift są te same. Lotka s-line różnią się od RS , ale obie założysz na standardową klapę ( są klejone )
-
B8 TrOOOOp
995,40 pln 8K0853651ET94 najprawdopodobniej zastanawia mnie ta rozbieżność cenowa: 8K0853651E1QP Atrapa chłodnicy szary kamienny 913.55 8K0853651EALZ Atrapa chłodnicy czern blyszczaca 1609.33 8K0853651ET94 Atrapa chłodnicy czern blyszczaca 940.10 8K0853651EVMZ Atrapa chłodnicy czarny 1497.80 0 mnie interesuje ten grill pod czujnik pdc - w grillu się wywierca otwory czy przychodzą z fabryki wycięte - gotowe? grill ma juz gotowe miejsca na czujniki nic nie wiercisz.
-
MMI 3G
Dograj gemmi ręcznie i bedzie dzialac
-
B8 TrOOOOp
po screenach wygląda na przerobioną wersje vcds http://vasyadiagnost.com/about/screenshots
-
Jak wlaczyc usluge ON LINE w MMI 3G+ bez SIM
Jeśli wszystko jest dobrze skonfigurowane to po połączeniu telefonu do sieci z samochodu powinienem mieć internet ?? Model na RPI Jupi Jupi ,Ruszyło Działa wszystko oprócz Traffic,
-
Jaki olej do skrzyni biegów multitronic w Audi A4 B8?
Aso nie wymienia filtra
-
B8 TrOOOOp
pompke masz w lewy przednim nadkolu, trzeba zdjąć koło oraz nadkole
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Pozdrawiam mam tę sama konfiguracje auta wizdę
-
B8 TrOOOOp
Address 03: ABS Brakes (J104) Labels: 8K0-907-379.clb Part No SW: 8K0 907 379 CH HW: 8K0 907 379 CH Component: ESP8 front H09 0100 Revision: -------- Serial number: -------------- Coding: 171D4C Shop #: WSC 06324 000 00000 VCID: 810D0137A3C9
-
B8 TrOOOOp
Panowie pytanie dla tych co maja POLIFTA po 2013 roku Potrzebuje kodowanie pompy ABS jaki macie chce cos uzupełnic na FORUM Panowie pytanie dla tych co maja POLIFTA po 2013 roku Potrzebuje kodowanie pompy ABS jaki macie chce cos uzupełnic na FORUM Ja mam 2012 polifta , modelowo 2013 nada się ??? tyle że to multitronik
-
Czyszczenie zaworu EGR i przepustnicy w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Proszę Wymontowanie i zamontowanie chłodnicy układu recyrkulacji spalin : https://drive.google.com/open?id=0B0PGWuvFztLLeTlsbXNMTWVIdW8 Zestawienie montażowe - układ recyrkulacji spalin https://drive.google.com/open?id=0B0PGWuvFztLLb1FwaXJpV09TVDQ
-
B8 TrOOOOp
Generalnie szukam, na nic się nie zdecydowałem. Czytałem że jest to dobry olej i serwisy skrzyń zalewają nim skrzynie. Zawsze lepiej zapytać czy może ktoś już zalewal tym olejem i ma doswiadczenie ?
-
B8 TrOOOOp
Panowie lał ktoś do multitronika zamiennik oleju oryginalnego ? - Olej przekładniowy ATF RAVENOL CVTMusze wymienić i szukam alternatywy dla oryginału
-
Jaki olej do skrzyni biegów multitronic w Audi A4 B8?
taki może być http://allegro.pl/olej-ravenol-atf-cvt-fluid-4l-g052516a2-g052180a2-i5628609689.html ????
-
Jaki olej do skrzyni biegów multitronic w Audi A4 B8?
Panowie jaki olej lac do multi poprzednio był zalewany G052516A2 , Brać RAVENOL olej ?
-
B8 TrOOOOp
Dziś w mmi 3g+ podniosłem soft do 0900 i działa wiec nie tzreba wersji pośrednich
-
B8 TrOOOOp
Trochę mnie postraszyliście wiec zrobię pokolei, aktualnie mam p0513 Ma ktos softy : 8R0906961BK (517) 8R0906961CA (612) 8R0906961CE (614) 8R0906961DH (767)
-
B8 TrOOOOp
Czyli da się podnieść soft zaraz do k900 i bedzie wszyatko ok ? Jaki były kolejne wersje softow ?
-
B8 TrOOOOp
Panowie mam MMI 3gp ze starego softu przejść odrazu na najnowszy k900 ?
-
B8 TrOOOOp
a jakie mają w przedlifcie sprężyna 1BE ?
-
Zmiana żarnika d1s na d2s
Mam bixenon a4 b7 Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
-
Zmiana żarnika d1s na d2s
Witam da radę zamienić d1s na d2s ? oczywiście wiem ze przetwornica jest inna. Chodzi tylko o informację czy mocowanie żarnika jest to samo ?