Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buba

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buba

  1. Panowie jest tutaj ktoś z okolic Woli Batorskiej?
  2. Odpal google i szukaj fotelikow RWF
  3. Bo B6 to szmelc lewy i prawy nawet do wyboru i nie sa zamienne
  4. W b5 sa i bez prolemu montujesz
  5. A dlaczego nie zamontuje isofixa?
  6. ALbania fajna ale tylko jak weźmiesz taki sprzęt. Piękno tego kraju zaczyna się tam gdzie konczy się asfalt
  7. Skad takie info?
  8. Właśnie powinien zakładać bo zwróci się w kilka miesięcy (ok 3-4) wszystko jest policzalne wiec to żadna tajemna wiedza
  9. Kupując nowe auto z salonu lub telefon lub każdą inną nową rzecz można mieć ten sam dylemat dlatego nie ma co zakładać najgorszego
  10. Nawet jeśli, to wymieniasz w ramach gwarancji jeśli faktycznie coś się z nimi będzie działo i latasz dalej
  11. Są tylko nie rozumiem dlaczego po dwóch latach ma być wymiana?
  12. Wtryski i reduktor do wymiany?
  13. Mi w sklepie odradzali poniewaz ludzie narzekali na to. Moze to kwestia tapicerki.
  14. Trzeba go demontowac zeby tapicerka sie nie odgniotla. Jak zostawisz na dluzej to te rurki odgniota sie na fotelu i pozniej nic z tym nie zrobisz. A on jeszcze na pasy jest wiec mi w sklepie odradzali bo sporo zabawy jest z nim zwby go dobrze wyregulowac
  15. A co konkretnie? Lpg jest i soft tez:)
  16. Pamietaj comiesieczmym demontazu
  17. W poniedzialek bylem w salonie z fotelikami i przez 1.5h przymierzalismy foteliki (isofix). Z 20 pasowal tylko jeden
  18. Kozak?
  19. Staga bo pozwala na duzo w modyfikacjach mapy
  20. Gorąco więc wynik może bez szału ale chodziło bardziej o testy jak się zachowa LPG po sofcie i jak to będzie jeździć. Wykres z pierwszych testów jakby ktoś się zastanawiał czy się da połączyć TSI/TFSI z softem i jeszcze z LPG ?
  21. Nie wyobrażam sobie innego mocowania niż isofix dla fotelika. Wszystko co na pasy to lata
  22. tak. często jak gazownik nie umie wystroić na samym lpg to "podlewa" pb zeby auto jechało i nie szarpało
  23. fotelik dobiera sie indywidualnie do auta i dziecka. dobrze przymierzyć kilka modeli bo niby tylko fotelik a różnica kolosalna czasami. Mam Cybex Sirona (nota bene za***isty fotelik) ale chyba będę zmieniał bo wyprofilowanie foteli nie pozwala na lepsze położenie dziecka i głowa trochę opada jak śpi. Zakres regulacji się po prostu skończył. Natomiast w innych autach gdzie siedzisko fotela jest płaskie pasuje idealnie i przy max pochyleniu kąt już jest za duży
  24. Buba odpowiedział(a) na Mizur138 temat w Audi A4 B6/B7
    AWRacing pytałeś?
  25. jak to sie za***iście czyta. normalnie nawet bym nie zajrzał do modów klekota ale polemika teoretyków jest zawsze propsowana. uwielbiam ? @peter22 Witek na pewno po pijaku rysował na kolanie wykres ? nie przejmuj sie. teraz po fali forumowego hejtu poprawi na 400+ żeby nie było sie do czego przyczepić i żebyś mógł spać spokojnie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.