Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

felipe.avant

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez felipe.avant

  1. zakaz wjazdu samochodom na "F" francuskich,fordom i fiatom :> ps.dropsone mam nadzieje ze pamietasz o wag
  2. cały dolot idzie po wierzchu tak?? plastikowa rura z gumowym złączem na koncu tak?
  3. moc ta sama, idzie jak dziki, tylko ten dym,start dym,dwójka dym,na trójce dym,czwórka troszke lepiej,ale moc jest
  4. felipe.avant opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Przyjaciele a czarny dym i pluje sadzą jak z komina...normalnie jak stary autobus ,dolot sprawdziłem,guma wymieniona i żadnej poprawy
  5. no reniu gratulacje widze grilek tez poliftowy
  6. dropsone wysłałem tobie priv co masz zrobić przed oględzinami ps. newman u mnie tez zaczyna pierdziec wydech,chyba czas na plecionke/złącze elastyczne/
  7. pięknie a lampki zostały?? hehe
  8. u mnie tez już mastery stukają i to z 2stron chyba aż 4 sztuki mają luz,mysle że pożadny montaż ma też na to wpływ...
  9. piekna pogoda auto umyte,jutro jestem
  10. ok kasiorka już jest 33dni czekania :gwizdanie:
  11. służe cieplutkim garażem z kanałem wrazie co
  12. nie mam żadnych praw, człowiek jest bezradny z nimi,napewno notatka z policjii lezy u gościa na biurku a on kit mi wciska
  13. mam pytanko jak długo mam czekac za kasą/którą mi przyznano..w wyniku kolizjii drogowej/ własnie minął msc,gościu w PZM tłumaczy mi ze nadal nie ma notatki z policji i nie moze wypłacic kasy, dzwoniłem na policje, policyjna notatka została wysłana do ubezpieczalni ponad 2 tyg. temu listem /tak powiedziała babeczka policja-ruch drogowy/, czyli co zagineła?? zwlekają?? a co to mnie obchodzi..?doradzcie co dalej,wk***ia mnie to :gwizdanie:
  14. czy ktoś się pisze na niedziele..?
  15. no własnie "tej wioski" się obawiam
  16. postaram się załączyć foto z xenonikiem
  17. narazie zwykła H7, jak już to 4300k lub 5000k nic innego nie wchodzi w gre
  18. [br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 20:41_________________________________________________[br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 20:45_________________________________________________
  19. oczywiście że grill poliftowy, jak komplecik to komplecik
  20. [br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 19:58_________________________________________________[br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 20:03_________________________________________________kolega dropsone ma sporo pojęcia o elektryce [br]Dopisany: 15 Marzec 2009, [br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 20:08_________________________________________________ teraz już tylko xenon 4300K
  21. hehe ja już też szykuje "górala"
  22. ..goperek mnie też by w żołądku mieliło jak bym się "niuni" pozbył, ale zawsze można nabyć młodszą siostrzyczke
  23. uuuuu 2 tys. pękną z robotą :gwizdanie:
  24. dropsone lampki bede zakładał u lakiernika bo baba przetarła mi cały boczek w aucie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.