Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dzg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dzg

  1. dzg odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    jak nie ma przycisków to nie ma MMI tylko zwykłe radio
  2. dzg odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie gdzie w kujawsko pomorskim zdejmę ochronę komponentu poza aso ?
  3. dzg odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pewnie da radę ale koszta w granicach 500-600zł za język polski. Jeśli chodzi o zmianę na angielski penie da sie to zrobić VCDS
  4. dzg odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Polski język był dopiero po 2012r , i to nie wszystkich, na pewno w 3g+ dało się zmienić ale c zy w concercie też to nie wiem
  5. dzg odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    8K/B8: 66,6mm Pasują od nowych a6 i reszty
  6. dzg odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To normalne że przy nawigacji 3g high u góry mam pasek niebieski bez mapy? Ustawiony tryb 3d, na reszcie ok tylko nawigacja ma pasek
  7. dzg odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Kontaktój się z wrclaguna on ogarnie ci temat
  8. hej ja zakładałem taki zestaw do siebie , jak cos pisz na priv to ogarniemy
  9. dzg odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    od spodu ma dodatkowy sterownik W skrętnych od spodu jest dodatkowy sterownik Dzięki;) czyli mam nieskrętne jak by ktoś wiedział o pewnym bordnetz N albo P to proszę o wiadomość
  10. dzg odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak rozróznić bixenon zwykły od sketnego ? oprócz nalepek
  11. dzg odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    chodzi ci o kierownice 2008-2011 czy 2011- 20.. ? jeśli o te pierwszą to te same
  12. Kodowanie lamp bixenon : MCE 09 ---> CODING 07 --->Long Coding Helper ---> Software Coding: 260090B10134A7000001000300001D0D001C220800000101000000 BYTE 0 -26 BYTE 2 - 90 BYTE 14 - 1D BYTE 15 - 0D jest napisane w pierwszym poście.
  13. dzg odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Panowie studiowałem temat ale jasno nie jest napisane, Jeśli nie montuje samo poziomowania to nie podpinam pinów 1-3 ? Czyli nie mam regulacji nad lampami ? Czy jest jakiś Patent ?
  14. dzg odpowiedział(a) na lukas309 temat w 2.0TDI
    Zaobacz na kolejnym zbiorniku jak będzie plam oleju napędowego nie ma ?
  15. Łardzo ładny wykres zr4obiony z głową
  16. Turbo kopyta wyciągneło sprawdz czy w wydechu oleju nie masz , pewnie kata ci zapchało dlatego taki mół był
  17. Tak to wygląda:
  18. Kolego apina to alpina masz wzmaka jakiegoś ? suba org ?
  19. Kolejność odpowietrzania: PT,LT,PP,LP. potzrebne są dwie osoby jedna pompuje druga odkręca i zakręca odpowietrznik
  20. Dopkładnie czujnik do wymiany jak koledzy prędzej pisali
  21. Montujesz stały hak czy westfalie ?
  22. dzg odpowiedział(a) na wesz82 temat w Audi A4 B8
    Z tych dwóch tylko pilkington.
  23. Tez średnio polecam, lepiej wymienić na org produkt. Mniej nerwów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.