Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

David

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez David

  1. napisalem maila do sprzedawcy ale od 2 dni nic.nie sadze zeby mu sie chcialo odpisywac...
  2. no lampy sa konkretne i swietnie pasuja do srebrnego auta a ja mam taki kolor sprobuje do nich napisac maila.ale sadze ze wzieli zdjecie gdzies z neta bo pasowalo im pod ich zderzak.Moj koles twierdzi ze moze ktos byl taki zdolny i sam takie zrobil-chodzi o te kolka w lampach.a moze to photoshop-ja nie znaju a wiecej zdjec nie ma.
  3. znlalazlem na allegro takie tylne lampy ale nie wiem gdzie je kupic.szukalem na ebay.com i nic podaje link http://moto.allegro.pl/item574994047_audi_a_4_a_4_a4_b5_zderzak_tyl_cena_i_jakosc_75.html
  4. jak kupisz napisz jak te bluevision Ci sie sprawuja.czytalem w "motorze" ze bardzo mala maja zywotnosc.zrobili test i po 100 h pracy juz slabiej swiecily. test wygraly zarowki bosha.
  5. autko super- taki sam kolor jak moje ale widze ze masz ten sam problem co ja.Lewe tylne drzwi maja inny odcien niz reszta.no coz srebrny ladny kolor ale jak juz masz malowane to odcien zawsze bedzie - ja na wiosne bede malowal cala na nowo co do Ledow jak najbardziej sam mam ledy tylko ze czarne i wfekt jest super jesli chodzi o felgi to wzor pierwszy albo trzeci.niedlugo bede sprzedawal felgi 16 S-line taki wzor jak na 1 zdjeciu z oponami. Poluje na taka kierownice jak Ty masz i moze juz nie dlugo...oczywiscie sa debile na allegro ktorzy sprzedaja takie kierownice za 800-1000zl ale ja nie dam im zarobic 400zl na kierownicy.
  6. a ile biora od elementu?
  7. no ja mam kierownice starego typu i wyglada ona strasznie ;/ a jakie beda koszta tych wszystkich czesci ktore wymieniles? nie wiem czy nie lepiej bedzie sprzedac ta i kupic starszego S-Line.No ale jak dla mnie ta nowsza wyglada lepiej.czekam na efekty Twoich zmagan. a wogole te wszystkie czesci sa do kupienia na allegro?
  8. witam! otoz problem wyglada tak.Kupilem kierownice S-line z rocznika 99 czyli po lifcie,kupilem dodatkowo wieloklin/nabe/tulejke poniewaz wycztalem na forum ze jest potrzebna do zamontowania nowszej kierownicy.Pojechalem do elektryka zeby zalozyc/podlaczyc.Zdjal Airbag i mowi ze nie bedzie pasowac poniewaz wtyczki sa inne i nie podlaczy ani AirBagu ani klaksonu. Pytanie:czy mozna przerobic te wtyczki zeby pasowaly? pytalem sie go o to,powiedzial ze nie, ze trzeba inna kierownice....
  9. no wlasnie ja tez szukam dobrego lakiernika w szczecinie i oczywiscie w rozsadnej cenie.jedna osoba polecila mi zaklad na ul. szerokiej
  10. a ja sobie takie zaloze bo to wyglada za***iście.szczegolnie w nocy podobnie jak ledy kazdy robi auto jak mu sie podoba a nie dla kogos.
  11. masz z przodu takie same lampy jak ja z tylu zapodaj czarne ledy a z boku dymione zeby wszystko bylo w jednym kolorze a nie z przodu lampy czarne a z tylu biale a kierunki zlote jak maja niektorzy.moze oklei sobie grill listwami chromowanymi-super efekt daje! w srodu chyba mieszek masz do wymiany a auto ogolnie spoko
  12. a powiedzicie mi jak wyglada sprawa z przebiegiem auta? slyszalem opinie ze jezeli auto ma ponad 200 tys to chip jest bez sensu.Jak to ma sie do przebiegu auta?moj silnik chodzi elegancko no ale przebieg swoj ma,wkoncu to 97 rok a nie 2007... Do zadra : no niestety nie moge byc na spocie poniewaz siedze w Danii,ale moze kiedys ale najpierw musze troche audi zrobic zeby nie bylo lipy :> ja tez ostatnio kupilem kierownice od S-line ale ta po lifcie,Ty nie potrzebowales tulejki(naby) redukcyjnej zeby zalozyc swoja kierownice?
  13. w google tylko ten v-tech sie pojawia...chyba zaloze chipa dopiero na wakacje bo mam zamiar jechac do wawy to moze wtedy zajade do Rogala.Gdansk tez mam zamiar odwiedzic wiec zobaczymy.Ale ogolnie bieda z tym chiptuningiem w Szczecinie.Duze miasto a jedna firma ma strone a nie chce jechac do jakiegos tam kolegi kolegi [br]Dopisany: 11 Grudzień 2008, 16:04_________________________________________________a co powiecie o tej firmie? strona wyglada profesjonalnie. http://www.upsolute.pl/kontakt.html to tez rejony Gdanska
  14. Gdansk-To juz zawsze troche blizej dzieki czekam na inne propozycje
  15. Panowie gdzie zalozyc chipa w zach. ?? przymierzam sie do zalozenia chipa w swojej audi :> wiem ze na forum wszyscy polecaja Rogala. Ja pracuje teraz w Danii w polsce jestem tylko na weekend ewentulanie 3 dni.wiec 650 km z Danii plus 550 do Wawy-masakra! najgorsze to meczarnia po naszych drogach w necie znalazlem firme V-tech w Szczecinie.Czy ktos o niej slyszal cos lub byl tam? A i czy cena w tym V-tech za chip czyli 1500zl jest rozsadna jak za taka usluge? zwiekszaja moc w 1.9 Tdi 110km o 25 km a moment juz nie pamietam....
  16. Panowie a dobry chip - tuner w zachodniopomorskim???
  17. Witam!Panowie mam taki oto problem. Miedzy 900 tys a ok.2000 tys obrotow slychac dziwne wycie od strony silnika.slychac to szczegolnie na zimnym silniku,gdy jest cieply (90 C) jest troche mniejsze ale rowniez je slychac.Dodam iz dawalem gazu rowniez na postoju i wtedy takze to slychac.Wycie jest slyszalne podczas jazdy zarwono jak sie przyspiesza jak i rowniez podczas zwalniania ale tylko w tym zakresie obrotow. Dodam ze rozrzad byl wymieniany 14 tys km temu,kompletny - rolki,napinacze pompa wody. prosze o rade
  18. ja wyciagnalem 210 km/h na niemieckim autobanie i jechalem tak z 3 min takze to max mojej ale i tak niezle
  19. Witam! od nie dawna posiadacz Audi A4 1.9 Tdi pozdrawiam wszystkich uzytkownikow

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.