Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buba

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buba

  1. Wszystko można. Kwestia czy się chce. Do mnie przyjeżdżają klubowicze i się robi to i owo
  2. To jest nowe a chińskiego ASO?
  3. Buba odpowiedział(a) na komarex temat w Audi A4 B6/B7
    A to nie katalizator czasem? A raczej to co z niego zostało
  4. Można powiedzieć że full serwis był Miałem gdzieś fotke jak auto bez pasa stoi na kobyłkach. Tosik coś wymieniał tylko nie pamiętam co Nie było tylko pitu pitu
  5. Kiedys to takie spoty byly https://postimg.org/image/h01ggcm1b/
  6. Nie miałem niestety czasu. Zbieram się i zbieram żeby przyjechać ale zawsze coś wypada
  7. Widziałem Was wczoraj
  8. Najlepsze białe H7 to z chin. Śmiejcie się ale to jeden .uj a kosztują 5-8zł za komplet i świecą tak samo jak ostramy cz phillipsy za 10x tyle
  9. https://www.otomoto.pl/oferta/audi-q5-rsq5-3-0-tfsi-450-km-vossen-milltek-xenonz-alcon-compsport-jedyny-w-pl-ID6z3OjN.html#f31ceef8fd ???
  10. Passata B5 ?
  11. Dla Ciebie żadna różnica ponieważ sam kalibrujesz i bierzesz na siebie jak coś się wysra. A ktoś kto się na tym nie zna? Szczególnie że to tfsi
  12. mam denon s514. jest git
  13. BRC jest z założenia droższe do STAGA. Prince jeszcze droższy. Zresztą wyślij formularz to zobaczysz jaką cenę zaproponują. Montaż instalacji to 30% strojenie 70%. Tutaj nie ma opcji oszczędzania bo później płaci się dwa razy i mówi że lpg to zło. Mława nie jest daleko bo jedziesz dwa razy na początku i w sumie później to raz w roku (na wymianę filtrów) więc jesli to ma być kosztem spokojnego użytkowania auta to lepiej się zastanowić x2
  14. Powodzenia bo będzie potrzebne Nie ma w montera lpg z hamownią w PL. Ze świecą szukać takich którzy w ogóle stroją pod obciążeniem. Jednego znam który ma afr i go używa. Mi ostatnie strojenie po modach zajęło 30-40min, prawie zbiornik lpg i dwa kompy podpięte A w ogóle to po co Ci hamownia? Nic nie uzyskasz dodatkowego
  15. W Mławie. Hamowni nie ma ale stroi pod obciążeniem. Prawdziwym obciążeniem
  16. Nie stać mnie na ich usługi Ja mam innego specjalistę od montażu lpg który ogarnia mi auta o mocach 300-400KM
  17. W EGP to albo BRC albo Prince montują. Staga nie lubią
  18. Brzydkie na maxa ale za***iście funkcjonalne i za te pieniądze nie ma lepszej alternatywy na rodzinny dupowóz. Chyba większe od Q7 o ile dobrze pamiętam
  19. @piter85 20000tys i już jesteś na 0 z kosztami instalki? Nie za szybko?
  20. http://www.autostyl.waw.pl/
  21. Aktualna mapa pożarów w Chorwacji https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1vKH4qZBxSAYpUOGMY3ezGStrC8w&ll=43.4724707%2C16.65042900000003&z=8
  22. Na Radzymińskiej jest chyba jeden z lepszych
  23. @piter85 W EGP zakładałeś?
  24. ja brałem della na allegro od laptopykomputery działa bez zarzutu i wszystko sprawne

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.