-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
a u mnie w AHU jest 496tys nie moge sie doczekac 5 z przodu )) i juz 60tys po programie na 123KM u Spankiego i nie widac zadnych problemow z tym zwiazanych
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Witam u mnie obecnie w moim passacie jest 485tys km przebieg oryginał sam zrobiłem 180tys w 6 lat tak teraz licze to juz bedzie 50tys km po programie u Spankiego
-
POMOCY !!! sprzedalem samochod i teraz mam problem z kupujacym.
mylisz sie bardzo kolego... kazdy prawnik Ci to powie ze jesli ten zapis jest w umowie to kupujacy nic nie zdziała w sądzie
-
Słabszy po uszczelnieniu pompy.
sprawdz jaka masz dawke paliwa ustawiona
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
moj dwumas ma juz 476tys przejechane...
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
u mnie aktualnie 471tys oczywiscie ori przebieg coraz blizej 5 z przodu
-
czy do ahu podejdziejakaś misa olejowa z czujnikiem (aluminiowa misa)
ja tez widzialem ahu w polifcie z alu misa
-
Zagraniczne portale aukcyjne/ofertowe
belgia: Kapaza.be - Voitures d'occasion et neuves, immo, v 2ememain.be | Vendre et acheter des articles neufs et de seconde main i oczywiscie ebay.be
-
przegub GSP warto czy unikać ?
sa ok
-
Przejechane kilometry i czas po chipie
chipa robilem przy 435tys... rok temu. teraz mam 460tys
-
Jaki klucz dynamometryczny wybrać?
tez mam teng tools tez 19-110 3/8 i placilem 170zl
-
Assistance Na Europe
ja mam assistance w pzu tylko musialem kupic razem z mini AC koszt 400zl holowanie jest 1000km za granica i w 1000km w polsce nic lepszego jak to na zagranice nie znalazlem
-
Im mniej paliwa tym gorzej odpala na zimnym
jest... zaworek montuje sie miewdzy pompe a filtr paliwa
-
ladowanie akumulatpra
witam napisze ku potomnym ze problem slabego napiecia instalacji rozwiazany:decayed: zaczne od poczatku razem z pojawieniem sie slabego napiecia instalacji pojawil sie u mie problem z uruchomieniem silnika jakby dzialo sie cos z rozrusznikiem kontrolki abs i hamulcow wykrzykniki to juz norma byla mimo nowego naladowanego akumulatora. wymienilem szczotki altenatora co pisalem wczesniej nic nie pomoglo, potem rozrusznik wymienilem szczotki i bendix ale problem dalej byl zamowilem juz nawet nowy rozrusznik bo myslalem ze moj juz kaput ale dzis dopiero przy odpaleniu poczulem smrod z skrzynki bezpiecznikow... wiec wiedzialem ze cos sie dzieje zlegfo z instalacja....rozebralem i przyczyna znaleziona w tej listwie co ida przekazniki przy jednej śrubie popalone kable i to tak ze nawet przytopilo plastik wkoło wszytsko oczyscilem zmienilem koncowke przewodu i napecie instalacji wrocilo teraz wynosi 14.36 i nie zmienia nawet go włączanie swiatel czy innych odbiornikow prądu i samochod odpala bez problemu bez wykrzyknikow i innych cyrkow.... zebym odrazu znalazl przyczyny to koszt bylby 20gr a tak poszlo jakies ponad 250zl... pol biedy ze robilem wszystko sam to odeszla robota mechanikow...
-
Jaka uszczelka do AFN-a 1.9 TDI 99 rok pod miske olejową
jesli masz aluminiowa miske to bedzie silikon a jak metalowa to wtedy idzie uszczelka