Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

felipe.avant

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez felipe.avant

  1. może niedzielka za tydzień, tradycyjnie na parkingu" Hali Łuczniczki " godz.14 stałe grono mile widziane hehe
  2. a może jednak "valeo" lampki byśmy sobie założyli bo też chce zmienić, na spocie trzeba sie zgadać, Pozdro
  3. przyjaciele zapowiada się ciepły weekend, komu pasuje zapraszam do myślecinka w sobote popołudniu bo bede oblegał tamtejsze stawy
  4. jak dla mnie nawet jutro drodzy przyjaciele.. :>
  5. taaakk, bardzo piękna,tylko aauto z niemiec też mam swoją sprowadzoną,AFN motor extra, Pozdrawiam!
  6. ustalmy panowie jakiś dzień w tygodniu...
  7. oooo kurde silikon zgadzam się ale do wykończenia fugi w kafelkach
  8. nie słuchajcie naciągaczy, na nasze gówniane drogi master sport już wytrzymał 32,000TYS KM!!!!!! nie wiem czy ktoś już zrobił wiecej ale jestem pod wrażeniem, nie ma sensu zakładać droższych i nie wiadomo jak skutecznych, chyba że chcesz jeżdzić starym autem 5 lat
  9. jutro już sobota, czyli niedziela będzie dobra godzina popołudniowa..np.14
  10. czekam z niecierpliwością za fotkami
  11. czyli kolejne spotkanie w większym gronie początek września
  12. podziękowania dla stałego grona klubowiczów którzy pojawili się na spocie
  13. grill zawsze się przyda, zabierz go
  14. wiec jak bedzie grill w "bagazniku":) proponuje się spotkać przy wylocie z bydgoszczy na ul. Nad Torem dla niewtajemniczonych wpisać w "google earth" jest tam market Polo wiec na parkingu, przy okazji kupi się piwko, póżniej możemy podjechać nad jeziorko dosłownie 5km/bożenkowo/ godzina spotkania to 16:00
  15. normalny gość z Ciebie, nie przesadnie ze smakiem, nie wkładaj za duzo kasy tyle co potrzeba i tak Ci tego nikt nie odda a pamiętaj że auto ma już 13 tak 13 LAT! i jak mówią audi jest audi nie rób papudroctwa, Pozdrawiam
  16. Panowie no bez sciemniania, konkretnie kto by się pojawił na spocie będą pytania, będą odpowiedzi, może damy rade spotkać się większą grupą...
  17. to jak ludki niedziela odpowiada? ilu chętnych się pisze na spotkanie??
  18. czyli umawiamy sie na przyszły tydzień,może poniedziałek??popołudniu,czekam na propozycje[br]Dopisany: 24 Lipiec 2008, 23:27 _________________________________________________spotkanie dziś, bezcenne :>
  19. o boze lampy tragedia, fujjjj aż wstyd jeżdzić
  20. te nove lampy to valeo??
  21. kolego dobrze wybrałeś, osobiście zrobiłem już 29.000 i nadal cisza, fakt że robie trasy do hiszpanii, Pozdrawiam
  22. panowie jak wy jeżdzicie lub kto wam to składa?? ja zrobiłem teraz już łacznie 29 . 000tys po bydgoskich drogach i się śmieje i czekam kiedy coś puknie, fakt ostatnie 4.000 tys to trasa espanola nadal polecam MS, Pozdrawiam!
  23. komu odpowiada np godzina 18?? w jakiś miły dzień tygodnia..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.