Treść opublikowana przez felipe.avant
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jak stoicie z czasem w niedziele???
-
[B5 AFN] spalanie na klimatroniku
Koledzy jak sprawdzić spalanie na klimatroniku,jest to mozliwe jak tak to jaki numerek wystukać z gory dzięki.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Wszyscy byli a każdy sie szukał,ja byłem na zakupach pózniej sie rozglądałem za wami ale parking zawalony. Newman a miało być już dobrze proponuje spotkanko może na parkingu "Hala Sportowa Łuczniczka ogromny parking i pusto co o tym sądzicie a póżniej jakieś kregle...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Czyli 14.00 przy stacjii na parkingu Galerii Pomorskiej. pilnie potrzebny WAG do kasowania błędów![br]Dopisany: 08 Grudzień 2007, 20:51 _________________________________________________widze że jdnak nikt nie potwierdza swojego spotkania w 100% a szkoda...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Zrobimy 14.00 Galeria-Pomorska przy stacji benzynowej TO JUŻ JUTRO!!!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witajcie,wiec jak Galeria Pomorska-parking w Bydgoszczy, koło giełdy samochodowej w NIEDZIELE samo południe proponuje
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
kto jeszcze sie pisze na kiełbaske.... [br]Dopisany: 26 Listopad 2007, 19:15 _________________________________________________widze że ciężko bedzie zgrać ekipe
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Newman na Ciebie można zawsze liczyć heheh [br]Dopisany: 22 Listopad 2007, 21:31 _________________________________________________Drodzy przyjaciele wiec kiedy spotkanie z grillem.???
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Łączymy siły i organizujemy spot w bydgoszczy,nadal czekam na zgłoszenia dawać dawać :oklaski:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Murzyn jak tu rozmawiać jak nie ma chętnych... Takie województwo a tak mało chetnych
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
meetingi bydgoskie już koniec,teraz łączymy siły z Toruniem!!!!!!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Zapraszamy na Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE Obejrzyj film - http://tinyurl.com/37cf525 Profil na Facebooku: https://www.facebook.com/pages/Audi-A4-Kujawsko-Pomorskie/254511904584483 ---------------- ZAPRASZAMY!!!
-
[B5 AFN] Czujnik temperatury ?
Panowie klimatronik wskazuje 90stopni a na liczniku 60stopni czy to napewno czujnik??? zaznaczam że termostat już nowy orginał... ps Meeting bydgoski już w tą niedziele w podziemiach TESCO godz. 14
-
Airbag alarm
ok już wwszystko wiadomo,dzieki za pomoc możemy zakończyć temat.
-
[B5 AFN] Czujnik temperatury ?
Witam,mam problem z pokazywaniem temperatury silnika/gdy jezdziłem licznik wskakiwal na 90 i nagle spadał,poniej znowu sie podnosił,wymieniłem termostat ale problem wraca, co dalej czyzby czujnik czy coś innego..??prosze o porady. * nazywaj wątki zgodnie z regulaminem forum (ten zmieniłem) - [lukaszr]
-
[B5 AFN] Poratujcie VAGIEM - Bydgoszcz
może ktoś posiada Vaga żeby wykasować u mnie błędy Bydgoszcz-Okolice
-
Airbag alarm
Witam,dziś byłem podpiąc VAGA gościu na dzień dobry wziął 50zł, 10 sek pracy okazało sie bład poduszki powietrznej w siedzeniu tzn fotelu kierowcy,wykasował to i zgasła kontrolka AirBag. Po powrocie do domku znowu sie pali - jaka rada, może coś odłaczyć???
-
Airbag alarm
Witam, również dziś w trasie zapaliła mi sie kontrolka od AirBag padał deszcz,co to ma wspólnego..? wyłaczyłem motor nadal sie pali,jaka porada???
-
Przednie wahacze
witam,ostatnio również wymieniłem w kombicy wachacz prawy górny jakieś niemieckiej firmy za 150zł i jest elegancko,nie ma co wariowac od razu z całym zawieszeniem,wiadomo jaki jest stan naszych dróg za jakiś czas znowu coś bedzie pukało,pozdrawiam i smigajcie omijając dziury
-
żarówka postojowa w5w BlueVision
może jeszcze ma ktoś jakieś rady?? czy ciąć kable? i przerabiac?
-
żarówka postojowa w5w BlueVision
Witam jak wcisnąc żarówkę postojową w5w jak jest inny model gwintu i nie pasuje, Jest jakas rada? Bo były bardzo drogie...
-
[B5 AFN] gaz a tu kupa dymu
Co to moze być daje gaz do końca a tu czarny dym z tyłu,ale nie traci żadnej mocy,oleju tez nie bierze i równo pracuje motor.. Edited by Baskecior: pamiętaj o poprawnym nazywaniu tematów. Tym razem poprawiłem.
-
dzwonienie na tyle
żadne tam klocki luzne,zdejmij tylne koło wyjmij zawleczke zapezpieczajaca z piasty wyjmyj kólko z piasty zabezpiecajaca,wbij młotkiem piaste ma duzy luz załóz obraczke ,załóz zawleczke i gotowe żadnego brzeczenia,niektórzy tez twierdza ze łożyska nieprawda jak nie buczy to tylko to. Pozdrawiam robilem to w audi i wv
-
A4 Ubezpieczenie AC OC
Panowie gdzie wy ubezpieczacie auto?? drozyzna wszędzie., najkorzystniejsza opcja jest na ojca lub dziadka z max zniżkami tylko w PTU!!! powtarzam PTU!! Powiem tak OC-390zł na rok AC-full opcja 1000 zł rok, autko 98 rok wycienionena 24,000 Pozdrawiam
-
dzwonienie na tyle
Witajcie koledzy u mnie tez graja dzwonki w tylnym zawieszeniu po bruku strasznie. Napiszcie dokladnie czy problem leży w tych hamulcach czy w łożyskach tylnych. Gdy zaciągam ręczny hamulec na postoju i pobujam samochodem to piszczy jak cholera poprosze o opinie i naprawe