Treść opublikowana przez dzg
-
Po wymianie Oleju komputer wskazuje czy jest Ok?
ja różniez niecałe 5l i stan max
-
Jakie świece żarowe polecacie do Audi A4 B8 2.0 TDI?
Smar się daje żeby nastepnym razem się nie zapiekły.
-
Prośba o analizę logów
Turbo po logach wygląda ok,
-
1.9 TDI AVB 101 KM Bezpieczne zwiększenie mocy
Jak zrobi to prefesjonalista to będzie napewno dobrze. Grunt to wybrać odpowiedniego tunera. Auto po chipie napewno odżyje.
-
Które opony byście wybrali z tych dwóch , oraz który rozmiar lepszy?
myślę ze najlepszy wybór to 225/45/17 jeździłem i było Ok
-
MMI 2g i wzmacniacz BANG&OLUFSEN
Ale masz komplet czy sam sub a głośniki seria ?
-
Montował ktoś może taki grill zamiennik ?
Niestety tylko org, zamienniki zawsze są marnej jakośći i średnio pasują.
-
Łożysko koła dwumasowego
dzięki za odpowiedz
-
120 KM czy to samo co 143 KM ?
Ja rónież 120 bym nie skreślał , po chipie jest to prawie ten sam samocód do 170.
-
Audi A4 B8 2.0 TDI - modyfikacja w R-Performance (Rogalotti)
Bardzo ładny wykres, profesjonalna robota
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Ło cho cho rakieta jest :naughty:
-
Pytanie o szyby w A4 b8
Ludzie są dziwni na szyby patrzą a na przebieg juz nie wierza w cuda , widzą ponad 200tys i już strach w oczach.
-
Nawigacja RNS E - odnowienie zużytego wyświetlacza
Mega Tutek dzięki
-
po wymiania lozyska wyciskowego dalej szumi
Po schemacie widze ze tez uszczelniacz jest 0B1105245 tez wymienialiscie ? 23 - 0B1105245 24 - 0B1105561C ( D >> - 07.02.2011) 0B1105561E ( D - 07.02.2011 >>) 6 - 079105313A
-
Łożysko koła dwumasowego
Wyczytałęm ze można wymienić łożysko w kole dwumasowym, tylko nie doszukałem się nr katalogowego. Wie ktoś moze jaki ma ono nr ?
-
po wymiania lozyska wyciskowego dalej szumi
Kurcze mam to samo , ma ktos nr katalogowe lozysk ?
-
Audi Avant Lava Grey by skotmen 18" 19" 20"
Koło ekstra
-
Bicie koła prawa strona przód
Dokładnie szkoda opon moze wystarczy jeszcze raz zdjąc i założyć też tak kiedys miałem.
-
Zderzak TYLNY AVANT POLIFT 2012 - 2015 do wersji 2008-2012
Ma ktoś mozę nr Ślizgów do zderzaka poliftowego ?
-
wymiana lamp
Panowie jaki ma nr kostka 14 pinowa do podłączenia Bi xenonu ? przeczytałem cały temat ale nie znalazłem
-
Listwy zewnetrzne progowe S LINE A4 B8 vs A5
Sprawdzil ktos czy faktycznie z a5 sportback sa takie same jak do a4 ?
-
Głośny nawiew.
Tez czeka mnie niestety ten zabieg. Mam nadzieje ze pujdzie sprawnie.
-
[a6 c6 2.0 tdi CAGB] wentylator chodzi po zgaszeniu
Tak przerwales wypalanie dpf , dlatego smierdzialo i wentylator chodził aby schlodzic pod maska
-
czyszczenie klosza lampy od wewnątrz
Tez bede musial tego patentu wyprubowac bo mam syf w srodku dzieki.
-
miganie podświetlenia zegarów
Sprawdz najpierw czy nie masz bledow na sterownikach.