Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kulek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. myślę ze kiedyś jeszcze wpadnę ale póki co to brak czasu i możliwości na przyjechanie
  2. nie to nie u Pietrzyckiego tylko wlasnie nieco dalej jak jedziesz od strony gorzelni/zagórzan i mijasz Pietrzyckiego i po lewej wlasnie str miedzy takimi świerkami jest wjazd miedzy domy i tam troche dalej stoi ten dostawczak widac go z drogi nawet pod warunkiem ze chlop jest w domu i stoi auto bo ktory i jaki to jest dom to nie powiem Ci bo tam ich w kupie troche jest i nie wiem
  3. w kobylance jak jest zakład lakierniczy pieczyckiego ok 150m dalej(jadąc od gorzelni) po lewej stronie miedzy domami stoi przeważnie taki wielki biały dostawczak tam gościu spawa róźne takie rzeczy i miałem jechać do niego zeby w bmw zrobił wstawke z rury zamiast tłumika ale troche ciezko sie z nim dogadac w weekend zeby miał termin wolny. miałem gdzies nr tel jak coś to daj znać poszukam
  4. ja mam chyba gdzieś takie 17 ale jedna z boku ma wybrzuszenie podobno wulkanizatorzy to mogą podkleić a bierznika jest dosyć dużo
  5. Chyba niestety nie ale sie zobaczy bo chętnie byś my oglądnęli a6
  6. Młody fura elegancka :kox: Pogratulować i kolorek piano bardzo dobry a co do ściemy szybek to według mnie taka najdelikatniejsza folia byla by kox Ja mam jaśniejszy środek niż Ty ale przy najdelikatniejszej ścieme w ciągu dnia w środku dużej różnicy nie ma a z zewnątrz robi robote _________________________________________________ A kolor auta najlepszy :> (no może zaraz po czarnym) bo podobny mam
  7. Daawno mnie nie było a tu taka wrzawa i wesoło osmiać sie idzie A Młody tym to mi zmiażdżyleś cyce: :polew: ej chlopy chlopy :> sorry za spama
  8. Macqo a jak tam caddy ?? :naughty:
  9. Kulek odpowiedział(a) na Kulek temat w Inne marki
    Marzy sie mi znow taki kant,kredens,bandzior.emer czy jak kto go jeszcze zwie ale juz jako classic tylko troche ciężko znaleźć dobrą baze do roboty i poki co brak czasu i geldów na tego typu marzenia
  10. droga daleka zaśnieżona i się nie chce jechać. adas0215moze w KGR jakiegos spota sie kiedys uda zrobic jak paru chetnych sie jeszcze zbierze
  11. Kulek odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  12. Kulek odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.wykop.pl/link/280256/zderzak-o-tym-jak-chorazy-czolg-rozbil
  13. Maku fotki:kox: fajnie ta przysłonka robi robote

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.