Treść opublikowana przez felipe.avant
-
[B5 AJM] Już nie wiem co stuka ?
jestem przekonany że to któryś wahacz "one" puszczają takie głuche sygnały:)
-
[B5] Montaż trójramiennej S4 na miejsce czteroramiennej
okropna jest ta stara kierownica, tą nową aż przyjemnie będzie pokręcić, Pozdrawiam
-
[ALL] Zapach
kolego popieram wiocha te wszystkie zapachy!! w maluchach lub taryfach mogą sobie dyndać na lusterku i śmierdzieć, dobra fura nie potrzebuje smierdzideł, czystoś jeszcze raz czystość, dobry spray do kokpitu oczywiście matowy i auto jest zawsze świeże, chyba że ktoś ma wędzarnie fajek to już nic nie pomoze dym wchodzi wszędzie, Pozrawiam
-
[ALL] Wytrzymałość przedniego zawieszenia
jestem jednym z gości których testuja "MS" zapindalam codziennie po wybojach,koleinach,przejazdach kolejowych i innych badziewach po naszych cholernych drogach aż mnie krew zalewa jak te wahacze dostają popalić, jak narazie 5 tys i cisza lub kolega juz zrobił 25 tys i tez nie moze narzekać na tą firme także panowie po co przepłacać polecam "MasterSport-Automobiltechnik" :th:
-
[ALL B5] Końcówka drążka kierowniczego, jakość wykonania, która firma ?
master sport :th:
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
panowie oby więcej takich pozytywnych opini :th:
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Panowie mój wynik to dopiero 3 tys. bo wybojach - narazie cisza
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
może zorganizujemy wielkie spotkanko w weekend majowy napewno pogoda dopisze i każdmu mam nadzieje pasuje;), oficjalne rozpoczęcie sezonu motocyklowego, palenie gumy,wyscigi itp,także będą atrakcje!! :th:
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Panowie jak tam wyniki..? czy ktoś już przejechał ponad 10 lub 15 tys.?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
czyli czekamy aż cała "banda" będzie miała czas, ale czekamy na ciepełko , wtedy pakuje grilla do bagażnika :th:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
hallo,żyjecie? robi sie cieplutko trzeba zorganizować spotkanko grillowe;)
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
gdybanie, gdybanie bajki opowiadają kolega już na tych wahaczach zrobił 25 tys, wyłacznie jazda po mieście dziura,dziura,studzienka i studzienka i jest git! dobrze poskłądane pochodzą
-
[B5 ADR] Koszt wymiany wahaczy...
Panowie ja płaciłem za wymiane w porządnym warsztacie za cały kpl. wahaczy,łączników,konćówek, ze zbieznością 300, chociaż chcieli 400 także trzeba się dogadać, osobiście uważam że 400 to już przesada.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Co ty sie tak czepiasz, mogą być orginały, poprostu dobre żródło i bez ogromnego narzutu tak jak to robią hurtownie i sklepy :th:
-
[B5 AFN] Zmiana wachaczy. pojedyńczo czy parami?
napewno zemszczą sie za jakiś czas pozostałe możesz być pewny, dlatego sprawdż pozostałe równie dokładnie, żebyś nie płacił za robote dwa razy.
-
[B5 AVV] Tłuczenie przy skręcaniu
tylko stacja diagnostyczna
-
[B5 AFF] Stukanie w prawym kole podczas skręcania
Radził bym jednak podjechać na kanał i zajrzeć od dołu np.do najbliższej stacjii diagnostycznej,może byc to maglownica,końcóka drążka lub wahacze juz dająznać o sobie
-
[B5 ARG] Moja A4 AVANCIK LIFTING ocencie :)
daje rade;)
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
wahacze jak i końcówki master-sportu są bardzo solidnie wykonane żadnych niedociągnięć, porównując je np do firmy "kraft" widać róznice w wykończeniu/niemcy są niemcy/
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Panowie co tu duzo mówic podróby krąża mechanik ostatnio wsadzał FEBI do audi A6 ktore przejechały 20tys. po co przepłacac nasze drogi zniszczą wszystko jaśmigam na "master-sportach" :th: narazie beton
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Czesc,wahacze maja dobra opinie na forum także polecam i kupisz je u naszego kolegi nr gg.2649832 cena jest dobra 580 za całosc + koncowki które warto wymienić 60zł niby 2 lata gwarancjii jak tyle wytrzymaja po naszych drogach to bedzie ok :th:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jak tam ekipa żyjecie?? Wymieniłem wszystkie wahacze u siebie,łącznie z końcówkami drązka firma "Master Sport" germany niby wzmacniane, zobaczymy ile tysiecy przejadą po naszych drogach..
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Kiedy macie następny spocik,czesto jestem w trójmiescie..
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
również założyłem u siebie "master sport" - teraz tylko słysze szum opon, zobaczymy za jakiś czas
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ooooo Strobo też tam był? hehe :> http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d232ab28aa1074fe.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2e9c95ee6714b7aa.html