Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S4 B5 LIMO By Orzeł -> 400+ (4 FUN)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przedstawiam kolejny z moich "projektów",

tym razem typowo 4 FUN (zawsze były auta do jazdy na co dzień :) )

Audi S4 B5  1998 Rok, przebieg udokumentowany 125 kkm!!  Auto w środku mega zadbane - kupiłem od kolegi, który już nie miał dla niej czasu :)

Przytargana z wystrzeloną turbiną - wiadomo od razu trzeba było zrobić UPGRADE ;), aktualnie:

 - turbiny K04 z RS4

- FMIC

- Wydech

- sprzęgło z RS4

- hamulce przód wiercone + klocki DS2500

- tył - heble 300 mm wierocen + klocki DS 2500

- Zawieszenie BC RACING z pełną regulacją twardości (28 stopni) i wysokości

- całe zawieszenie MEYLE HD + tuleje poliuretanowe :)

wrzucam małą galerię :

- oczywiście pełna wymiana płynów eksploatacyjnych filtrów itd.

 

zrzuciliśmy parę PS ze względu na bezpieczeństwo silnika :), nie muszę się martwić, że padnie :)

20170309_135521.jpg

 

20170715_110917.jpg

heble tył:

20170505_080846_resized.jpg

20170505_080857_resized.jpg

20170505_105800_resized.jpg

20170505_105808_resized.jpg

spotkanie ze znajomymi :)

20170507_160618.jpg

20170626_103311_resized.jpg

20170626_103315_resized.jpg

20170629_083624_resized.jpg

20170702_192922_resized.jpg

20170703_145901_resized.jpg

20170704_081042_resized.jpg

20170704_081052_resized.jpg

koła na tor i do zabawy :) - w porównaniu do czarnych 19 są o 8 kg lżejsze na sztuce!!! - czuć różnicę

20170817_191609.jpg

20170817_191615.jpg

20170818_064700.jpg

20170825_195704.jpg

IMG-20170702-_WA0000.jpg

IMG-20170702-_WA0001.jpg

IMG-20170702-_WA0002.jpg

Screenshot_20170419-184609_resized.png

Screenshot_20170614-140213.png

dalsze plany oczywiście są i temat będzie aktualizowany :)

 

Edytowane przez Orzeł

Opublikowano

Wszystko pięknie ładnie ale najpierw to wywal heble przód jak Ci życie miłe :wink:

Opublikowano

porównywałeś to na prostej z tym pięknym czerwonym kombi? :P

Opublikowano

A gdzie foty środka ja się pytam i filmiki jak to jedzie?! :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Wszystko w swoim czasie :p. Projekt rozwojowy. Heble brembo Z17 będą niebawem :)

 Zdjęcia w srodku zrobie o wrzucę  bo wstawilem to co mialem w telefonie :p. 

Jakos tam jedzie -14.5 sek 0-200 :)

Opublikowano

świetna eSka i reszta OOOO na placu:)

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, Buba napisał:

Wszystko pięknie ładnie ale najpierw to wywal heble przód jak Ci życie miłe :wink:

Temat się ogarnie ;)

6 godzin temu, was002 napisał:

porównywałeś to na prostej z tym pięknym czerwonym kombi? :P

Bezpośrednio nie było okazji, ale chyba RS4 by zostało z tyłu.  Serii nie trzymają, a masa jednak robi swoje. Muszę kiedyś zrobić porównanie ;)

Opublikowano

rób szybko bo to w serii nie hamuje 

Opublikowano

Zawias wygląda rewelacyjnie, jak wrażenia z jazdy?

Opublikowano
25 minut temu, waasik napisał:

Zawias wygląda rewelacyjnie, jak wrażenia z jazdy?

Cena też jest rewelacyjna:decayed:
Pewnie musi się kozacko prowadzić.

Opublikowano
  • Autor

Wrażenia z jazdy lepsze niż wizualne ma zdjęciach:). Auto jest bezkompromisowo nastawione na dawanie frajdy z jazdy. Jest głośno, sztywno i w miarę szybko :).  Zjanomy, który ma GTRa 2017 stwierdził, że S4ka daje dużo więcej pozytywnych emocji

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

mały upgrade na zakończenie sezonu - zimą auto ląduje w garażu pod pokrowcem :)

zaciski BREMBO 4 tłoki z Touarega + tarcza 330x32 mm + przewody w metalowym oplocie :)  max co wchodzi w 17"

 

20171106_103226.jpg

20171106_105105.jpg

 

Opublikowano

Nie lepiej było celować od razu w 345? ;)

Opublikowano

Ooo, szukałem tego tematu :) Łukasz z Kostrzyny wspominał mi o tym aucie :D ładna ;)

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, enczu napisał:

Nie lepiej było celować od razu w 345? ;)

345 nie wchodzi w 17" :) , celowo kupilem  17 " bo są  lżejsze  i opon  tak nie szkoda ;)

1 godzinę temu, Duds napisał:

Ooo, szukałem tego tematu :) Łukasz z Kostrzyny wspominał mi o tym aucie :D ładna ;)

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 

Twoja Ładniejsza :) - śledzę na FB :P

fajnie byloby zrobić  meeting z Tobą i Dobrzańskim ;)

Opublikowano

Co prawda moja już zimuje, ale jestem jak najbardziej na tak :D w jakiś weekend można zrobić spota :)

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Duds napisał:

Co prawda moja już zimuje, ale jestem jak najbardziej na tak :D w jakiś weekend można zrobić spota :)

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 

U mnie teraz krucho z czasem. Pewnie na wiosnę coś ogarniemy  :). Widzialem, ze robiłeś geometrię w pankach. Ustawiali Ci krzywą zbieżności?

Opublikowano

Robilem swap, zawieszenie, itd., dlatego musiałem ustawic, fajnie ogarniają :)

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
21 minut temu, Duds napisał:

Robilem swap, zawieszenie, itd., dlatego musiałem ustawic, fajnie ogarniają :)

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 

Wiem wiem. Tylko pytam czy robili krzywą  bo jak ich zapytałem  bedac innym autem to nie za bardzo wiedzieli o co chodzi a to ważne :)

 Ustawia sie geometrie później podnosi przod o 60mm i sprawdza czy jest ok, jeśli  nie to ustawia sie to regulujac wysokość  końcówki  drążka  w zwrotnicy. 

Opublikowano
Wiem wiem. Tylko pytam czy robili krzywą  bo jak ich zapytałem  bedac innym autem to nie za bardzo wiedzieli o co chodzi a to ważne [emoji4]
 Ustawia sie geometrie później podnosi przod o 60mm i sprawdza czy jest ok, jeśli  nie to ustawia sie to regulujac wysokość  końcówki  drążka  w zwrotnicy. 
A to nie wiem, chyba nie :D nie widziałem, żeby robił coś takiego :) tak czy siak, autko jedzie prosto, opon nie tnie i dla mnie jest w porządku :D

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.