Treść opublikowana przez David
-
A6 C6 3.0 TDI Lift Exclusive Schwarz Schwein by David
Tak juz mam przedlifta 13r ? Świetnie tym sie jeździ,pomimo felg 20 cali Zawiesznie świetnie tlumi,przepasc wzgledem c6.
-
A6 C6 3.0 TDI Lift Exclusive Schwarz Schwein by David
A7 3.0 tfsi
-
A6 C6 3.0 TDI Lift Exclusive Schwarz Schwein by David
prosze o zamkniecie tematu A6 sprzedane
-
A6 C6 3.0 TDI Lift Exclusive Schwarz Schwein by David
a ile doplacasz
-
A6 C6 3.0 TDI Lift Exclusive Schwarz Schwein by David
poki co taki jest plan
-
A6 C6 3.0 TDI Lift Exclusive Schwarz Schwein by David
nie bede dawal juz bo za 6-8 m-cy bede sprzedawal takze zadnych grubych modow juz nie bedzie typu zmiana zderzaka za 2k skubiszek nie kłade, a Ty u siebie masz?
-
A6 C6 LIFT 3.0 TDI QUATTRO OEM+
tak,taka jak moja
-
A6 C6 Avant by PAJDA 3.0 V6 -> 278ps i 553Nm, 2 x sline i inne bajery
no no grubo modzone działaja łopatki w tej kierownicy ?
-
A6 C6 LIFT 3.0 TDI QUATTRO OEM+
fajna kiera,taka jak u mnie wiadomo ze ta splaszczona z s-line polifta jest ale jej ceny sa chore. no to teraz jeszcze galka automatu
-
A6 C6 LIFT 3.0 TDI QUATTRO OEM+
a poprzednie jakiej marki opony byly? ten Dunlop tez czesto wraca na reklamacje
-
A6 C6 3.0 TDI Lift Exclusive Schwarz Schwein by David
-
A6 C6 3.0 TDI Lift Exclusive Schwarz Schwein by David
na chwile obecna na c7 w sedanie
-
A6 C6 3.0 TDI Lift Exclusive Schwarz Schwein by David
racja ale juz tego robic nie bede bo nie planuje za dlugo nim pojezdzic
-
A6 C6 3.0 TDI Lift Exclusive Schwarz Schwein by David
s-line ale ten wyzszy bo podobno byly 2 wersje zawiechy s-line
-
A6 C6 3.0 TDI Lift Exclusive Schwarz Schwein by David
Dowiadywalem sie z lampami ponad rok temu zeby zrobic srodki czarne i nikt nie chcial sie podjac bo jest za duze ryzko ze po rozklejeniu beda parowaly... jedyne co musze ogarnac to nowe soczewki.
-
A6 C6 3.0 TDI Lift Exclusive Schwarz Schwein by David
Oemsy pomalowalem Plasti Dipem w grafit i znaczki audi tez. Jest Black Line tak jak lubie najbardziej
-
Puckowe A6 C7 Avant 3.0TDI Ibis white - koniec przygody, sprzedane, zapraszam do działu A7:)
ladnie wyglada w bieli ile wyszlo po programie?
-
A6 C6 3.0 TDI Lift Exclusive Schwarz Schwein by David
mysle o tym ale jakos nie zebralem sie zeby to ogarnac hehe z nowych modow doszla wizualizacja parktonica,lap timer,temp oleju i test zegarow
-
A6 C6 3.0 TDI Lift Exclusive Schwarz Schwein by David
-
A6 c7 3.0tdi
chcialbym trafic auto w tym kolorze,ewentualnie biale. Ja na Twoim miejscu bym wywalil caly chrom, Daytona wyglada lepiej z pakietem czern,takie moje zdanie. Bedzie jakis chip?
-
A6 c7 3.0tdi
ladny to Daytona ?
-
Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior
mega grubo modzone
-
A6 C6, znów klekot, znów Quattro
witamy kolejnego Avanta dziwie sie ze nie wziales Osram Cool Blue, to co masz to 4300K ?
-
A6 C7 Skraba 3.0 tdi
fajna pare rzeczy zrobisz i bedzie git ,wazne ze silnik dobry,czym sie rozni od wersji 245? i jak wypada c7 vs f11 ? czym Ci sie lepiej jezdzi?
-
A6 C6 3.0 TDI Lift Exclusive Schwarz Schwein by David
dokladnie, chodzi mi po glowie spróbowac sprzedac same opony.Ja w zyciu bym nie kupil chinskich opon,przynajmniej cos ze sredniej półki jak Falken czy Fulda,juz nawet Barum ale nie takie ? Zimy to póki co nie widac poleci ktos ledy do tablicy rejestracyjnej? czytalem ze do polifta inne sa