dzik

szczecin

1.9 TDI PD
    1B

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

dzik's Achievements

Reputation

1. dzik

Jaki olej do 1.8 T

dzięki serdecznie za pozytywny feedback! Rewelacja ze produkt robi robotę, robiłem już wstępny research i na forach olejowych jest mega pozytywnie. Ps. Ceny ubiegłoroczne a obecne to tak jak z ravenolem
  2. dzik

Jaki olej do 1.8 T

159zł meguin promocji na vst z tego co wiem od opiekuna więcej nie będzie ale kto wie jak słupki sprzedaży spadną.
  3. dzik

Jaki olej do 1.8 T

pilotażowo mam już go w ofercie
  4. dzik

Jaki olej do 1.8 T

to prawda Tomeczku. Mega dobra alternatywa na dobry produkt w dobrej cenie. Pozdrówki!
  5. 2.4L wchodzi - ravenol vsg aktualnie najczęściej sprzedajemy. 3x 1L opakowania potrzebujesz. Pozdrówki Marcin
  6. dzik

Olej do 3.0 TDi

zapraszam do siebie. Pomożemy w dobrej cenie z Liqui moly, Motulem lub mega ostatnio popularnym Ravenolem.
  7. dzik

Jaki olej do 1.8 T

Panowie kto stosował ? jakie doświadczenia ?
  8. Panowie przypadkowo opróżniłem całą skrzynkę a przez to zamknąłem wszystkie konwersacje na priv i wszelkie wiadomości które przesyłacie do mnie kontynuując poprzedni wątek nie dochodzą do mnie. Prośba o wysyłanie w tej sytuacji wiadomości otwierając nowy wątek. Przepraszam za utrudnienia. Pracuję by przywrócić tamte wiadomości i możliwość kontynuowania korespondencji wg starego schematu.
  9. Panowie przypadkowo opróżniłem całą skrzynkę a przez to zamknąłem wszystkie konwersacje na priv i wszelkie wiadomości które przesyłacie do mnie kontynuując poprzedni wątek nie dochodzą do mnie. Prośba o wysyłanie w tej sytuacji wiadomości otwierając nowy wątek. Przepraszam za utrudnienia. Pracuję by przywrócić tamte wiadomości i możliwość kontynuowania korespondencji wg starego schematu.
  10. dobry zestaw ale do wyrwania ok 80zł taniej myślę przy dobrych wiatrach Pozdrówki
  11. jak ma być dobrze to albo mtf-2 albo fuchs titan sintofluid 75W80 jeden i drugi zrobi mega robotę. Fuchs wyraźnie tańszy, z naszego doświadczenia(sprzedajemy oba) nie ma różnicy. Pozdrówki