Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG] Maksymalna prędkość 1.9 TDI 110KM 1999r.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie

Dzisiaj wykonalem test predkosci na prostej i pustej drodze.

nie da rady rozpedzic czybciej niz 190 km/h na liczniku czyli 180 km/h (bląd wskazania licznika)

czy to jest normalna predkosc maksymalna ??

czy moze cos nie tak??

zaznacze ze droga byla prosta, ani pod gorke ani z gorki, dłuższy odcinek i ciagle 190 km/h

pozdrawiam [br]Dopisany: 02 Grudzień 2008, 21:40_________________________________________________No panowie , nie wiecie ile wyciaga wasza furka ??

licze na wasza pomoc

Opublikowano

Może było pod wiatr :?: :) :gwizdanie: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Może było pod wiatr :?: :) :gwizdanie:

widze ze masz mocniejsze autko,

mam to odebrac jako ironie ?? :tongue4:

Opublikowano

Ja przed chipem osiagnąlem 195km/h i musiałem zwalniać ale mysle ze 210 może by i doszedł :naughty:

A po chipie jeszcze max nie robiłem ale 180 to on bez problemu łapie

Opublikowano

Może było pod wiatr :?: :) :gwizdanie:

widze ze masz mocniejsze autko,

mam to odebrac jako ironie ?? :tongue4:

W żadnym wypadku nie było to ironią zmojej strony.

Opublikowano

licznikowe powinno wskazywac kolo 200

ja z kompletem osob, z pelnym bakiem, zawalonym bagaznikiem, na oponie 235 wykrecilem cos lekko ponad 190km/h

Opublikowano
  • Autor

Ja przed chipem osiagnąlem 195km/h i musiałem zwalniać ale mysle ze 210 może by i doszedł :naughty:

A po chipie jeszcze max nie robiłem ale 180 to on bez problemu łapie

u mnie mialem wrazenie ze 210 to niemozliwe, przy 190 mialem prawie 4 tys obr/min , a czerwone zaczyna sie od 4200.

nie wiem co o tym myslec, robilem logi dynamiczne i ogolnie ok. tylko wskazania z przeplywki troche skacza , ale minimalnie, chyba bedzie zabrudzona.

logi http://www.a4-klub.pl/smf/odp_b5_avg_moja_pierwsza_a4_prosto_z_niemiec_czy_wszystko_ok_pomozcie-t52659.0.html;msg568187#msg568187

Opublikowano

mysle ze 210 może by i doszedł :naughty

na pewno by poszedł bez problemu :naughty: ja mą maszyna to 205 km/h leciałem z załadunkiem 4 osób i podrecznych bagaży :cool1::decayed::naughty: dało by rade jeszcze wiecej bo gazu troszke było pod noga :> ale trasy juz było brak :angry: i autko już bardzo powoli sie rozpedzało :( AVG jest dobrym motorem i myśle że w serii tez dało by rade z niego tyle wyciągnąć :kox:
Opublikowano
  • Autor

mysle ze 210 może by i doszedł :naughty

na pewno by poszedł bez problemu :naughty: ja mą maszyna to 205 km/h leciałem z załadunkiem 4 osób i podrecznych bagaży :cool1::decayed::naughty: dało by rade jeszcze wiecej bo gazu troszke było pod noga :> ale trasy juz było brak :angry: i autko już bardzo powoli sie rozpedzało :( AVG jest dobrym motorem i myśle że w serii tez dało by rade z niego tyle wyciągnąć :kox:

no ja jechalem sam bez bagazu i z 10 litrami paliwa w baku :(

Opublikowano

Mogłem sprawdzic jeszcze jaka predkosć pokazuje na klimatroniku :wallbash: wtedy by nie było 205 :no:

Opublikowano

Wedlug danych [AFN,AVG] to osiagneles prawie max

» Przyśpieszenie 0-80 7.6

» Przyśpieszenie 0-100 11.3

» Przyśpieszenie 0-200 b.d.

» Prędkość maksymalna 196

Tyle ze to sciema bo ja niby tych danych [ajm 115km] tez ma predkosc max 196 a lecialem 210 i jeszcze troszke by poszedl ale juz musialem hamowac:/

Opublikowano

bo silnik silnikowi niestety nie równy

Opublikowano

Mogłem sprawdzic jeszcze jaka predkosć pokazuje na klimatroniku :wallbash: wtedy by nie było 205 :no:

Wiem,że będe zabity,ale może ktoś podpowiedzieć jak się włancza tą nieszczęsną predkość na kilmatroniku???
Opublikowano

Super! Dzięki!

jutro pewnie bedzie zabawa z kodami :wink4::tongue4::decayed:
Opublikowano

ja passatem w sedanie silnik afn prosta droga autostrada 210km/h licznikowe

Opublikowano

No ja jeszcze swojej nie testowalem ale juz 160 pomykalem mysle ze do 200 zaryzykuje ale dopiero na dobrej drodze wiosna

Opublikowano

220 ...

Opublikowano

220 ...

Turbinka robi swoje :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.