-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
6.12.2014 pod Tesco , gwiazdozbiór mercedes również będzie.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
A ty gdzie sie wpierdalasz z odpowiedzia w kujawsko pomorskie siedz u siebie i chlej wodeczke- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ale tu nuda.... jutro wieczorem szybki spocik? proponuje myślęcinek jutro jakaś impreza kulinarna , spotkanie górny parking skręt do hotelu pałac ul konna.. godz. 19 lista chętnych: 1. felipe 2...- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dobry filmik- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
hello- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jędras sąsiad ma nową A3 w sedanie kolor jakby atramentowy poprostu jest sliczna;) strasznie mi się podoba te A3 w sedanie- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jak najbardziej weekend na motoarenie moja rodzinka też chce jechać- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
następnym razem i ja będę- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
siema- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ps. u "armenów" dostaniesz wszystkie czesci- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
hello, ale skwar dzis , mysle że się wstrzymamy ze spotkaniem, tak żeby każdemu pasowało i coś większego się zorganizuje... np.Ośrodek wypoczynkowy "Julia" julia.bydgoszcz.pl- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
niedzielny wieczór?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
hello , kiedy jakiś spocik?? ładna pogoda się szykuje... może kiełbaseczki z grilka;)- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dawać do bydgoszczy - Meetingi Kujawsko-Pomorskie
felipe.avant
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta