dzik

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dzik

1. Jureczku masz odpowiedź na PW. Jakbym kogoś pominął, bardzo przepraszam i proszę o podrzucenie wiadomości ponownie. Zdrówka w Nowym Roku! Marcin
  2. dzik

Jaki olej do 1.8T?

oj sprzedawcy nie znają jednego z najpopularniejszych filtrów do wszystkich 1,8T w A4 B6 i B7 przychodzi filtr z Manna o nr W940/66 ten ktory dostałes jest mniejszy i pasuje m.in. do starszych 1,8 np w A4 B5 i wielu innych silnikow z grupy VAG.
  3. dzik

Jaki olej do 1.8T?

ASO np zalewają aktualnie Shella.
  4. Sebastianie mamy od ręki takie zestawy. W sprawie zakupu zapraszam na PW
  5. Witajcie Panowie i Panie, wiadomości odpisane, jakby ktoś nie dostał odpowiedzi to prośba o informacje. Pozdrówki Marcin
  6. dzik

tak, będzie ok
  7. dzik

Jaki olej do 1.8T?

W razie czego zapraszam po meguina do nas. Sprzedajemy na bieżąco i cenowo też jest bardzo przystępnie a co najważniejsze z doświadczeń naszych klientów w 1.8 T sprawdza się doskonale. Zdrówka!
  8. Witaj szklanki INA 420 0209 10 aktualnie nie dostępne panewki GLYCO N147/5 STD - 174zl kpl
  9. odpowiedzi poszły. Gdyby ktoś nie dostał proszę o informacje.
  10. dzik

Olej do 3.0 TDi

liqui = hc, ravenol VMP to nie hc. Liqui to olej HC, taki jak np Motul tylko kosztujący jak ravenol
  11. pasuje olej Łukaszu i pasuje sprzęgło z dwumasą. W razie czego mogę to zaproponować w konkurencyjnej cence
  12. Panowie do poniedziałku 17 stycznia jesteśmy na urlopie. Wszystko ogarniamy od poniedziałku. Pozdrówki i szerokości!
  13. Panowie przypadkowo opróżniłem całą skrzynkę a przez to zamknąłem wszystkie konwersacje na priv i wszelkie wiadomości które przesyłacie do mnie kontynuując poprzedni wątek nie dochodzą do mnie. Prośba o wysyłanie w tej sytuacji wiadomości otwierając nowy wątek. Przepraszam za utrudnienia. Pracuję by przywrócić tamte wiadomości i możliwość kontynuowania korespondencji wg starego schematu.
  14. paczki ogarnięte i wszystko wysłane. Dziękuję serdecznie za zamówienia i zapraszamy w razie potrzeby
  15. Panowie przypadkowo opróżniłem całą skrzynkę a przez to zamknąłem wszystkie konwersacje na priv i wszelkie wiadomości które przesyłacie do mnie kontynuując poprzedni wątek nie dochodzą do mnie. Prośba o wysyłanie w tej sytuacji wiadomości otwierając nowy wątek. Przepraszam za utrudnienia. Pracuję by przywrócić tamte wiadomości i możliwość kontynuowania korespondencji wg starego schematu.
  16. dzik

Jaki olej do 1.8T?

taniej motul x-cess drożej meguin super leichtlauf bardzo drogo ravenol vst
  17. dzik

Wymiana rozrzadu 2.0 ALT

zapraszam po rozrząd do nas - pomożemy w temacie bez kłopotu
  18. Panowie do 1 września jesteśmy całą firmą na urlopie. Na Wasze wiadomości będziemy odpowiadać zaraz po powrocie. Dziękujemy za wyrozumiałość i do usłyszenia po urlopie! Pozdrówki Marcin
  19. dzik

Jaki olej do 1.8T?

do auta z opisu wlewaj 5W40 a jak szukasz dobrego 10W40 to polecam 10W40 liqui z mos2.
  20. można stosować bez problemu jeden i drugi Dominiku.
  21. dzik

Jaki olej do 1.8T?

dzięki serdecznie za pozytywny feedback! Rewelacja ze produkt robi robotę, robiłem już wstępny research i na forach olejowych jest mega pozytywnie. Ps. Ceny ubiegłoroczne a obecne to tak jak z ravenolem
  22. dzik

Jaki olej do 1.8T?

159zł meguin promocji na vst z tego co wiem od opiekuna więcej nie będzie ale kto wie jak słupki sprzedaży spadną.
  23. dzik

Jaki olej do 1.8T?

pilotażowo mam już go w ofercie
  24. dzik

Jaki olej do 1.8T?

to prawda Tomeczku. Mega dobra alternatywa na dobry produkt w dobrej cenie. Pozdrówki!