-
Logi 1.8 T AVJ, nie jedzie wogóle :/
Stało się to w ten sposób, że ciągnąłem go na 3 biegu na obrotach i powyżej 4 tysięcy tak jakby stracił moc, myślałem przez chwilę, ze zgasł. Poprostu osłabł całkowicie. Mam to auto 8 rok i przepływka nie była ruszana, turbo też. Bardzo mało nim jezdze. Dzięki za sugestie co mogło być nie tak. Raczej pójdzie do mechanika bo nie mam za bardzo czasu ani części na podmiankę. Dam znać co było nie tak po naprawi e:)
-
Logi 1.8 T AVJ, nie jedzie wogóle :/
Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum
-
Logi 1.8 T AVJ, nie jedzie wogóle :/
Zrobiłem test szczelności tak jak na filmiku poniżej i nigdzie nie ucieka. Zauwazyłem, że jak przejade kawałek i zgaszę auto to biały dymek wydobywa się w miejscu zaznaczonym na zdjęciu: Dookoła tych wezyków jest zapocone olejem. Czy to tak ma być? Co jeszcze można sprawdzić ?
-
Logi 1.8 T AVJ, nie jedzie wogóle :/
popatrzyłem tak pobieżnie wczoraj to odłączony był wąż który wchodzi do puchy filtra powietrza od strony przodu, plastikowy z kolankiem 90 stopni. przypięcie nie pomogło:/
-
Logi 1.8 T AVJ, nie jedzie wogóle :/
Witam, zrobiłem logi do sprawdzenia. Przed logami skasowałem takie błędy: 17536 i 16795 Auto nie jedzie wogóle tak jak powinno a powyżej 3 k obrótów czuć jak odcina Statyczny: Grupy 002, 033: http://vaglogi.pl/log-002_033_25ygt.html Grupy 002, 033: http://vaglogi.pl/log-002_033_5Xy5i.html Grupy 002, 033: http://vaglogi.pl/log-002_033_eF0Yj.html (na gazie) Grupy 003, 020: http://vaglogi.pl/log-003_020_xflt2.html Grupy 115, 118: http://vaglogi.pl/log-115_118_eCdlo.html Grupy 001, 003: http://vaglogi.pl/log-001_003_7VjrJS.html Dynamiczny: Grupy 002, 033: http://vaglogi.pl/log-002_033_25ygt.html Grupy 002, 033: http://vaglogi.pl/log-002_033_5Xy5i.html Grupy 002, 033: http://vaglogi.pl/log-002_033_eF0Yj.html (na gazie) Grupy 003, 020: http://vaglogi.pl/log-003_020_xflt2.html Grupy 115, 118: http://vaglogi.pl/log-115_118_eCdlo.html Grupy 001, 003: http://vaglogi.pl/log-001_003_7VjrJS.html
-
przyczepka pod zbiornik
możesz wrzucić jakąś fotkę takiego łamanego zaczepu ? tema prosty ale jak się tego nie robło to warto zapytac żeby nie przerabiac
-
przyczepka pod zbiornik
No własnie materiał mam na całą konstrukcję. Tylko zastanawiam się jak umieścic ten zbiornik bo ośka jest samochodowa a zaczep w traktorze jest ciut wyżej. Dlatego myślałem nad wysunięciem zbiornika w strone traktora żeby podczas jazdy ciezar był na dyszlu a nie bujało zbiornikiem porzod tył
-
przyczepka pod zbiornik
Witam panowie, mam w domu taką belkę, chciałbym na jej bazie zrobic platforme pod zbiornik potocznie zwany mauser aby dowozić wodę na budowę. Nie ma to jezdzić po drodze, ma być dociągnięta woda 200 m traktorkiem. MOje pytanie brzmi w jaki sposób osadzić zbiornik na tej osi, jak nabywałem ośkę to powiedzieli zeby srodek beczki był na środku tam gdzie wystają amortyzatory, nie sugerowac sie ta belką wysunieta do tyłu. CZy to prawda? W necie sa przyczepki ale nie widziałem zdjecia z osia tego typu. zdjecie pogladowe z neta. Chodzi mi o to czy zbiornik powinien byc na srodku czy wysuniet 10 cm w stronę traktora?
-
WOT - World of Tanks
Troszke malo ludzi bo wylamalismy sie z innego klanu. Ale rozstawisjacy u nas to byly czlonek FEAR :-) Wysłane z mojego MediaPad 10 FHD Chłopaki kto nie ma klanu to zapraszam! Rozwijamy się szybko i po jutrze pierwsze CW. nie pożałujecie Klan -ARD- Mój nick w grze : Grzesmk4 , można śmiało na PW
-
VAG Invazja 2015 Stary Sącz
chyba nie bo sie nie odzywa ja lece dziś pzdr
-
WOT - World of Tanks
Gra ktoś dużo lightami ? Poszukuje do plutonu Zapraszam do klanu -ARD- fajna atmosfera i brak gimbazy. Wymagany ts Wysłane z mojego MediaPad 10 FHD
-
VAG Invazja 2015 Stary Sącz
Leci ktoś z forum ? Wysłane z mojego MediaPad 10 FHD
-
Muzyka w naszych autkach
Ojj nie nie , tylko EDM a tu coś z nowszych: https://www.youtube.com/watch?v=O7xm6ONhx9o i starszych rzeczy :
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
u mnie jak na złość w piątek zdechł alternator, a miałem ochote coś chlapnąć z Wami
-
Muzyka w naszych autkach
OOOOOOO stary !!! Krata dla Ciebie, że przypomniałeś mi tą nutkę !!