-
B5 Biturbo
Małe zmiany, z nudów zmieniłem sobie kółko :D W nadchodzącym tygodniu drobne zmiany w zawieszeniu. W końcu wrzucę poliuretan na cały tył, dodatkowo z przodu zmiana końcówek drążka i łączników stabilizatora, bo mam lekko sparciałe gumy, a lipy być nie może
-
B6 DIVISION
Dobry, nie sprzedaje ktoś ładnego avanta s-line 1.9 avf albo 1.8t? Tak do 25k, ale szukam czegoś w eleganckim stanie
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
Na razie mi się nie podoba, ale czekam na całość! ?
-
B5 Biturbo
Dzięki wszystkim za dobre słowo Postaram się jeszcze w tym miesiącu wymienić wszystkie tuleje tylnego zawieszenia na poliuretany i to koniec modów na ten rok. Będzie trzeba porządnie przegonić, wymyć i do garażu na zimę
-
B5 Biturbo
Oczywiście należy pozbyć się tej gumy, żadnej szpachli
-
B5 Biturbo
Nic ostatnio się nie dzieje, ale zregenerowałem sobie obudowę kierownicy i wpadły rozpórki góra + dół. Wczoraj skończył się przegląd, ale nie chce mi się jechać W rok zrobione jedyne 1400km... Na wiosnę wracam do siebie to w końcu będzie więcej czasu żeby pojeździć 8-) W najbliższym czasie wpadają poliuretany na całe tylne zawieszenie i to koniec na ten rok. W przyszłym roku jeszcze obszycie tylnej kanapy na wzór przednich foteli i to koniec modów w tym aucie, może jak kasa pozwoli to zrobi się trochę więcej kucyków :roll:
-
B5 Biturbo
dzięki ? dekory oklejone alkantarą, mogę takie zrobić, bo nawet mam jeszcze materiał
-
B5 Biturbo
pewnie hornhagen, akurat od niego brałem, bo mam na miejscu Przyjemnie grają, choć 130mm w drzwiach b5 to nie jest szczyt moich marzeń Niemniej jednak narzekać nie mogę, gra to przyjemnie, bo zrobione jest zgodnie ze sztuką.
-
B5 Biturbo
Przód audio system M130EVO + wygłuszenie (co zrobiło uważam największą robotę, na blachę bitumiczna i na boczek włókno szklane z żywicą + bitumiczna + ori pianka), ale z czasem wpadną 165mm wysunięte przed boczek, wzmacniacz phase rs4, sub helix p12 precision w BR, stacja już była pioneer avh-x5700dab
-
B5 Biturbo
dzięki wszystkim Miałem małą przerwę, bo niestety przebywałem w szpitalu, ale powoli coś tam działam dalej Ogarnięta komora (wpadła osłona vr5, jeszcze Y pójdzie w połysk), zakupiony komplet poliuretanów na tył, skończone nagłośnienie, niebawem wrzucę jakieś fotki ?
-
B5 Biturbo
Autoleder Szydłowiec Dzięki wszystkim za dobre słowo Jednak wszystko zostaje tak jak jest, co do planów to na ten rok dokończenie 165mm głośników przód, cały zawias tył i komora silnika (osłony vr5)
-
B5 Biturbo
Właśnie poszedł update pierwszego postu, auto po korekcie, nowy sufit i kiera (już zamontowana, ale nie cyknąłem foty).
-
S4 B5 LIMO By Orzeł -> 400+ (4 FUN)
A to nie wiem, chyba nie nie widziałem, żeby robił coś takiego tak czy siak, autko jedzie prosto, opon nie tnie i dla mnie jest w porządku Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
-
S4 B5 LIMO By Orzeł -> 400+ (4 FUN)
Robilem swap, zawieszenie, itd., dlatego musiałem ustawic, fajnie ogarniają Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
-
S4 B5 LIMO By Orzeł -> 400+ (4 FUN)
Co prawda moja już zimuje, ale jestem jak najbardziej na tak w jakiś weekend można zrobić spota Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka