Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukas309

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Do zapchania dpfa i wolniejszego rozgrzewania się silnika
  2. Proste jak drut trybka w sterowaniu klapy gaszącej lubią się wyszczerbiać i klapa się zamknie i ani drgnie a bez powietrza no niestety.....
  3. Sprawdź jak pracuje egr....
  4. lukas309 odpowiedział(a) na creative090 temat w 2.0TDI
    Zapytaj mechanika czy wie co to jest nagrzewnica, wymiennik ciepła nagrzewnicy......
  5. Na logikę tak powinno być, wartość wyższa popiołu w filtrze skraca odcinki jego regenarcji Ja miałem 0,2 ml popiołu i nic się nie działo poza tym że wypalał się częściej tj. co około 250/300
  6. No są demontaż i montaż jakieś 500 zł w B8
  7. Oczywiście że tak ale jeżeli ktoś wie w jakim stanie ma silnik to się wywala filtr a nie czyści, to tak jakbyś włożył nowy katalizator do benzyny wiedząc że bierze olej.....
  8. Bzdury piszesz takie że nie da się tego czytać
  9. Bzdura żadne krótkie odcinki nie zapychaja filtra, filtr może szybciej się zap chac poprzez wydzielanie przez silnik większej ilości sadzy co wiąże się z jego kondycją (wtryskiwacze, egr, niedomykające się zawory, zbyt rzadko zmieniany olej lub niewłaściwy olej, przerywanie regeneracji filtra) faktem jest natomiast sprawa ze w mieście szczególnie w zimie wolniej osiąga temp robocza silnik i wytwarza więcej sadzy ale nie do tego stopnia aby generować jakieś problemy z filtrem, jeżdżę od 2013 roku do dziś po mieście w 80% i żadnych problemów nie mam
  10. Po wymianie czujnika różnicy ciśnień trzeba wypalić serwisowo dpfa w ten sposób się go adaptuje ??
  11. Tak na autostradzie tak ale nie na odcinku 20 km podstawa jest osiągnięcie w układzie wydechowym temp spalania sadzy
  12. Zależy przez jaki okres czasu były podniesione, jadąc do DE napewno się wypalił dwa razy gdzie sterownik nawet nie musiał dotryskiwac paliwa aby wymusić podnieść temp w układzie wydechowym ponieważ jazda na takim odcinku sama wygeneruje temp w układzie wydechowym nawet dochodząca do 800 stopni C a jak wiadomo sadza wypala się samoistnie w temp. około 650 stopni C, w takich warunkach jakie opisujesz czyli podróż do DE auto potrafi wygenerować dwa razy mniej sadzy niż w mieście, natomiast jazda z checkiem w mieście może zakłócić regenerację i filtr się zapcha sądzą więc należy jak najszybciej usunąć usterkę aby nie narobić sobie problemów
  13. 190 ml popiołu
  14. Nie zamek tylko połączenie moduł - - - - > wtyczka od zamka sprawdź ta opcje
  15. Bolo wyślij mi na PW nr do Ciebie to zadzwonię bo rozmowa w ten sposób do niczego nie prowadzi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.