Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] Czarna perełka - skromny sedan + 17"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich klubowiczów !

Na forum jestem już dosyć długo ale dopiero teraz naszło mnie wstawić tu autko ;)

Moja a4 to b5 w sedanie z silnikiem AHU - jak na razie 90 KM. Autko kupione w listopadzie 2009. Samochód sprowadzony z Holandii przez miejscowego handlarza. Przebieg na liczniku: 209kkm - realny : (?) choć nie wygląda żeby miał dużo więcej ;).

Wyposażenie - bez rewelacji: klimatronik, 2xelektryczne szyby, elektryczne lusterka, skórzana kiera, 4xairbag, podświetlenie nóg i czerwone lampki w drzwiach.

Co się zmieniło od czasu zakupu ? Oprócz jakiegoś tam radyjka 1 din, udręki OOOO - zawieszenia (siadlo lmf :) ), tarcz, klockow, amortyzatorów i innych rzeczy eksploatacyjnych (Motul x-cess i reszta od Mann-a):

- 17" z A3 sportback + dystanse 20mm + Bridgestone Potenza S001

- Lampy przód na depo S4 dzielone

- Białe kierunki

- Lampy tył - polift

- Oslona pod motorownie i skrzynie

- Sterownik centalki ze scyzorykiem (niestety chiny :( )

A w planach ? W planach sporo rzeczy lecz prawdopodobnie zostaną one następnemu włścicielowi bo priorytet na chwilę obecną to zielone na A4 B7 w s-line, ale jeśli by miało być inaczej to:

- grill od polifta

- zawieszenie 1BE

- czarna skóra

- 2din

- 4x elektryka

- zderzaki przód (z halo)+tył z polifta

- licznik z fis

+ uszczelnienie wału :(

No i plany na najbliższe dni to przeguby zew. P+L i amortyzatorki na przód, i prawdopodbnie elementy zawieszenia (droga do pracy i 17" daly rade lmf w niecale 2lata 30kkm :(( )

A teraz kilka (niestety starawych) fotek:

Tak wyglądała niedługo po zakupie

dsc0009ami.jpg

Po zakupie felunku

18092010008.jpg

SWAP lampek na Depo w trakcie ;)

dsc0113ww.jpg

I po ...

dsc0124yt.jpg

Lato 2011

dsc0937vo.jpg

No i najświeższa sesja - felununek zimowy :(

dsc0078av.jpg

A miały być białe ... - już out ;)

dsc0075ne.jpg

Idzie sezon letni więc może będzie update z fajnej miejscówki. Strzałka ;)

Opublikowano

Ładne a4 powodzenia w modach:wink: lampy bez jakiejkolwiek przeróbki pasują?

Opublikowano

ładna sztuka :) bardzo fajnie masz oświetloną tablice....pochwalisz się jakie ledy tam siedzą? :)

Opublikowano
  • Autor
Ładne a4 powodzenia w modach:wink: lampy bez jakiejkolwiek przeróbki pasują?

Tak. Plug&play

ładna sztuka :) bardzo fajnie masz oświetloną tablice....pochwalisz się jakie ledy tam siedzą? :)

Już były chwile temu kupione, ale z tego co pamiętam to rurka 6ledowa C5W 36mm - barwa biały zimny ;)

Opublikowano
Już były chwile temu kupione, ale z tego co pamiętam to rurka 6ledowa C5W 36mm - barwa biały zimny ;)

Thx, będe musiał poszukać na alledrogo do swojej niuni.

Opublikowano
Już były chwile temu kupione, ale z tego co pamiętam to rurka 6ledowa C5W 36mm - barwa biały zimny ;)

Thx, będe musiał poszukać na alledrogo do swojej niuni.

Nie kupuj zwykłych ledów, bo to się zaraz popali.. Przerabiałem parę razy. Kup ledy SMD. Jeżdżę już ze 4 miechy bez problemu.

Odnośnie tematu to bardzo fajna A4, ale aż się prosi o glebę:decayed:

Opublikowano

ładna czarnula, nawet trochę podobna do mojej :wink:

Opublikowano

Ładnie sąsiad.:oklasky:

Opublikowano
  • Autor
Już były chwile temu kupione, ale z tego co pamiętam to rurka 6ledowa C5W 36mm - barwa biały zimny ;)

Thx, będe musiał poszukać na alledrogo do swojej niuni.

Nie kupuj zwykłych ledów, bo to się zaraz popali.. Przerabiałem parę razy. Kup ledy SMD. Jeżdżę już ze 4 miechy bez problemu.

Odnośnie tematu to bardzo fajna A4, ale aż się prosi o glebę:decayed:

Właśnie smd u mnie siedzą ;) Dzięki za dorzucenie istotnego faktu.

Opublikowano
Już były chwile temu kupione, ale z tego co pamiętam to rurka 6ledowa C5W 36mm - barwa biały zimny ;)

Thx, będe musiał poszukać na alledrogo do swojej niuni.

Nie kupuj zwykłych ledów, bo to się zaraz popali.. Przerabiałem parę razy. Kup ledy SMD. Jeżdżę już ze 4 miechy bez problemu.

Odnośnie tematu to bardzo fajna A4, ale aż się prosi o glebę:decayed:

Właśnie smd u mnie siedzą ;) Dzięki za dorzucenie istotnego faktu.

Super, wielkie dzięki za radę :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.