Treść opublikowana przez felipe.avant
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
może niedzielka za tydzień, tradycyjnie na parkingu" Hali Łuczniczki " godz.14 stałe grono mile widziane hehe
-
[B5 ADR] [B5 ADR] moja zielona strzala ;)
a może jednak "valeo" lampki byśmy sobie założyli bo też chce zmienić, na spocie trzeba sie zgadać, Pozdro
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
przyjaciele zapowiada się ciepły weekend, komu pasuje zapraszam do myślecinka w sobote popołudniu bo bede oblegał tamtejsze stawy
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jak dla mnie nawet jutro drodzy przyjaciele.. :>
-
[B5 AFN] Moja niunia 1.9 TDI 110 PS 97r. ładna
taaakk, bardzo piękna,tylko aauto z niemiec też mam swoją sprowadzoną,AFN motor extra, Pozdrawiam!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ustalmy panowie jakiś dzień w tygodniu...
-
[ALL B5] zmiana lamp boscha dzielonych na zespolone po II lifcie NOWE INFO!!!!!!
oooo kurde silikon zgadzam się ale do wykończenia fugi w kafelkach
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
nie słuchajcie naciągaczy, na nasze gówniane drogi master sport już wytrzymał 32,000TYS KM!!!!!! nie wiem czy ktoś już zrobił wiecej ale jestem pod wrażeniem, nie ma sensu zakładać droższych i nie wiadomo jak skutecznych, chyba że chcesz jeżdzić starym autem 5 lat
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jutro już sobota, czyli niedziela będzie dobra godzina popołudniowa..np.14
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
czekam z niecierpliwością za fotkami
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
czyli kolejne spotkanie w większym gronie początek września
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
podziękowania dla stałego grona klubowiczów którzy pojawili się na spocie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
grill zawsze się przyda, zabierz go
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
wiec jak bedzie grill w "bagazniku":) proponuje się spotkać przy wylocie z bydgoszczy na ul. Nad Torem dla niewtajemniczonych wpisać w "google earth" jest tam market Polo wiec na parkingu, przy okazji kupi się piwko, póżniej możemy podjechać nad jeziorko dosłownie 5km/bożenkowo/ godzina spotkania to 16:00
-
[B5 ADP] Audi A4, 1.6, sedan, seria
normalny gość z Ciebie, nie przesadnie ze smakiem, nie wkładaj za duzo kasy tyle co potrzeba i tak Ci tego nikt nie odda a pamiętaj że auto ma już 13 tak 13 LAT! i jak mówią audi jest audi nie rób papudroctwa, Pozdrawiam
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Panowie no bez sciemniania, konkretnie kto by się pojawił na spocie będą pytania, będą odpowiedzi, może damy rade spotkać się większą grupą...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
to jak ludki niedziela odpowiada? ilu chętnych się pisze na spotkanie??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
czyli umawiamy sie na przyszły tydzień,może poniedziałek??popołudniu,czekam na propozycje[br]Dopisany: 24 Lipiec 2008, 23:27 _________________________________________________spotkanie dziś, bezcenne :>
-
[B5 AFN] Moja Audi A4 B5 czarna ;-) FOTKI !!! ZAPRASZAM!!! ;-)
o boze lampy tragedia, fujjjj aż wstyd jeżdzić
-
[B5 AVV] Moja Perełka A4 1.8 125KM
te nove lampy to valeo??
-
[B5 AFN] Czy trzeba będzie ustawiać zbieżniść po wymianie wahaczy dolnych prostych?
ustaw, pracowałem w tym kiedyś, pozdrawiam
-
wahacze "DACHSTEIN-GERMANY" opinie
kolego dobrze wybrałeś, osobiście zrobiłem już 29.000 i nadal cisza, fakt że robie trasy do hiszpanii, Pozdrawiam
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
panowie jak wy jeżdzicie lub kto wam to składa?? ja zrobiłem teraz już łacznie 29 . 000tys po bydgoskich drogach i się śmieje i czekam kiedy coś puknie, fakt ostatnie 4.000 tys to trasa espanola nadal polecam MS, Pozdrawiam!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
komu odpowiada np godzina 18?? w jakiś miły dzień tygodnia..
-
[B5 AFN] A4 B5 1.9TDI AFN Avant by Rogal. S4 look. Porządne auto. Nowe foty.
też bym nie zmieniał.pozdro