Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl


przemciotorun

Rekomendowane odpowiedzi

czyli że auto potrzaskane?

eee tam zaras potrzaskane troche mocniej przerysowane, zderzak do wymiany, i maska do pomalowania....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a lapmki ucierpialy?... dawno to bylo? i jak to sie stalo :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z dwa miesiace temu, a co do lamp to w jednej pekl ten dolny uchwut mocujacy i nic pozatym[br]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na czerwoną to mi się nawet podoba :good: lusterka w kolor by się przydały :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak lustra to i klamki a z klamkami troche zabawy zeby wyciagnac... ale tez sie nad tym zastanawiam a mam maty grzewcze do zalozenia w lustra to moze za jednym razem, ale niestety w najblizszym czasie pozostanie tak jak jest, (brak czasu i auto ciagle potrzebne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe sprzedam ci golfa, bedziesz mial sie czym odpychac :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mala rzecz a cieszy....

08842b5012b7078cm.jpg

[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 18:41_________________________________________________juz zalozone, jak przestanie padac to pstrykne fotke :naughty:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 18:42_________________________________________________36eb955360039902m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareście skompletowane audio :gwizdanie: radio audi chorus II z b6 + adapter zmieniarki mp3 + adapter can bus, wszystko teraz lata tak jak powinno :naughty: :gwizdanie:

1b2b4c76cbddd936m.jpg[br]Dopisany: 01 Sierpień 2009, 21:01_________________________________________________kolejna mala przeróbka :naughty: w zwiazku ze mam nie orginalny podlokietnik, dydykowany do a4 w koloze czarnym, postanowilem pobawic sie w tapicera i zmienic ten czarny material na taki sam jak na fotelach :naughty: ..............

przed

2b8f7e532478ba3d.jpg

po

71ca59d4367cbdf1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee to rób mi zdjęcia z tego montażu podgrzewanych lusterek :notworthy:

jest na forum jak to zrobic sam bede podpieral sie tym opisem (jezeli chodzi o lustra), jak znalde linka to podrzuce, a co do grzxanych stolkow to postaram sie popstrykac pare fotek glownie z sposobu jak podpiolem instalacje i ktoredy puscilem kable, bo co do zalozenia mat w fotele to jest opis jak rozbebeszyc fotel[br]Dopisany: 27 Październik 2009, 19:39_________________________________________________lusterka juz grzeja :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie go odmłodziłeś :naughty: mam pytanko ,z kąt dostałeś obicie na podłokietnik pod kolor ? mam ten sam problem z tym ze twój czarny był jeszcze nie tak rażący jak mój welur świecący :tongue4:. Może zostało ci jeszcze materiału ? Pozdro :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie go odmłodziłeś :naughty: mam pytanko ,z kąt dostałeś obicie na podłokietnik pod kolor ? mam ten sam problem z tym ze twój czarny był jeszcze nie tak rażący jak mój welur świecący :tongue4:. Może zostało ci jeszcze materiału ? Pozdro :>

kupilem rozwalony fotel z ktorego wyciagalem mate grzewcza, i zostalo mi obicie, musial bys mi napisac mniej wiecej jaki kawalek bys potrzebowal tego materialu to zobacze czy de sie cos wyciac z tego co mi zostalo[br]Dopisany: 22 Listopad 2009, 19:08_________________________________________________jutro montaz sciemniacza

dzisiaj testy w domu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...