dzik

szczecin

1.9 TDI PD
    1B

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

dzik's Achievements

Reputation

1. Panowie przypadkowo opróżniłem całą skrzynkę a przez to zamknąłem wszystkie konwersacje na priv i wszelkie wiadomości które przesyłacie do mnie kontynuując poprzedni wątek nie dochodzą do mnie. Prośba o wysyłanie w tej sytuacji wiadomości otwierając nowy wątek. Przepraszam za utrudnienia. Pracuję by przywrócić tamte wiadomości i możliwość kontynuowania korespondencji wg starego schematu.
  2. dzik

Jaki olej do 1.8 T

taniej motul x-cess drożej meguin super leichtlauf bardzo drogo ravenol vst
  3. zapraszam po rozrząd do nas - pomożemy w temacie bez kłopotu
  4. Panowie do 1 września jesteśmy całą firmą na urlopie. Na Wasze wiadomości będziemy odpowiadać zaraz po powrocie. Dziękujemy za wyrozumiałość i do usłyszenia po urlopie! Pozdrówki Marcin
  5. dzik

Jaki olej do 1.8 T

do auta z opisu wlewaj 5W40 a jak szukasz dobrego 10W40 to polecam 10W40 liqui z mos2.
  6. można stosować bez problemu jeden i drugi Dominiku.
  7. dzik

Jaki olej do 1.8 T

dzięki serdecznie za pozytywny feedback! Rewelacja ze produkt robi robotę, robiłem już wstępny research i na forach olejowych jest mega pozytywnie. Ps. Ceny ubiegłoroczne a obecne to tak jak z ravenolem
  8. dzik

Jaki olej do 1.8 T

159zł meguin promocji na vst z tego co wiem od opiekuna więcej nie będzie ale kto wie jak słupki sprzedaży spadną.
  9. dzik

Jaki olej do 1.8 T

pilotażowo mam już go w ofercie
  10. dzik

Jaki olej do 1.8 T

to prawda Tomeczku. Mega dobra alternatywa na dobry produkt w dobrej cenie. Pozdrówki!
  11. 2.4L wchodzi - ravenol vsg aktualnie najczęściej sprzedajemy. 3x 1L opakowania potrzebujesz. Pozdrówki Marcin
  12. dzik

Olej do 3.0 TDi

zapraszam do siebie. Pomożemy w dobrej cenie z Liqui moly, Motulem lub mega ostatnio popularnym Ravenolem.
  13. dzik

Jaki olej do 1.8 T

Panowie kto stosował ? jakie doświadczenia ?
  14. Panowie przypadkowo opróżniłem całą skrzynkę a przez to zamknąłem wszystkie konwersacje na priv i wszelkie wiadomości które przesyłacie do mnie kontynuując poprzedni wątek nie dochodzą do mnie. Prośba o wysyłanie w tej sytuacji wiadomości otwierając nowy wątek. Przepraszam za utrudnienia. Pracuję by przywrócić tamte wiadomości i możliwość kontynuowania korespondencji wg starego schematu.
  15. Panowie przypadkowo opróżniłem całą skrzynkę a przez to zamknąłem wszystkie konwersacje na priv i wszelkie wiadomości które przesyłacie do mnie kontynuując poprzedni wątek nie dochodzą do mnie. Prośba o wysyłanie w tej sytuacji wiadomości otwierając nowy wątek. Przepraszam za utrudnienia. Pracuję by przywrócić tamte wiadomości i możliwość kontynuowania korespondencji wg starego schematu.