Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Maksymalna prędkość 1.9 TDI 110KM 1999r.


niumara

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Dzisiaj wykonalem test predkosci na prostej i pustej drodze.

nie da rady rozpedzic czybciej niz 190 km/h na liczniku czyli 180 km/h (bląd wskazania licznika)

czy to jest normalna predkosc maksymalna ??

czy moze cos nie tak??

zaznacze ze droga byla prosta, ani pod gorke ani z gorki, dłuższy odcinek i ciagle 190 km/h

pozdrawiam [br]Dopisany: 02 Grudzień 2008, 21:40_________________________________________________No panowie , nie wiecie ile wyciaga wasza furka ??

licze na wasza pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może było pod wiatr :?: :) :gwizdanie: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przed chipem osiagnąlem 195km/h i musiałem zwalniać ale mysle ze 210 może by i doszedł :naughty:

A po chipie jeszcze max nie robiłem ale 180 to on bez problemu łapie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może było pod wiatr :?: :) :gwizdanie:

widze ze masz mocniejsze autko,

mam to odebrac jako ironie ?? :tongue4:

W żadnym wypadku nie było to ironią zmojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

licznikowe powinno wskazywac kolo 200

ja z kompletem osob, z pelnym bakiem, zawalonym bagaznikiem, na oponie 235 wykrecilem cos lekko ponad 190km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przed chipem osiagnąlem 195km/h i musiałem zwalniać ale mysle ze 210 może by i doszedł :naughty:

A po chipie jeszcze max nie robiłem ale 180 to on bez problemu łapie

u mnie mialem wrazenie ze 210 to niemozliwe, przy 190 mialem prawie 4 tys obr/min , a czerwone zaczyna sie od 4200.

nie wiem co o tym myslec, robilem logi dynamiczne i ogolnie ok. tylko wskazania z przeplywki troche skacza , ale minimalnie, chyba bedzie zabrudzona.

logi http://www.a4-klub.pl/smf/odp_b5_avg_moja_pierwsza_a4_prosto_z_niemiec_czy_wszystko_ok_pomozcie-t52659.0.html;msg568187#msg568187

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze 210 może by i doszedł :naughty

na pewno by poszedł bez problemu :naughty: ja mą maszyna to 205 km/h leciałem z załadunkiem 4 osób i podrecznych bagaży :cool1::decayed::naughty: dało by rade jeszcze wiecej bo gazu troszke było pod noga :> ale trasy juz było brak :angry: i autko już bardzo powoli sie rozpedzało :( AVG jest dobrym motorem i myśle że w serii tez dało by rade z niego tyle wyciągnąć :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze 210 może by i doszedł :naughty

na pewno by poszedł bez problemu :naughty: ja mą maszyna to 205 km/h leciałem z załadunkiem 4 osób i podrecznych bagaży :cool1::decayed::naughty: dało by rade jeszcze wiecej bo gazu troszke było pod noga :> ale trasy juz było brak :angry: i autko już bardzo powoli sie rozpedzało :( AVG jest dobrym motorem i myśle że w serii tez dało by rade z niego tyle wyciągnąć :kox:

no ja jechalem sam bez bagazu i z 10 litrami paliwa w baku :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłem sprawdzic jeszcze jaka predkosć pokazuje na klimatroniku :wallbash: wtedy by nie było 205 :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug danych [AFN,AVG] to osiagneles prawie max

» Przyśpieszenie 0-80 7.6

» Przyśpieszenie 0-100 11.3

» Przyśpieszenie 0-200 b.d.

» Prędkość maksymalna 196

Tyle ze to sciema bo ja niby tych danych [ajm 115km] tez ma predkosc max 196 a lecialem 210 i jeszcze troszke by poszedl ale juz musialem hamowac:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłem sprawdzic jeszcze jaka predkosć pokazuje na klimatroniku :wallbash: wtedy by nie było 205 :no:

Wiem,że będe zabity,ale może ktoś podpowiedzieć jak się włancza tą nieszczęsną predkość na kilmatroniku???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...