Treść opublikowana przez felipe.avant
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
kukoc zostań przy starych alu
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
i znowu kolizja, oj te babki nieuważnie jeżdza, zderzak przetarty,błotnik przetarty,drzwi przetarte :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
wow co mogło byc przyczyna?? napewno nie sprzegło
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
1. manny90 2. Reniu 3. jedrekx 4. mrt ? 5. Newman 6. Kierownik 7. Petara 8. nowekbdg 9. karolusss 10.felipe + rodzina
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nowek co ty znowu pogrzebałes w tych bezpiecznikach
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jutro tez odpadam
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
grzechu widać że wypił o jednego za dużo myśle że niedziela godz. 17 jest dobrym rozwiązaniem na przyszłość
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Felipe też się pisze z cała rodzina
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
moja maszyna w warsztacie na paskach i poduszkach, ale przyznam że jakąś wódeczke można by kiedyś dziabnąć opić nowych klubowiczów
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
to ruska produkcja??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jest może ktoś chętny żeby połazić na sale gimnastyczną raz w tygodniu /piłeczka itp/??? jakiś grupowy zapis
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nikt nie bedzie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
stary kliknij sobie mobile.pl tam masz igiełki
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
mój synek też zostaje w domu jutro może wcześniej spotkanko??? koło 16
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Przyjemnego szumu w głowie, wygodnego miejsca w rowie. No i morze jeszcze potem, spokojnego snu pod płotem. Żeby pies z kulawą nogą, Cię nie olał idąc drogą. Dużo czadu i uroku w nadchodzącym Nowym Roku. ....z pozdrowieniami dla wszystkich KLUBOWICZÓW A4
-
[B5 ADP] Zapalił i po 2min zgasł
czekamy na ciepełko i odpowiem co było przyczyna
-
Najlepszy motor - statystycznie
prawda jest ze afn ma dwumas???
-
[B5 ADP] Zapalił i po 2min zgasł
witam, audiczka 1,6b teściu własnie wyjechał z zimnego garażu -10c, pochodziła 2 min i zgasła , ciezko odpaliła i znowu zgasła?? i nie może odpalić, aku w miare, płyn nowy, gdzie szukać przyczyny... stoimy
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jak tam koledzy plany sylwestrowe??
-
[B5 AFN] Dziwne tykanie z pulpitu
może poszarpywać /jedynka,dwójka/ jak poducha jest do d...??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
zdjęcia do bani,pozostałe skasowane
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
piękny spocik dzisiejszy bdb frekwencja, Pozdrowienia dla braci z Torunia
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
1.Tomek 2.manny90 3. jedrekx 4. felipe.avant
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
mam i ja... made in matchbox
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dobrze ze auta nie spalili