Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grabson765

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. a u mnie w AHU jest 496tys nie moge sie doczekac 5 z przodu )) i juz 60tys po programie na 123KM u Spankiego i nie widac zadnych problemow z tym zwiazanych
  2. Witam u mnie obecnie w moim passacie jest 485tys km przebieg oryginał sam zrobiłem 180tys w 6 lat tak teraz licze to juz bedzie 50tys km po programie u Spankiego
  3. mylisz sie bardzo kolego... kazdy prawnik Ci to powie ze jesli ten zapis jest w umowie to kupujacy nic nie zdziała w sądzie
  4. sprawdz jaka masz dawke paliwa ustawiona
  5. moj dwumas ma juz 476tys przejechane...
  6. u mnie aktualnie 471tys oczywiscie ori przebieg coraz blizej 5 z przodu
  7. ja tez widzialem ahu w polifcie z alu misa
  8. belgia: Kapaza.be - Voitures d'occasion et neuves, immo, v 2ememain.be | Vendre et acheter des articles neufs et de seconde main i oczywiscie ebay.be
  9. chipa robilem przy 435tys... rok temu. teraz mam 460tys
  10. tez mam teng tools tez 19-110 3/8 i placilem 170zl
  11. ja mam assistance w pzu tylko musialem kupic razem z mini AC koszt 400zl holowanie jest 1000km za granica i w 1000km w polsce nic lepszego jak to na zagranice nie znalazlem
  12. jest... zaworek montuje sie miewdzy pompe a filtr paliwa
  13. witam napisze ku potomnym ze problem slabego napiecia instalacji rozwiazany:decayed: zaczne od poczatku razem z pojawieniem sie slabego napiecia instalacji pojawil sie u mie problem z uruchomieniem silnika jakby dzialo sie cos z rozrusznikiem kontrolki abs i hamulcow wykrzykniki to juz norma byla mimo nowego naladowanego akumulatora. wymienilem szczotki altenatora co pisalem wczesniej nic nie pomoglo, potem rozrusznik wymienilem szczotki i bendix ale problem dalej byl zamowilem juz nawet nowy rozrusznik bo myslalem ze moj juz kaput ale dzis dopiero przy odpaleniu poczulem smrod z skrzynki bezpiecznikow... wiec wiedzialem ze cos sie dzieje zlegfo z instalacja....rozebralem i przyczyna znaleziona w tej listwie co ida przekazniki przy jednej śrubie popalone kable i to tak ze nawet przytopilo plastik wkoło wszytsko oczyscilem zmienilem koncowke przewodu i napecie instalacji wrocilo teraz wynosi 14.36 i nie zmienia nawet go włączanie swiatel czy innych odbiornikow prądu i samochod odpala bez problemu bez wykrzyknikow i innych cyrkow.... zebym odrazu znalazl przyczyny to koszt bylby 20gr a tak poszlo jakies ponad 250zl... pol biedy ze robilem wszystko sam to odeszla robota mechanikow...
  14. jesli masz aluminiowa miske to bedzie silikon a jak metalowa to wtedy idzie uszczelka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.