Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

felipe.avant

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez felipe.avant

  1. jestem jutro Środa 3.06 1. dropsone 2. Reniu 3. Felipe.avant
  2. hehe Reniu widze że mój Fabian, bedzie miał koleżanke na spotach
  3. lakiernik ładnie się postarał obowiązkowo lusterka i klamki w kolorku auta
  4. widze że b6 "newmanos" chodzi po głowie;) musze Cie poprawić 8czerwiec
  5. mój dystans na "master sport to równiez 15tys" i naprawde jezdze delikatnie, mysle że dużo zależy od samego montażu
  6. a ja już tak się stęskniłem za wami... :>
  7. dajcie sobie spokój z tą ankietą inny termin tu nic nie zmieni,apropo może jakiś grill w plenerze ale liczył bym na dużą frekfencje/tym razem ja biore grilla/ i może być ten weekend pogoda ma sprzyjać sobota popołudniu lub niedziela popołudniu z miłą sesją autek z pożądnym fotografem panowie zamawiamy flagi było by miło myknąc do piły w kolumnie flagowej :>
  8. ja jutro odpadam, mam impreze rodzinną
  9. ja wymieniałem u siebie na "master sporty" zdecydownie nie polecam, po roku już puka jedna i druga strona,szykuje sie wymianka i dobry fachowiec..
  10. za stary jestem na ten pas,jeżdziłem tam jak miałem 18lat i jarały mnie motory :>,wole zimne piwko pod parasolką
  11. Darłowo City
  12. wybiera się ktoś na weekend majowy nad morze?? na smażoną rybke :>
  13. "majk" nie mam zadnej wiadomości od Ciebie ps. newman kiedy te piwko....
  14. ja jestem na samochodowej jak by mnie kto szukał
  15. Wszystkiego Dobrego Stary
  16. moje MS-y juz zakończyły kariere, na 8 wahaczy 5 do bani,gumy powpadały,powyłaziły, mechanik się za głowe złapał czas na coś innego...
  17. dokładnie pamiętajcie o dolnym "grzybku" ta lampa musi trzymać sie sztywno i jest bajera
  18. jak nie ma VAGA to nigdzie nie jade
  19. radził bym się przejechać na tym odcinku wieczorową porą przy zmniejszonym ruchu
  20. poszukuje dobrego mechaniora na wym.rozrządu polecany i zaufany człowiek...
  21. ja potrzebuje koła zimowe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.