Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kujawaPGN

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kujawaPGN

  1. Pany, a czy w ori lampach xenonowych (a4b5 polift) też można tak zdemontować odblysnik i soczewkę, czy jednak mają inną budowę?
  2. No właśnie, że to wszystko zaczęło się w tym samym czasie, tzn. pompka zaczęła buczec, a klapa przestała się otwierać. No ale jest jakiś pomysł więc w wolnej chwili to sprawdzę
  3. Siema, Mam u siebie dziwny problem. Po odpaleniu auta i włączeniu świateł zapali się kontrolka od świateł ale tylko na chwilę, potem pomruga kilka razy i zgaśnie całkowicie. Wie ktoś może gdzie szukać przyczyny?
  4. Podepnę się do tematu. Pompa o numerze: 8d0862257. W moim przypadku jest to samo, otwiera wszystko oprucz klapy i długo buczy. Grafit w pompie jest cały. Jak najlepiej podejść do tematu? Auto to: a4 b5 Avant polift 99'. Z osobnego przycisku w kluczyku klapa się otwiera...
  5. Co tam siedzi w tej Corsie?
  6. 312 pasuje pod 16" Zaciski mam takie jakie miałem przy 288.
  7. Kolego masz błąd w temacie w opisie silnika Skóry wyglądają jak nowe... fajny wypasik
  8. Ale KOZAK!!!!
  9. Podziękował
  10. Witam, tak jak w temacie, czy ori łopaty ronala 16" obsługują hebel 312mm?? https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/e/ed/Audi_A4_B5_Facelift_front_20090923.jpg
  11. Ja kiedyś wstrzyknąłem płyn hamulcowy :-)
  12. Ta kolekcja motorowerów: simson, komar, ogar 200 to Twoja??
  13. A powiedz no mnie jakich rur użyłeś do rollbara? Oczywiście chodzi mi o średnicę i grubość ścianki...
  14. Kolego powiedz mi jak dostać się do ramki wokół lewarka bo też musiałbym okleić :-) pół auta trzeba rozebrać?
  15. Z tych, które zapodałeś chyba 3 wzór jest najciekawszy... ale jak już chcesz taki hajs przeznaczyć to widziałem ładne Atheo z Tuarega ktoś na forum sprzedaje komplet z oponami i adapterami
  16. kujawaPGN odpowiedział(a) na enczu temat w 1.9TDI
    2. Czyściłem kolektor i montowałem na starej uszczelce
  17. Witam, wczoraj zaczęła mi tańczyć lewa strona z tyłu no i szykuję się na wymianę amorków. Czy ktoś może wymieniał i wie jakiego zamiennika szukać (z jakim numerem), ażeby ori amory zastąpić zamiennikami o takich samych parametrach? A4 B5 Avant, ośka, 1.9 110
  18. Poka ten sweterek na miskę ☺
  19. To, że sprzęgło łapie wysoko wcale nie oznacza, że trzeba wymieniać... Może być tak, że będziesz jeździł i jeździł i jeździł I jeździł nie wiem jak u reszty forumowiczów, ale w mojej łapie wysoko i chyba w większości którymi jeździłem, nie pamiętam już teraz...
  20. Osobiście bym się trochę bał takiego rozwiązania jak na to patrzę... ale przeglądałem Twój temat jak był jeszcze 1Z i teraz A2 i wiem, że u Ciebie nie ma lipy
  21. Takie pytanko... czy te flansze do szyn foteli są aby na pewno bezpieczne?
  22. Wg mnie żadnej różnicy jeśli chodzi o zużycie paliwa czy dynamikę. 15" na pewno trochę bardziej komfortowe, ale za to na 16" jest pewniej przy manewrowaniu, wyprzedzaniu... .......... Pakiet ZIMA założony wleciały Dunlopy WinterSport 5 na 16", kilka foto:
  23. O I ja się podłączę pod zapytanie jak skrzynia po zalaniu świeżego oleju
  24. Uwielbiam ten kolor fajny egzemplarz, pierwszy ogólnie właściciel?
  25. W takim razie będzie spoko a kiere na aucie będziecie obszywac?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.