-
[ALL B5] Furka Adamsa - Czarna perła :-) - NOWE FOTKI
porażająca jakośc fotek
-
[B5 AEB] BLUE LINE --> niebieska piękność po kilku modyfikacjach
generalnie
-
[ALL B5] Moje cztery kółeczka
śliczne kołpaczki
-
[B5 AFN] Perełka 99' 1,9TDI 110PS ;)
nie jest zła
-
[ALL B5] 1997r, xenon 10000k, 17" RH ZW3, ciemna szyba, KAMEI new foto :)
jest piękna
-
[B5 1Z] Moja Audiczka :D
fajny firstzet
-
[B5 ALF] A4 2.4 V6 5V
L' Accord européen relatif au transport international des marchandises Dangereuses par Route
-
[B5 ADR] Po lekkich modach:D Alu, gwint, podświetlenie wnętrza i klika bajerków
jest ok
-
[B5 ABC] Moja A4 2.6 v6 Piękna i Bestia :)
piękne zegary :>
-
[B5 AFN+] Sreberko z klekocikiem :) "schwarz pakiet", avuski 17'' :)
ładna
-
[B5 AFN] Moja srebrna Audiczka
gitarowo
-
[B5 ADP] Może nie potwór, bo to 1.6, ale ma coś w sobie
coś ma - jak każde
-
[B5 AHH] Moja Srebrna Rakieta:)
jest ok
-
[ALL B5] A4 1.8TQ itd...... by Ambro
bardzo ładne
-
[B5 1Z] Moja audi A4 [markar]
liche fele, brudne światła z tyłu:D
czakul
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta