Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adrianozgr

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. mega wypasiona furka, gratki....przeglądając Twój post zainspirowałeś mnie do zrobienia większych modów u siebie
  2. Thx, będe musiał poszukać na alledrogo do swojej niuni. Nie kupuj zwykłych ledów, bo to się zaraz popali.. Przerabiałem parę razy. Kup ledy SMD. Jeżdżę już ze 4 miechy bez problemu. Odnośnie tematu to bardzo fajna A4, ale aż się prosi o glebę Właśnie smd u mnie siedzą Dzięki za dorzucenie istotnego faktu. Super, wielkie dzięki za radę
  3. Thx, będe musiał poszukać na alledrogo do swojej niuni.
  4. ładna sztuka bardzo fajnie masz oświetloną tablice....pochwalisz się jakie ledy tam siedzą?
  5. Na chwile obecną nie ma orginalnego a jest jakas podróba...
  6. Witam, chciałbym poprosić Was o ocenę logów. Prośba dość nietypowa bo dotyczy VW Golfa IV 1,9 TDI 130 PS silnik ASZ. W jakiej kondycji jest turbinka? Logi statyczne: - grupa 003: http://img843.imageshack.us/i/003stavw.jpg/ - grupa 011: http://img195.imageshack.us/i/011stavw.jpg/ Logi dynamiczne: - grupa 003: http://img685.imageshack.us/i/003dynvw.jpg/ - grupa 008: http://img268.imageshack.us/i/008dynvw.jpg/ - grupa 010: http://img705.imageshack.us/i/010dynvw.jpg/ - grupa 011: http://img15.imageshack.us/i/011dynvw.jpg/ Pozdrawiam
  7. Dzięki za ocenę. Fakt autko nie jest użytkowane dość dynamicznie, ale od dłużdzego czasu staram się jeżdzić bardziej "agresywnie". Pozdrawiam
  8. Witam, przepraszam że poprzednie logi były tak kiepskie ale robiłem je pierwszy raz Dziś postanowiłem się poprawić i mam nadzięję że te będą lepsze. Oprócz grupy 011 statycznej i dynamicznej, zrobiłem dynamiczne 003, 008 i 010 oraz statyczne 003. Starałem się objąć zakres od 1500 obrotów, ale posidam skrzynię tiptronic i gwałtowne wiśnięcie pedału gazu w podłogę zrzuca bieg (tzw. kick down). Logi statyczne: - grupa 003: http://img19.imageshack.us/i/003stasun.jpg/ - grupa 011: http://img714.imageshack.us/i/011stasun.jpg/ Logi dynamiczne: - grupa 003: http://img708.imageshack.us/i/003dynsun.jpg/ - grupa 008: http://img854.imageshack.us/i/008dynsun.jpg/ - grupa 010: http://img856.imageshack.us/i/010dynsun.jpg/ - grupa 011: http://img705.imageshack.us/i/011dynsun.jpg/ Pozdrawiam
  9. Witam, w Vagu pojawia mi się błąd 17965. Tydzień temu zostały wymienione wężyki podciśnieniowe i autko zostało przegonione kilka razy. Błąd sie nie pojawił aż do dzisiaj. Przejechałem się kilka razy i powyżej 2000 obrotów auto dostawało "muła". Gasiłem, odpalałem, 3 bieg obroty pozyzej 2000 i znów "Notlauf". Postanowilem zrobić logi i wrzucić na forum w celu lepszej analizy. Jak na złość podczas robienia logów auto ładnie śmigało. Proszę o przeanalizowanie logów i pomoc w znalezieniu usterki. Logi statyczne grupy 003: http://img263.imageshack.us/i/03static.jpg Logi dynamiczne: - grupa 003: http://img543.imageshack.us/i/03dynamic.jpg - grupa 008: http://img695.imageshack.us/i/08dynamic.jpg - grupa 010: http://img860.imageshack.us/i/10dynamic.jpg - grupa 011: http://img821.imageshack.us/i/11dynamic.jpg Logi statyczne grupy 003 (wykonane jeszcze raz po logach dynamicznych): http://img808.imageshack.us/i/03staticsecond.jpg Pozdrawiam
  10. Witam, porszę o pomoc w rozszyfrowaniu VAGa: 17978 Moduł sterujący zablokowany brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY 17965 Ciśnienie doładowania - przekroczona granica regulacji brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY z góry dziekuję za pomoc. Pozdrawiam
  11. radziłbym kupić od kolegów z forum, a nie z allegro http://www.a4-klub.pl/smf/motul_oferta_bardzo_dobre_ceny-t53467.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/motul_pelna_gama_produktow-t44215.0.html widzę, że jeden z kolegów jest ze Szczecina rewelacja dziekuję za informacje napewno skorzystam Pozdrawiam
  12. ....a więc postanowione Kupuję MOTUL 5W40 SPECIFIC 505.01 http://www.allegro.pl/item720179376_motul_5w40_specific_505_01_vw_5l_sklep_fv_24hgls.html Wielkie dzięki za szybką odpowiedź Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.