Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A6C6 Avanat 3.0 ASB Sierotka XXL


kedo666

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na klubie jestem już kilka lat i nie powiem że przygoda z wami jak i z Audi bardzo mi się spodobała więc postanowiłem ją kontynuować tylko już innym autem .

Poprzednik był Audi A4 B7 1.9TDI poniżej dodam jakieś zdjęcie , bardzo dobre auto i wdzięczne lecz niestety miejsca w nim mało, auto potrzebuje głównie na weekendowe wypady także stwierdziłem że A6 będzie idealnym rozwiązaniem .

13.jpg

16.jpg

14.jpg

15.jpg

 Aktualnie w posiadaniu Audi A6C6 motor 3.0 ASB Avant Skrzynia Tiptronic , coś z wyposażenia auta :

-quattro

-bixenon

-kiera trójramienna wielofunkcyjna + manetki f1

-skóry czarne pełna elektryka + podgrzewane

-zmieniarka CD

-elektryczne lusterka + podgrzewane + chrom

-duży fis mmi kolor

i inne jakieś tam pierdoły może później uzupełnię jeśli będę miał czas i ochotę :P

Auto po zakupie wygląda tak :

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg

 

Plany :

puki co plany raczej doprowadzić do stanu idealnego w originale auta pod względem motorycznym jak i optycznym a później jeśli będzie warte swego to wiadomo ;)

-wymiana oleju Motul    17.05.2017

- wymiana płynu od wspomagania + przepłukanie układu  14.06.2017

-wymiana oleju w skrzyni

-  wkład do lampy led tył   23.07.2017

- nowe żarniki Osram  21.07.2017

- nowe opony + felgi 19 najbardziej podoba mi się 19 RS6

- przednie szyby folia out 

- nowy trzeci stop u góry na środku 27.06.2017

- plastik w bagażniku pęknięty (wk***ia strasznie ale muszę rozebrać zobaczyć o co tam kaman i czy w aso to dostanę)

-zaślepka od pokrywy reflektora pęknięta  23.07.2017

- czyszczenie wiatraczka który piszczy

- opony zimowe

- nowe amortyzatory sachs 4f0413031ap 28.07.2017

- nowe dywaniki firmy Patex 21.07.2017

- Nowe mapy aktualizacja MMI 2G 2017 26.07.2017

- czyszczenie lasera DVD Navigator 26.07.2017

- nowy migacz błotnika 25.07.2017

 

 

na dzień dzisiejszy zrobić to co trzeba a później planuje :

- zmiana dekorów

- tył końcówki ultera

- dyfuzor s-line polift

-przód lampy polift

-zderzak przód s-line

- duży czarny grill

- 3 stopniowa renowacja lakieru

 

No i to by było na tyle chociaż wiem że z czasem pewnie z waszą pomocą znajdzie się wiele innych fajnych modów ;) Pozdrawiam Mateusz

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez kedo666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto na plus, A6tki są moimi faworytami :)

Plany na plus :)

Silnik jest mi dobrze znany, dlatego, na plus, pod warunkiem że zdrowy, bo koszta naprawy nie są małe :)

Powodzenia w użytkowaniu, bezawaryjności i opisuj co i jak z autem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, pksmlody napisał:

Auto na plus, A6tki są moimi faworytami :)

Plany na plus :)

Silnik jest mi dobrze znany, dlatego, na plus, pod warunkiem że zdrowy, bo koszta naprawy nie są małe :)

Powodzenia w użytkowaniu, bezawaryjności i opisuj co i jak z autem!

no tu masz dużo racji generalnie silnik ma trochę już najechane poand 300tyś ale to mnie nie przeraża , podczas zakupu sugerowałem się wnętrzem w sensie stan a pod względem motorycznym czy łańcuch hałasuje na zimnym lecz była cisza , czy skrzynia szarpie ale jest dobrze przy najmniej dla mnie chociaż mechanik po zakupie sprawdzał i mówił że dla niego wszystko na plus i jedyne co mówił to sprawdzać czy olej się podnosi bo nigdy nie wiadomo na kogo możesz trafić a mam 14dni na oddanie auta ale zrobiłem nim w kilka dni ponad 2 tyś i żadnych zastrzeżeń prowadzi się wyśmienicie , przyspiesza też całkiem jak na jego masę , super trzyma się drogi no i ta cisza w środku na prawdę dla mnie jest różnica straszna pomiędzy A4 a A6 jedyne to jakieś pierdoły do porobienia no ale to nie nowe auto zawszę coś tam trzeba zrobić mam nadzieje że jak zadbam o auto jak trzeba to odwdzięczy się też ;)  , dzięki za komentarz będę starał się być tutaj jak zawszę na bieżąco ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to. Zawsze powtarzam. Jak dbasz, tak masz ;)

Autko serwisowane na bieżąco nie stwarza problemów, ja też od serwisu do serwisu przejeżdżam bez niespodzianek i silnik ASB baaardzo sobie chwalę. Dynamika jest nie do porównania z 1.9 czy 2.0TDI.

Pomyśl o chipie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, kedo666 napisał:

- dyfuzor s-line polift

to Cię przyjacielu czeka wymiana całego zderzaka :) jak chcesz zmienić sam dyfuzor, to tylko na S-line przedliftem.

jak chcesz już iść w S-line to nie zapomnij o lotce nad klapę bagażnika.. bo ciulowo to będzie wyglądać jak wszystko S-line, a klapa taka "łysa"..

generalnie auto fajne, mam nadzieję, że będzie Ci się spisywać :) jak będziesz dbać (a znając Ciebie to będziesz), to powinno być ok! pomyśl jeszcze może nad ramką wokół zegarów z RS6 - jest w czarnym połysku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, jedrekx napisał:

to Cię przyjacielu czeka wymiana całego zderzaka :) jak chcesz zmienić sam dyfuzor, to tylko na S-line przedliftem.

jak chcesz już iść w S-line to nie zapomnij o lotce nad klapę bagażnika.. bo ciulowo to będzie wyglądać jak wszystko S-line, a klapa taka "łysa"..

generalnie auto fajne, mam nadzieję, że będzie Ci się spisywać :) jak będziesz dbać (a znając Ciebie to będziesz), to powinno być ok! pomyśl jeszcze może nad ramką wokół zegarów z RS6 - jest w czarnym połysku

dzięki za info puki co to nie ogarniam tego co mam jeszcze i muszę porobić jakieś pierdoły i dopiero oglądam wdrażam się co można zrobić i co daje efekt i mi się po prostu podoba co do zderzaka wiem ale ten dyfuzor nie daje mi żyć jest piękny , co do zegarów zobaczę jak to wygląda ;) no lotka dobry pomysł zawszę mi się to podoba ale jeszcze nie wiem czy nie jest ciężko z montażem bo tam coś jest już oryginalnie jakaś listewka , mówię muszę po prostu znaleźć więcej czasu i wciągnąć się w tematy różne ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz zmieniać tył polft s-line to przód też tak rób bo będzie się gryzło . Skoro i tak musisz wydać kasę na zderzak s-line to już lepiej poliftowy przynajmniej fajnie wygląda . Będziesz żałować później . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Młody napisał:

Jak chcesz zmieniać tył polft s-line to przód też tak rób bo będzie się gryzło . Skoro i tak musisz wydać kasę na zderzak s-line to już lepiej poliftowy przynajmniej fajnie wygląda . Będziesz żałować później . 

no wiadomo przed zakupem czegoś optycznego to już sobie to dobrze przemyślę puki co mechanika i podstawowe rzeczy , ciekawy jestem bo puki co tym się interesuje ile wyjdzie wymiana oleju w skrzyni i jakiś soft + adaptacja bo pewnie sama wymiana + olej to w granicach 2tyś ale ciekawy jestem ten soft + adaptacja .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne autko jak dostanie polift sline i lampki to dużo zyska? i tak jak już ktos wspomnial lotka, pamiętam  ile  u mnie A3 lepiej wygladalo ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2017 o 18:36, darekef81 napisał:

Fajne autko jak dostanie polift sline i lampki to dużo zyska? i tak jak już ktos wspomnial lotka, pamiętam  ile  u mnie A3 lepiej wygladalo ? 

no postaram się ogarnąć to autko tym bardziej że plany są na dłuższą metę , widzę w nim potencjał tylko trzeba trochę serca :D

 

No to Nowy Olej od Dzika zalany ;)

18741466_1494626740582231_2038992394_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez sie u niego zaopatrywalem :) i taki sam zestaw :) no wlasnie o to chodzi zeby wlasciciel widzial potencjal i mial swoja wizje :) szkoda ze te wizje tyle kosztuja :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie się auto prezentuje :) Też niedawno przesiadłem się z B7 do A6 C6 tylko że Allroad. Jak wrażenia z przesiadki?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, cinkers napisał:

Ładnie się auto prezentuje :) Też niedawno przesiadłem się z B7 do A6 C6 tylko że Allroad. Jak wrażenia z przesiadki?

 

 

no gigantyczne moim zdaniem ale tutaj też robi to że jest duża różnica motorów  tam tylko 1.9 tutaj 3.0  , napęd 4x4 robi robotę + ta masa k**ewsko trzyma się drogi , komfort + wygłuszenie też duża różnica jechałem nim już trasę 500+km i wysiadając całkiem spoko a jak z a4 wysiadałem to jak dziadek połamany no niestety ale różnica materiałów i klas robi różnice a4 fajne było ale a6 jednak całkiem inaczej samo to jak wsiadasz do tego auta albo bierzesz pasażerów co mi się często zdarza to nie widzę różnicy a w a4 zawszę fotel do przodu i ten dyskomfort był jak ktoś jest niski to może tego nie widzi ale ja wtedy jak przysuwam bliżej fotel to mam wrażenie że każde auto kieruje nogami .. :D    ogólnie można by tak wymieniać długo więc podsumuje że po prostu jest banan na twarzy aż chce się modzić tylko trzeba znaleźć drugą pracę najlepiej heh ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.05.2017 o 21:30, darekef81 napisał:

tez sie u niego zaopatrywalem :) i taki sam zestaw :) no wlasnie o to chodzi zeby wlasciciel widzial potencjal i mial swoja wizje :) szkoda ze te wizje tyle kosztuja :P

święta racja  te dolary :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...