Treść opublikowana przez dzg
-
B8 TrOOOOp
jak nie ma przycisków to nie ma MMI tylko zwykłe radio
-
B8 TrOOOOp
Panowie gdzie w kujawsko pomorskim zdejmę ochronę komponentu poza aso ?
-
B8 TrOOOOp
Pewnie da radę ale koszta w granicach 500-600zł za język polski. Jeśli chodzi o zmianę na angielski penie da sie to zrobić VCDS
-
B8 TrOOOOp
Polski język był dopiero po 2012r , i to nie wszystkich, na pewno w 3g+ dało się zmienić ale c zy w concercie też to nie wiem
-
B8 TrOOOOp
8K/B8: 66,6mm Pasują od nowych a6 i reszty
-
B8 TrOOOOp
To normalne że przy nawigacji 3g high u góry mam pasek niebieski bez mapy? Ustawiony tryb 3d, na reszcie ok tylko nawigacja ma pasek
-
wymiana lamp
Kontaktój się z wrclaguna on ogarnie ci temat
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
hej ja zakładałem taki zestaw do siebie , jak cos pisz na priv to ogarniemy- B8 TrOOOOp
od spodu ma dodatkowy sterownik W skrętnych od spodu jest dodatkowy sterownik Dzięki;) czyli mam nieskrętne jak by ktoś wiedział o pewnym bordnetz N albo P to proszę o wiadomość- B8 TrOOOOp
Jak rozróznić bixenon zwykły od sketnego ? oprócz nalepek- B8 TrOOOOp
chodzi ci o kierownice 2008-2011 czy 2011- 20.. ? jeśli o te pierwszą to te same- Wymiana przednich zwykłych lamp na Bixenon LED w Audi A4 B8 2008-2012
Kodowanie lamp bixenon : MCE 09 ---> CODING 07 --->Long Coding Helper ---> Software Coding: 260090B10134A7000001000300001D0D001C220800000101000000 BYTE 0 -26 BYTE 2 - 90 BYTE 14 - 1D BYTE 15 - 0D jest napisane w pierwszym poście.- wymiana lamp
Panowie studiowałem temat ale jasno nie jest napisane, Jeśli nie montuje samo poziomowania to nie podpinam pinów 1-3 ? Czyli nie mam regulacji nad lampami ? Czy jest jakiś Patent ?- znikajace paliwo
Zaobacz na kolejnym zbiorniku jak będzie plam oleju napędowego nie ma ?- wreszcie shamowany mój czarny szatan
Łardzo ładny wykres zr4obiony z głową- prośba o diagnozę vw 1,9 BKC
Turbo kopyta wyciągneło sprawdz czy w wydechu oleju nie masz , pewnie kata ci zapchało dlatego taki mół był- czujnik ABS gdzie go szukac ?
Tak to wygląda:- ALPINE CDE-125BT - ktoś poradzi?
Kolego apina to alpina masz wzmaka jakiegoś ? suba org ?- Kolejność przy odpowietrzaniu hamulców z ABS w Audi
Kolejność odpowietrzania: PT,LT,PP,LP. potzrebne są dwie osoby jedna pompuje druga odkręca i zakręca odpowietrznik- Audi A4 3.0 TDI --> chiptuning by DARON
Bajka- Skacząca wskazówka od temp silnika
Dopkładnie czujnik do wymiany jak koledzy prędzej pisali- Montaz haka a umiejscowienie gniazda
Montujesz stały hak czy westfalie ?- Jakiej firmy szyba przednia?
Z tych dwóch tylko pilkington.- regeneracja plastików (przycisków)
Tez średnio polecam, lepiej wymienić na org produkt. Mniej nerwów - Meetingi Kujawsko-Pomorskie