Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dzg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dzg

  1. Hej a masz możliwość sprawdzenia jaki masz soft w sterowniku. masz vcds ??
  2. NIestety też to przerabiałem i mam 2012 jakiegoś babuna zrobili z tymi silniczkami
  3. dzg odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ktoś chętny na kierownice od RS4 info pw
  4. dzg odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Lotka przed lift oraz polift są te same. Lotka s-line różnią się od RS , ale obie założysz na standardową klapę ( są klejone )
  5. dzg odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    995,40 pln 8K0853651ET94 najprawdopodobniej zastanawia mnie ta rozbieżność cenowa: 8K0853651E1QP Atrapa chłodnicy szary kamienny 913.55 8K0853651EALZ Atrapa chłodnicy czern blyszczaca 1609.33 8K0853651ET94 Atrapa chłodnicy czern blyszczaca 940.10 8K0853651EVMZ Atrapa chłodnicy czarny 1497.80 0 mnie interesuje ten grill pod czujnik pdc - w grillu się wywierca otwory czy przychodzą z fabryki wycięte - gotowe? grill ma juz gotowe miejsca na czujniki nic nie wiercisz.
  6. Dograj gemmi ręcznie i bedzie dzialac
  7. dzg odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    po screenach wygląda na przerobioną wersje vcds http://vasyadiagnost.com/about/screenshots
  8. Jeśli wszystko jest dobrze skonfigurowane to po połączeniu telefonu do sieci z samochodu powinienem mieć internet ?? Model na RPI Jupi Jupi ,Ruszyło Działa wszystko oprócz Traffic,
  9. Aso nie wymienia filtra
  10. dzg odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    pompke masz w lewy przednim nadkolu, trzeba zdjąć koło oraz nadkole
  11. Pozdrawiam mam tę sama konfiguracje auta wizdę
  12. dzg odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Address 03: ABS Brakes (J104) Labels: 8K0-907-379.clb Part No SW: 8K0 907 379 CH HW: 8K0 907 379 CH Component: ESP8 front H09 0100 Revision: -------- Serial number: -------------- Coding: 171D4C Shop #: WSC 06324 000 00000 VCID: 810D0137A3C9
  13. dzg odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie pytanie dla tych co maja POLIFTA po 2013 roku Potrzebuje kodowanie pompy ABS jaki macie chce cos uzupełnic na FORUM Panowie pytanie dla tych co maja POLIFTA po 2013 roku Potrzebuje kodowanie pompy ABS jaki macie chce cos uzupełnic na FORUM Ja mam 2012 polifta , modelowo 2013 nada się ??? tyle że to multitronik
  14. Proszę Wymontowanie i zamontowanie chłodnicy układu recyrkulacji spalin : https://drive.google.com/open?id=0B0PGWuvFztLLeTlsbXNMTWVIdW8 Zestawienie montażowe - układ recyrkulacji spalin https://drive.google.com/open?id=0B0PGWuvFztLLb1FwaXJpV09TVDQ
  15. dzg odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Generalnie szukam, na nic się nie zdecydowałem. Czytałem że jest to dobry olej i serwisy skrzyń zalewają nim skrzynie. Zawsze lepiej zapytać czy może ktoś już zalewal tym olejem i ma doswiadczenie ?
  16. dzg odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie lał ktoś do multitronika zamiennik oleju oryginalnego ? - Olej przekładniowy ATF RAVENOL CVTMusze wymienić i szukam alternatywy dla oryginału
  17. taki może być http://allegro.pl/olej-ravenol-atf-cvt-fluid-4l-g052516a2-g052180a2-i5628609689.html ????
  18. Panowie jaki olej lac do multi poprzednio był zalewany G052516A2 , Brać RAVENOL olej ?
  19. dzg odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dziś w mmi 3g+ podniosłem soft do 0900 i działa wiec nie tzreba wersji pośrednich
  20. dzg odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Trochę mnie postraszyliście wiec zrobię pokolei, aktualnie mam p0513 Ma ktos softy : 8R0906961BK (517) 8R0906961CA (612) 8R0906961CE (614) 8R0906961DH (767)
  21. dzg odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czyli da się podnieść soft zaraz do k900 i bedzie wszyatko ok ? Jaki były kolejne wersje softow ?
  22. dzg odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie mam MMI 3gp ze starego softu przejść odrazu na najnowszy k900 ?
  23. dzg odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a jakie mają w przedlifcie sprężyna 1BE ?
  24. dzg odpowiedział(a) na dzg temat w Audi A4 B6/B7
    Mam bixenon a4 b7 Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
  25. dzg opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam da radę zamienić d1s na d2s ? oczywiście wiem ze przetwornica jest inna. Chodzi tylko o informację czy mocowanie żarnika jest to samo ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.