Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WEXTAZY15

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WEXTAZY15

  1. Hej przychodzę z zapytaniem mam prawdopodobnie walniętą odmę w swojej a4 b7 3.0tdi asb 233km i z jakiej firmy najlepiej kupić żeby nie bawić się po kilku miesiącach zaś w to samo, może ktoś wymieniał w swoim asb i doradzi co i jak 😁
  2. Hej potrzebuje dobrać do swojej b7 sprężyny oraz amortyzatory na przód, a4 b7 3.0tdi asb 233km avant quattro zawieszenie 1bv oraz manual a klasa wagowa to 0jl. Z góry dziękuję bardzo 😃WAUZZZ8E67A011524 pozostawiam vin 😁
  3. Hej, poszukuje pomocy bo już mechanicy klekają, moja a4 b7 3.0tdi S-Line avant przy większych prędkościach "kiedyś" twardniało wspomaganie od ostatniego czasu brak tego jak kierownica chodzi w czasie kiedy auto stoi tak samo jest w czasie jazdy, a jest wyposażona w servotronic może miał ktoś taki problem i pomoże zmieniać czujnik czy w czym tkwi problem ? Dziękuję z góry i dodam że błędów jakich kolwiek brak
  4. Hej mam a4 b7 Avant i temat jaki mnie dopadł ostanio to że zaczął się sam samoistnie zamykać, auto było odpalone i potrafiło zamknąć samo z siebie nawet zamknął szybę która była otwarta może ktoś wie w czym szukać problemu. Podczas jazdy potrafi się zamknąć i załączyć alarm bo miga się kontrolka na drzwiach. Może miał ktoś taki problem i potrafi pomóc w czym szukać przyczyny 😀
  5. A jakbym takie coś wpierdzielił do układu kolego przynajmniej do poniedziałku?
  6. A4 b7 3.0tdi asb nie ma osobnego paska 🙁
  7. Olej w kompresorze jest, bo nowy kompresor. I by się zatarł ?
  8. Siema wymieniłem kompresor w swojej b7 i teraz pytanie stanie się coś jeśli nie napełnieniłem czynnikiem klimy a auto mi jest potrzebne do jazdy i dopiero w poniedziałek będę dobijał, nie stanie się nic kompresorów?
  9. Wiem wiem, zauważyłem że tu ma otwór i bolec przechodzi, bardziej chodzi, jak ją zmodyfikować może kolego doradzisz bo nie wiem jak to zrobić myślałem żeby do kiery dokleić tak zwaną poxyline żeby ten cycek się wciskał lub jakoś wyciągnąć go. Ale wolałbym zrobić żeby było okej i bezpiecznie przede wszystkim więc wolę się zapytać kogoś kto już to robił lub na tym się zna:)
  10. W jakim sensie przerobić ?
  11. Siema ogólnie pewniej gość mnie wyciulał że kiera z zdjęcia podejdzie do poduszki itp do mojej a4 b7, pytanko czy jeśli kupię poduszkę z wiązka czy jest możliwość zamontowania jej w B7 ? Tak żeby było bezpiecznie i działały poduszki, zauważyłem że lekko się różnią od a3 a od mojej starej wiem napewno że poduszka nie podejdzie za pomoc strasznie dziękuję i odwdzięczę się jak tylko będę mógł 😉 taśmę mam i wszystko z B7
  12. Łożysko wymienione łapa w super stanie była, teraz jak jeżdze to zależy jak mu się uwidzi raz jest wszystko okej a raz jest twarde, ale zamówilem pompkę pedału i wysprzęglik, a powiedz mi kolego czy muszę ściągać skrzynie żeby wymienić wysprzęglik ?
  13. Tylko ja nie strzeliłem z sprzęgła, tylko normalnie wrzuciłem wyższy bieg i potem jak zmieniałem to pedał był twardy, z miejsca ruszyć walnać z sprzęgła w quattro to zabójstwo napędu. Przerzutka z 3 na 4 bieg i potem już sprzęgło było twarde 😅
  14. Czyli wymiana wysprzęglika i będzie gitarka ?
  15. Hej przychodzę z prośbą bo zaczynam się martwić o swoją a4 b7 3.0tdi quattro manual. Dałem mu lekko w palnik i w pewnym momencie pedał sprzęgła został twardy, auto lekko wbija biegi wszystko jest okej tylko mnie martwi czemu ten pedał stał się tak twardy, dodam że sprzęgło kpl zostało wymienione na nowe razem z dwumasą +/- 2tyś km temu ? Pomoże ktoś błagam bo auto jest mi bardzo potrzebne a boję się że padnie w trasie
  16. Błędy takie mam zdjęcia kodowań byłbym wdzięczny za pomoc, oraz zapłacę ile będzie trzeba 😄
  17. Siema pytanko to ludzi którzy montowali haka holowniczego i jak kodowali haka pod moduły, chodzi o to że mam ACC i po montażu haka tempomat ACC przestał działać ? Przy w module ACC trzeba kodować tak samo
  18. Hej, potrzebuje pomocy w doborze odpowiednich dystansów do swojej b7 Avant 3.0tdi quattro zawieszenie s-line Felgi mam 18r 8j szerokości et 45 chciałbym uzyskać fajny efekt, wyglądowo wysunąć równo z nadkolami żeby było bezpiecznie i nic nie ocierało;) z góry dziękuję pięknie za pomoc
  19. Siemanko potrzebuje pomocy chciałbym zamontować Ori hak Westfalia do swojej audi a4 b8 fl Avant ale nie mam czerwonej kostki w boczku pytanie ma może ktoś schemat lub pomoże z podłączeniem się ! Z góry dziękuję Hak mam ori z modułem oraz całą wiazką
  20. Witam chciałbym zamontować do swojej B8 hak holowniczy kupiłem cały komplet z innej B8 i interesuje mnie podłączenie elektryki jakby ktoś miał jakiś schemat lub mógł pomóc byłbym wdzięczny audi a4 b8 fl 2013r sedan
  21. Parametry felgi Rozmiar 18 Szerokość 8j Et45 Pytanie jakie dystanse po ile na tył a ile na przód żeby wannie wyrównać z budą ? Może ktoś ma u siebie takie felgi i dokładał dystansy. Z góry dzięki chłopaki za pomoc i miłej majówki!?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.