-
Demontaż odbłyśnika i soczewki bez rozklejania - instrukcja
Pany, a czy w ori lampach xenonowych (a4b5 polift) też można tak zdemontować odblysnik i soczewkę, czy jednak mają inną budowę?
-
Pompka ciągle pompuje przy otwieraniu + nie działa tylna klapa
No właśnie, że to wszystko zaczęło się w tym samym czasie, tzn. pompka zaczęła buczec, a klapa przestała się otwierać. No ale jest jakiś pomysł więc w wolnej chwili to sprawdzę
-
Ginie kontrolka od świateł
Siema, Mam u siebie dziwny problem. Po odpaleniu auta i włączeniu świateł zapali się kontrolka od świateł ale tylko na chwilę, potem pomruga kilka razy i zgaśnie całkowicie. Wie ktoś może gdzie szukać przyczyny?
-
Pompka ciągle pompuje przy otwieraniu + nie działa tylna klapa
Podepnę się do tematu. Pompa o numerze: 8d0862257. W moim przypadku jest to samo, otwiera wszystko oprucz klapy i długo buczy. Grafit w pompie jest cały. Jak najlepiej podejść do tematu? Auto to: a4 b5 Avant polift 99'. Z osobnego przycisku w kluczyku klapa się otwiera...
-
A4 B5 Avant Quattro 2.8 30V APR by LeitoAE86
Co tam siedzi w tej Corsie?
-
[B5 ANB] Avant 1.8TQ nogaro blue! Quattro/DP/Wydech/FMIC
312 pasuje pod 16" Zaciski mam takie jakie miałem przy 288.
-
[B5 APR] Avant Quattro 2.8 V6
Kolego masz błąd w temacie w opisie silnika Skóry wyglądają jak nowe... fajny wypasik
-
Audi 100 c4 quattro 2,7 BiT
Ale KOZAK!!!!
-
Czy to koło obsłuży 312mm?
Podziękował
-
Czy to koło obsłuży 312mm?
Witam, tak jak w temacie, czy ori łopaty ronala 16" obsługują hebel 312mm?? https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/e/ed/Audi_A4_B5_Facelift_front_20090923.jpg
-
[B5 AJM+] Thirteen static sedan by enczu | recaro bose bix jr26 || Foty 2k18
Ja kiedyś wstrzyknąłem płyn hamulcowy :-)
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Ta kolekcja motorowerów: simson, komar, ogar 200 to Twoja??
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
A powiedz no mnie jakich rur użyłeś do rollbara? Oczywiście chodzi mi o średnicę i grubość ścianki...
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Kolego powiedz mi jak dostać się do ramki wokół lewarka bo też musiałbym okleić :-) pół auta trzeba rozebrać?
-
audi A4 B5 zwana Aldoną ;)
Z tych, które zapodałeś chyba 3 wzór jest najciekawszy... ale jak już chcesz taki hajs przeznaczyć to widziałem ładne Atheo z Tuarega ktoś na forum sprzedaje komplet z oponami i adapterami