Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fajne :good: jak masz za dużo czasu to wyrezamy coś w moim hehe :kox:

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 145,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

jutro nagram filmik jak to w aucie wyglada :naughty:[br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 21:00_________________________________________________stolki tez juz grzeja!!!

a to nowy nabytek

78227005.th.jpg 25059911.th.jpg 14964346.th.jpg

:naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

A czemu w radio nie obciąłeś tych odstających kawałków plastiku żeby ładnie sobie weszło :) W poprzedniej A4 tak zrobiłem i wyglądało jak ori .

Opublikowano

a to nowy nabytek

78227005.th.jpg 25059911.th.jpg 14964346.th.jpg

:naughty: :naughty: :naughty:

Niezły ten nowy nabytek, widzę że lampki ma już po II licie, fotele skórzane ?! pokaż fotki wnętrza :decayed::wink4:

a tak poważnie to gdzie można kupić ?

Opublikowano

a to nowy nabytek

78227005.th.jpg 25059911.th.jpg 14964346.th.jpg

:naughty: :naughty: :naughty:

Niezły ten nowy nabytek, widzę że lampki ma już po II licie, fotele skórzane ?! pokaż fotki wnętrza :decayed::wink4:

a tak poważnie to gdzie można kupić ?

no fajna zabawka, ale wg mnie to lampy ma z przed liftów :tongue4:

Opublikowano

gdzie taki model auta mozna nabyc?:D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

A czemu w radio nie obciąłeś tych odstających kawałków plastiku żeby ładnie sobie weszło :) W poprzedniej A4 tak zrobiłem i wyglądało jak ori .

z radiem troche sie zgapilem i kupilem od b6 ale i tak je troche podcinalem i nawet dobrze przylega, a nie chce go przycinac bo ktos przedemna cos kombinowal i porysowal ten plastik dookola radia, a jak jest tak jak teraz to radio to przykrywa

a to nowy nabytek

78227005.th.jpg 25059911.th.jpg 14964346.th.jpg

:naughty: :naughty: :naughty:

Niezły ten nowy nabytek, widzę że lampki ma już po II licie, fotele skórzane ?! pokaż fotki wnętrza :decayed::wink4:

a tak poważnie to gdzie można kupić ?

nie niestety fotele nie sa skorzane, tylko seria ale teraz z podgrzewaniem

a to nowy nabytek

78227005.th.jpg 25059911.th.jpg 14964346.th.jpg

:naughty: :naughty: :naughty:

Niezły ten nowy nabytek, widzę że lampki ma już po II licie, fotele skórzane ?! pokaż fotki wnętrza :decayed::wink4:

a tak poważnie to gdzie można kupić ?

no fajna zabawka, ale wg mnie to lampy ma z przed liftów :tongue4:

lampy przod zespolone po 2 lifcie, a tyl po pierwszym

gdzie taki model auta mozna nabyc?:D

allegro[br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 10:52_________________________________________________szykuje sie nastepna przerobka :naughty: zaczalem juz zbierac graty

dscf4944s.th.jpg

zbiornik tez juz zamowiony od s4 na dwie pompki, tylko jeszcze sie zastanawiam jak ma to dzialac czy tak jak ori czy jednak zrobic to na osobnym wlaczniku :mysli:

Opublikowano

Działaj, działaj... później machnimy to samo u mnie :kox:

Moim zdaniem lepiej jest na osobnym, mniejsze zużycie płynu i cykasz kiedy chcesz.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Działaj, działaj... później machnimy to samo u mnie :kox:

Moim zdaniem lepiej jest na osobnym, mniejsze zużycie płynu i cykasz kiedy chcesz.

i raczej bedzie na osobnym, zobaczymy coo z tego wyjdzie :naughty:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2009, 08:45_________________________________________________p3012091346.th.jpg

:naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 20:26_________________________________________________skonczylem montaz spryskow, jutro wrzuce fotki jak wszystko wyglada w kupie :naughty:

Opublikowano

Działaj, działaj... później machnimy to samo u mnie :kox:

Moim zdaniem lepiej jest na osobnym, mniejsze zużycie płynu i cykasz kiedy chcesz.

i raczej bedzie na osobnym, zobaczymy coo z tego wyjdzie :naughty:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2009, 08:45_________________________________________________p3012091346.th.jpg

:naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 20:26_________________________________________________skonczylem montaz spryskow, jutro wrzuce fotki jak wszystko wyglada w kupie :naughty:

cyknij fotki cyknij szczegolnie jak zaslepki leza na zderzaku :good:

i jak w koncu podlaczyles?

Opublikowano
  • Autor

na osobnym wlaczniku (mocno przerobiony przycisk od podgrzewania tylnej szyby, tak zeby sie komponowal ladnie z deska)

Opublikowano

poka, poka :naughty:

Opublikowano

ja to już mam przycisk od passata od otwierania klapki wlewu paliwa :naughty: i pewnie bedę go rezał tak jak mrogal w tunelu :decayed::przebiegly: duzo czasu Ci zajęło montowanie :wink4:

Opublikowano

ja to już mam przycisk od passata od otwierania klapki wlewu paliwa :naughty: i pewnie bedę go rezał tak jak mrogal w tunelu :decayed::przebiegly: duzo czasu Ci zajęło montowanie :wink4:

ja mam ten przycisk od toledo, tylko zamontowany koło stacyjki :naughty:

Opublikowano

Pięknie panie :good: muszę oberkać to na żywo i pewnie też będe rezał :kox:

Opublikowano
  • Autor

ja to już mam przycisk od passata od otwierania klapki wlewu paliwa :naughty: i pewnie bedę go rezał tak jak mrogal w tunelu :decayed::przebiegly: duzo czasu Ci zajęło montowanie :wink4:

ok 8h, mi pasowal przycisk od podgrzewanie bo byl w nim przekaznik, i po przerobce sciezek na plytce dziala :good: tylko jeszcze musze cos wymyslic z "ikonka" (znaczkiem) jaki jest na przycisku bo narazie mam drugie podgrzewanie tylnej szyby, a niestety sposob w jaki chcialem go przerobic nie wypalil :wallbash: ale najwazniejsze ze spryski dzialaja i jest :good:

Opublikowano

no to dropsone czekamy na jakies foty z rezania sikawek :naughty:

Opublikowano
  • Autor

dscf5007z.th.jpg przycisk.th.jpg

Opublikowano

dscf5007z.th.jpg przycisk.th.jpg

miodzio wyszlo, duzo sie nawkurwiales z pasownaiem :naughty::polew: :polew: :naughty:, dobrze przylegaja zaslepki?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.