Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pieta171

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Dzięki śliczne Miron
  2. Panowie, Przyszedł czas zamienić obecne 18stki sline na koła zimowe i wrzucić na lato coś większego :). Wzór wybrany, temat przeczytany więc potrzebuje ostatecznego potwierdzenia od specjalistów: Do zawiasu 1BV chce wsadzić 20" 8,5J ET33 z gumą 245/35/20 - jeżeli dobrze zrozumiałem wcześniejsze posty to wszystko ładnie siądzie bez wystawania i ewentualnych przycierek?
  3. Dzięki Grześku składam zamówienie w ASO i będzie dwururka
  4. Panowie utwierdźcie mnie proszę Rozumiem że jeśli wydech który kupiłem ma komplet mocowań (a przynajmniej tak mi się wydaje ): To wtedy nie muszę kupować wieszaka z manuala (8K0 253 144 D) ? Z góry dzięki za info
  5. Marcin podrzuciłem Ci na PW zapytanko czekam na ekstra oferte. Zresztą jak zwykle
  6. Do niedawna latał z nim po allegro Pewnie zainteresowanie było niekiepskie taką furą i już nowy właściciel się lansuje ...
  7. Tak jak Cris mowi, ja byłem Mignął mi avant ciemny ale myślałem że mi się przewidziały ramki klubowe Witam wgl po dłuższej przerwie i zapraszam do zaległej galerii z inwazji: https://picasaweb.google.com/101650765749344159688/VAGINWAZJA2012?authuser=0&authkey=Gv1sRgCNLviYjL7KGVqwE&feat=directlink mówie sobie, stane u dziadków na cmentarzu będe wracał stane po fajki to pogadamy a tu wcięło kolege... dokładnie czarny avant wszystkie szyby czarne.... To sie ładnie rozminęliśmy, a byłem tam dość chwile
  8. Jest jest, gdzies byl ale nie pamietam nicku
  9. Urwanie d*py normalnie miałem ze wszystkim ... I troche problemów z internetem. Cris ta zielona B5 co tam pytałeś wyżej z tymbarku jest
  10. Tak jak Cris mowi, ja byłem Mignął mi avant ciemny ale myślałem że mi się przewidziały ramki klubowe Witam wgl po dłuższej przerwie i zapraszam do zaległej galerii z inwazji: https://picasaweb.google.com/101650765749344159688/VAGINWAZJA2012?authuser=0&authkey=Gv1sRgCNLviYjL7KGVqwE&feat=directlink
  11. W b5 to chyba ciężka sprawa... Chyba że na drugą stronę założysz "symulator" Nie mówię że to jest niemożliwe.... http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/223171_226004997441762_154822821226647_595939_3345854_n.jpghttp://desmond.imageshack.us/Himg822/scaled.php?server=822&filename=audi1560.jpg&res=landing Grzesiek skąd wziąłeś tą fotkę? Bo zaintrygował mnie zderzak tylni w tej b5 i może pisze tam co to za zderzak bo na pewno to nie jest oryginał ale fajnie wygląda:naughty: To jest S4 b5 od MRC Tuning http://www.mrctuning.com/ A tu pokazówka tego potwora http://vimeo.com/29303087
  12. LOKO świetna sklejka ! + że Ci sie chciało
  13. https://picasaweb.google.com/101650765749344159688/NowyFolder?authuser=0&authkey=Gv1sRgCN3Slpe8-qacIA&feat=directlink
  14. No wrzucam właśnie, dopiero co wrocilem z testów nowych gratów - faktycznie musze te -30 ją posadzić bo przód masakrycznie wstał na nowych amorach ...
  15. Musze ze swojego komputera dac i ogarnąć tam je Pozatym wciągnał mnie temat springów i chłone info jak ogarnąć koze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.