Młody

S-Tronic
  • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Młody

Reputacja

1. Grill masz ori ? dużo roboty z wymianą ?
  2. Byłem bardzo zadowolony . W pełni wystarczający w Q . Słaby to jest 2.0 .
  3. Jak chcesz zmieniać tył polft s-line to przód też tak rób bo będzie się gryzło . Skoro i tak musisz wydać kasę na zderzak s-line to już lepiej poliftowy przynajmniej fajnie wygląda . Będziesz żałować później .
  4. W życiu bym nie kupił A6 C6 Fajna jest walnij s-line zewnętrzy i będzie wypas .
  5. Młody

Audi A6 C7 by 7ups

Fajnie wygląda z tym tyłem tu też poszli grubo C7 https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a6-bi-turbo-pakiet-rs-stan-idealny-polecam-ID6yPlxB.html . Zastanawia mnie czy zderzaki RS w C7 pasują bez problemu
  6. Nie będziesz dziewicą do końca życia zakładaj 20 z Q5 i będzie kosa . Byle by Ci nie przyszło do głowy malować je w grafit lub na czarno .
  7. Młody

Audi A6 C7 by 7ups

Nie chcę Cię urazić ale tu to wygląda ja C7 po dzwonie . Moim zdaniem brzydko jest ale to moje zdanie a Twoje auto .
  8. Co do halogenów wszystko do zmiany w przedlifcie , u Ciebie topor halogeny musisz kupić od s-lien polift, nawet zaślepki od spryskiwaczy musisz mieć s-line ten nie pasują . Zderzak tył s-line też do zmiany cały, sam dyfuzor nie będzie pasował . Chyba wszystkie audi tak mają że do standardowego zderzaka nie założysz dyfuzora s-line , S . A i bardzo ładna C6 podoba mi się a w s-line biała polift jest mega .
  9. No to gratuluję zakupu i powodzenia w modach. Temat będę śledził na bieżąco.
  10. Będzie na A6 klub mam nadzieję że tu również .