Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Autko z 95r, przywiezione z niemiec, pod maska 1,9TDI 90km (zecior)

Wyposażenie jakie było w aucie fabrycznie:

- 2 AIR-BAG
- 2 elektryczne szyby
- 2 elektryczne lusterka + podgrzewane
- ABS
- climatronic
- podłokietnik (tył)
- składana tylna kanapa
- ciemna tapicerka welurowa


ZROBIONE!

Z ZEWNATRZ

  • Dolozone halogeny w wersji home made..... zmienione na światła do jazdy dziennej hella, obecnie są ori halogeny z wersji USA
  • Tylne lampy zmienione na 1lift, obecnie są po 2lifcie
  • Przednie lampy zespolone depo, zrobione na wersje USA + bi-xenon i drl w długich
  • Grill był eskowy ale wyleciał..... i został 2lift
  • Duże prawe lusterko
  • Tylny zderzak z poliftowes S4 z pdc
  • Klamki/lustra/dokładki zderzaków/progi/ pomalowane w kolor
  • Progi i nakładki z s4
  • Chrom dookoła szyb
  • Klapa tył USA
  • Zderzak przedni USA
  • Wycieraczki od passata b5 fl
  • wyciety rant w przednich błotnikach i poszerzone
  • tylne błotniki lekko poszerzone
  • maska poliftowa
  • nowy lakier
  • zaspawana przednia dokladka

WEWNATRZ

  • Założony podłokietnik (przód) z paska... obecnie jest ori audi w czarnej skórze
  • Ręczny w skórze
  • Fotele kubełkowe czerwono czarne pól skory
  • Uchwyt na kubki w tunelu środkowym
  • Założone daszki z podświetleniem
  • Zmieniona lampka w podsufitce , obecnie jest z passata W8
  • Ori lampki w tylne słupki
  • Ori podświetlenie nóg
  • Ori lampki czerwone w drzwiach
  • Podswietlane klamki
  • Wymienione kratki nawiewu na podświetlane - 2lift
  • Trzecie światło stop
  • Wskaźnik doładowania
  • Lusterko wew. foto chromatyczne
  • Dekory w czerwonym kolorze
  • Ori roleta tylnej szyby
  • Fotel kierowcy w pelnym pradzie
  • Home link
  • Schowek na okulary
  • Worek na narty
  • Siatka bagaznika

ZAWIESZENIE + KOLA

  • Kola zimowe wintery z A8 16” z opona UG7+ 205/55/16
  • Air ride
  • Kola letnie - Atheo 19" opona 215/35
  • Rozporka dolna i górna
  • nadkola od s4 (lekko zmodyfikowane)

HAMULCE

  • Przód 312/22
  • Tyl 280/22

CAR AUDIO

  • Była fabryczna delta ale została zmieniona na chorusa II + adapter can bus... na chwile obecna jest concert + i do tego zmieniarka mp3 wszystko podpięte pod fisa
  • Kierownica MF ze sterowaniem do radia
  • Wytłumione drzwi i podłoga
  • BOSE

 

ELEKTRYKA

  • Tempomat
  • Parktronik
  • Pełen FIS
  • Kiera MF
  • Zestaw głośnomówiący parrot ck 3000
  • Alarm + domykanie szyb z pilota
  • Grzane lusterka
  • Grzane fotele + el. fotele
  • Coming home ze skody
  • Przekaźnik 99
  • Składane uszy dwa duże z przedlifta
  • 4x elektryczne szyby
  • Samo-poziomowanie xenonow
  • Webasto thermotopC + pilot
  • PDC
  • HOME LINK

SILNIK/MECHANIKA

  • Osłony silnika z VR5
  • Podszybie z polifta
  • EDS
  • Kat i egr wywalony
  • 0,216
  • Komputer 16bit z ahu
  • Centralny IC
  • Pompa 11
  • Turbo GT1549
  • walek SDI 
  • Program 164/320

WYDECH

  • Seria z wypolerowanymi końcówkami... obecnie założone końcówki z s4

PLANY

  •  

 

nie pisze o wymianach olei/klockow/filtrow/ bo u mnie to standard i zmiany dokonywane sa czest szybciej niz nakazala fabryka :)

 

P080309-13-07-01.jpg

480032-401907146525695-703038708-n.jpg

 

10313485-658046530911754-479417248377684

10262029-658046364245104-882747378495582

 

10168034-658046500911757-209752822469617

20150410-122644.jpg

20140819-195020.jpg

20190123-150754.jpg

qlyaTNbj.jpg

11140422-935509626500431-267697921289041

17622-364682203740779-112967287208637202

11138554-822150177834721-772512307197505

DSCF2797.jpg

20150407-133232.jpg

DSC-0343.jpg

DSC-0347.jpg

20191026-180634.jpg

20191026-180626.jpg

 

Edytowane przez przemciotorun

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 145,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mimo że fotki jakościowo takie sobie to jakoś zawsze mi leżały czerwone furki :good:

no i trochę już w niej nagrzebałeś :wink4:

Opublikowano

Nie no bardzo fajne mody. Pogratulowac :good: Moim zdaniem przydaloby sie pomalowac dokladki, lusterka i klamki. No i moze lekka sciemka szyb i by bylo super :naughty:

Opublikowano
  • Autor

sorki za jakosc ale jezdze juz tym autem prawie 2 lata a dopiero teraz zdecydowalam sie pokazac, i wrzucalem co znalazlem na dysku, ale niebawem beda nowefoty zrobione specjalnie pod ten watek :decayed:

Opublikowano

eeee nie jest zla :wink4:

Opublikowano

tak,klamki bym prysnął... :>

Opublikowano
  • Autor

sie zastanawiam czy klamek i luster nie prysnac, i tak bedzie malowana

Opublikowano

Auto ładne, zmiana przednich lamp :kox: felga którą przymierzałeś też ładna (mój ulubiony wzór też taka założyłem ;))

Jak będziesz malował to pryśnij klamki i lusterka za jednym zamachem :good:

Opublikowano

JAkie i jak zalozylem halogeny ??

Opublikowano

Widzę że wreszcie zdecydowałeś się pokazać światu :) Bardzo fajne mody przeprowadziłeś i do szczęścia już niewiele brakuje. Dobra robota :good:

Opublikowano

Mody w bardzo dobrym kierunku :good:

Ogólnie ładne auto :)

Opublikowano
  • Autor

JAkie i jak zalozylem halogeny ??

halogeny sa przerobiane kratki od b5 95-99 a halogen od b6 sporo z tym roboty.... ale w zwiazku z uszkodzeniem tych halogenow

beda zalozone teraz hela takie jak ma angela, (mam juz kupione :naughty: )

2be0fc0a13ed7745med.jpg

a5eb48773d071e5fmed.jpg

Opublikowano

JAkie i jak zalozylem halogeny ??

halogeny sa przerobiane kratki od b5 95-99 a halogen od b6 sporo z tym roboty.... ale w zwiazku z uszkodzeniem tych halogenow

beda zalozone teraz hela takie jak ma angela, (mam juz kupione :naughty: )

2be0fc0a13ed7745med.jpg

a5eb48773d071e5fmed.jpg

Mów szybko gdzie je kupiles !!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

Przyłączam się do pytania :> :naughty:

Opublikowano
  • Autor

cena chyba troche odstrasza?

Opublikowano

To w końcu Hella a nie Cepelia :decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

no i sie udalo, wymieniony grill na poliftowy, zalozone inne lampki w zderzak, i nowe felgi 16 a na nie nowe opony yokohama 205/55, narazie tylko tyle wiecej fotek wrzuce wieczorem

Opublikowano

Czekam na więcej fotek bo furacz bardzo fajnie się prezentuje :good:

Opublikowano

czyli że auto potrzaskane?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.