-
Problem z odmą w Audi A4 B7 3.0 TDI ASB
Hej przychodzę z zapytaniem mam prawdopodobnie walniętą odmę w swojej a4 b7 3.0tdi asb 233km i z jakiej firmy najlepiej kupić żeby nie bawić się po kilku miesiącach zaś w to samo, może ktoś wymieniał w swoim asb i doradzi co i jak 😁
-
WEXTAZY15 obserwuje zawartość Problem z odmą w Audi A4 B7 3.0 TDI ASB
-
-
Pomoc przy doborze amortyzatorów i sprężyn do Audi A4 B7 3.0 TDI
Hej potrzebuje dobrać do swojej b7 sprężyny oraz amortyzatory na przód, a4 b7 3.0tdi asb 233km avant quattro zawieszenie 1bv oraz manual a klasa wagowa to 0jl. Z góry dziękuję bardzo 😃WAUZZZ8E67A011524 pozostawiam vin 😁
-
Brak twardszego wspomagania przy wyższych prędkościach w Audi A4 B7
Hej, poszukuje pomocy bo już mechanicy klekają, moja a4 b7 3.0tdi S-Line avant przy większych prędkościach "kiedyś" twardniało wspomaganie od ostatniego czasu brak tego jak kierownica chodzi w czasie kiedy auto stoi tak samo jest w czasie jazdy, a jest wyposażona w servotronic może miał ktoś taki problem i pomoże zmieniać czujnik czy w czym tkwi problem ? Dziękuję z góry i dodam że błędów jakich kolwiek brak
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
WEXTAZY15 skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZ8E67A011524
-
-
-
Samo zamykające się Audi A4 B7
Hej mam a4 b7 Avant i temat jaki mnie dopadł ostanio to że zaczął się sam samoistnie zamykać, auto było odpalone i potrafiło zamknąć samo z siebie nawet zamknął szybę która była otwarta może ktoś wie w czym szukać problemu. Podczas jazdy potrafi się zamknąć i załączyć alarm bo miga się kontrolka na drzwiach. Może miał ktoś taki problem i potrafi pomóc w czym szukać przyczyny 😀
-
Brak czynnika, a kompresor w Audi A4 B7
- Brak czynnika, a kompresor w Audi A4 B7
- Brak czynnika, a kompresor w Audi A4 B7
A4 b7 3.0tdi asb nie ma osobnego paska 🙁- Brak czynnika, a kompresor w Audi A4 B7
Olej w kompresorze jest, bo nowy kompresor. I by się zatarł ?- Brak czynnika, a kompresor w Audi A4 B7
Siema wymieniłem kompresor w swojej b7 i teraz pytanie stanie się coś jeśli nie napełnieniłem czynnikiem klimy a auto mi jest potrzebne do jazdy i dopiero w poniedziałek będę dobijał, nie stanie się nic kompresorów?- Montaż kierownicy z Audi A3 8P do Audi A4 B7
Wiem wiem, zauważyłem że tu ma otwór i bolec przechodzi, bardziej chodzi, jak ją zmodyfikować może kolego doradzisz bo nie wiem jak to zrobić myślałem żeby do kiery dokleić tak zwaną poxyline żeby ten cycek się wciskał lub jakoś wyciągnąć go. Ale wolałbym zrobić żeby było okej i bezpiecznie przede wszystkim więc wolę się zapytać kogoś kto już to robił lub na tym się zna:)- Montaż kierownicy z Audi A3 8P do Audi A4 B7
W jakim sensie przerobić ?- Montaż kierownicy z Audi A3 8P do Audi A4 B7
Siema ogólnie pewniej gość mnie wyciulał że kiera z zdjęcia podejdzie do poduszki itp do mojej a4 b7, pytanko czy jeśli kupię poduszkę z wiązka czy jest możliwość zamontowania jej w B7 ? Tak żeby było bezpiecznie i działały poduszki, zauważyłem że lekko się różnią od a3 a od mojej starej wiem napewno że poduszka nie podejdzie za pomoc strasznie dziękuję i odwdzięczę się jak tylko będę mógł 😉 taśmę mam i wszystko z B7- Twardy pedał sprzęgła w Audi A4 B7 3.0 TDI
Łożysko wymienione łapa w super stanie była, teraz jak jeżdze to zależy jak mu się uwidzi raz jest wszystko okej a raz jest twarde, ale zamówilem pompkę pedału i wysprzęglik, a powiedz mi kolego czy muszę ściągać skrzynie żeby wymienić wysprzęglik ?- Twardy pedał sprzęgła w Audi A4 B7 3.0 TDI
Tylko ja nie strzeliłem z sprzęgła, tylko normalnie wrzuciłem wyższy bieg i potem jak zmieniałem to pedał był twardy, z miejsca ruszyć walnać z sprzęgła w quattro to zabójstwo napędu. Przerzutka z 3 na 4 bieg i potem już sprzęgło było twarde 😅 - Brak czynnika, a kompresor w Audi A4 B7