Treść opublikowana przez kujawaPGN
-
[ALL B5] Moja nowa Niebieska Slicznotka:)
Fajna, ale mix niezły ;] z zewnątrz polift s4 a środek przedlift
-
[ALL B5] Audi A4 - "Czarnulka" by Adriano /kolejna sesja str.2
Kucze taki wypasik to już mogli to BOSE i navi dołożyć no i xena rzecz jasna ;] extra fura!
-
Moje [B5] dbam jak o kobietę :D by daw1
no w to to już się nie zagłębiałem ;] miało być zrobione i jest ;]
-
Moje [B5] dbam jak o kobietę :D by daw1
wahacz górny około 70zł a dolny tzw. banan około 160zł przynajmniej tak mi kumpel rozpisał jak mi wymieniał
-
Moje [B5] dbam jak o kobietę :D by daw1
tak audi, kobitka i pifffko ;] ja gdybym jeszcze 2 wachacze wymienił to bym miał cały komplet nowy co do dolnych to są droższe :/
-
Moje [B5] dbam jak o kobietę :D by daw1
Hehe to nieźle.. ale ja nie jestem lepszy bo też się ostatnio, tzn. miesiąc temu wypstrykałem z kasy... nowe sprzęgło i kilka gnatów w zawieszeniu, wczoraj świeży motul i filtr.. no ale trzeba te piniondze na coś wydawać
-
Moje [B5] dbam jak o kobietę :D by daw1
Tylko żeby założyć takie sprężynki to i koło musiałbym co najmniej r17 wsadzić... i tu jest koszt za kosztem.. ;]
-
Moje [B5] dbam jak o kobietę :D by daw1
Mi już by pasowało jakby sobie tak siedział ;P DSC00861.jpg | maciejkujawa17 | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl DSC00862.jpg | maciejkujawa17 | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl ---------- Post dopisany at 21:21 ---------- Poprzedni post napisany at 21:21 ----------
-
Moje [B5] dbam jak o kobietę :D by daw1
Ależ wspaniale sobie siedzi na tych -40 / -40 też takie coś planuję..
-
[B5 AFN+] Sedan 98' Oryginał LZ5L
Dzięki wielkie ;]
-
[B5 AFN+] Sedan 98' Oryginał LZ5L
Witam serdecznie, Auto już kiedyś przedstawiałem, ale byle jak i nie umiałem jeszcze zdjęć dobrze dodawać ;] Sedan LZ5L cały oryginał, jedynie klapa była bezbarwnym psiknięta bo klar schodzi... AFN z jakim czipem czy cuś bo jeździłem wieloma AFN'ami i AVG'ami no i mój lepiej się zbiera... ( może to wina tego, że jest włożona skrzynia od 90KM) Zdjęcia jeszcze stare ale jeszcze ok tyg. i wstawie nowe, bo już będzie po polerce i praniu. Wyposażenie: -klimatronik -szyby i lustra elektr. -BOSE oryginał -duży FIS -łokieć x2 -Kiera i gałka od S -roleta tylnej szyby -podgrzewane pupki -halogien -wnętrze granatowe - nie ma tragedii ;] -alarm -funkcja komfort -4 x AirBag Zrobione: -białe kierunki w błotnik -zmiana lamp przód i tył na oryginalne - były Solary (świecące po drzewach) -emulator od kolegi z forum --nowe sprzęgło Plany: -gwint FK - już czeka -felga 18" tu mam dylemat jaka, podobają mi się RS6... -pranie i polerka (w przyszłym tyg.) -w dalszych planach jest turbo, kolektor awx, większe wtryski, fmic.... zobaczymy... -gdyby wpadł w/w zestaw no i osiągnąłbym okolice tych 160KM to nie zastanawiałbym się już nad skrzynią z 2.5tdi np AKN ;] -stwierdzam po raz kolejny ze przydałby mi się tempomat Pozdrawiam
-
[B5 AFN] + 0.216, Turbo AWX + Chipsy KW 17" sedan quattro
Ja też niedługo będę sprzęgło wymieniał bo się trochu ślizga... nie mogie całej mocy aefena wykorzystać
-
[B5 AFN] + 0.216, Turbo AWX + Chipsy KW 17" sedan quattro
Elegancko a co do przednich błotników... na lewym masz znaczek audiiii a na prawym nie... a przecież już od 98' nie szły te znaczki w błotnikach.. no chiba że się mylę.. ;] pzdr
-
[B5 AFN] Dziwnie blokujące się wspomaganie
Wygląda na nową... wyróżnia się, bo ma ładny "aluminiowy i czysty" kolor, a wokół sam kurz..
-
[B5 AFN] Dziwnie blokujące się wspomaganie
Mam ten sam problem... Na rozgrzanym silniku coś się zacina i ciężko chodzi... Jednak gdy się doda gazu to wspoma wraca... Pompe wymieniał poprzedni właściciel (około pół roku temu) na nową... no ale lipskyyy...
-
[ALL B5] Dach po gradobiciu - cóż czynić? wymieniać?
A nie lepiej do jakiegoś bojlarza autko odstawić... jak nie jest tak źle to może powyciąga... U kolegi wyciągał po gradzie, przyszła polerka i nic nie widać
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Od niedawna jestem w posiadaniu Audi A4 1.9 TDI 110KM AFN Sedan 98r Myślę, że tym autem pojeżdżę chwilę, ponieważ jazda nim to sama przyjemność ;P Mam nadzieję, że niedługo wrzucę kilka fotek... Do usłyszenia i Pozdrawiam