Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

felipe.avant

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez felipe.avant

  1. 6.12.2014 pod Tesco , gwiazdozbiór mercedes również będzie.
  2. A ty gdzie sie wpierdalasz z odpowiedzia w kujawsko pomorskie siedz u siebie i chlej wodeczke
  3. ale tu nuda.... jutro wieczorem szybki spocik? proponuje myślęcinek jutro jakaś impreza kulinarna , spotkanie górny parking skręt do hotelu pałac ul konna.. godz. 19 lista chętnych: 1. felipe 2...
  4. dobry filmik
  5. Jędras sąsiad ma nową A3 w sedanie kolor jakby atramentowy poprostu jest sliczna;) strasznie mi się podoba te A3 w sedanie
  6. Jak najbardziej weekend na motoarenie moja rodzinka też chce jechać
  7. następnym razem i ja będę
  8. ps. u "armenów" dostaniesz wszystkie czesci
  9. hello, ale skwar dzis , mysle że się wstrzymamy ze spotkaniem, tak żeby każdemu pasowało i coś większego się zorganizuje... np.Ośrodek wypoczynkowy "Julia" julia.bydgoszcz.pl
  10. niedzielny wieczór?
  11. hello , kiedy jakiś spocik?? ładna pogoda się szykuje... może kiełbaseczki z grilka;)
  12. dawać do bydgoszczy
  13. ..........a kiedy spocik teraz to może podjade , Pozdrowienia dla Wszystkich
  14. stara gwardia też podjedzie za jakiś czas
  15. audi szukam audi szukam koledzy wyłącznie kombi
  16. w takim razie chłopaki jedziem na grilla
  17. a mi to kto złoży zyczenia, ?UWAGA PROMOCJA!!! dodatkowo zapraszam na drina z ballantimesem i żadnego chetnego...
  18. to tylko golf kombi nie ma czym sie chwalić wersja ocean klimatronic itp. 115km, audi przy tym był mułek dodatkowo 6 bieg Pozdro dla wszystkich!!!
  19. http://allegro.pl/opel-astra-ii-kombi-lampa-prawy-tyl-i1517939910.html
  20. http://otomoto.pl/audi-a4-audi-a4-b5-1-9-tdi-xenon-alu-C17921361.html nasz kolega równiez sprzedaje AUTO SPRZEDANE AUTO SPRZEDANE
  21. pozdro dla wszystkich
  22. 1. ArturB6 2. Daras 3. Jędrek 4. Zuzk@ (50%) 5. Karolusss (50%) 6. Damian (50%) 7. Wera 8. Kierownik (40%) 9. Heretic (49,5%) 10. Felipe + Fabian - chyba że auto zejdzie na giełdzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.