Skocz do zawartości
IGNOROWANY

S6 C7 Avant TATOWÓZ cz. 2 :)


snajper1998

Rekomendowane odpowiedzi

Miało być c7 bitrubo tdi, ale stwierdziłem że chyba czas wypróbować benzynkę, a jak PB to S6 powinno wystarczyć :)

Rok koniec 2012 modelowo 13

kolor LS9R biały Gletscher metalic

Wyposażenie:

1. Pneumatyka
2. Bose
3. Full LED z asystentem świateł
4. Aktywny tempomat
5. Pełna elektryka foteli z pamięcią , fotele półskóra z alcantarą
6. Tv
7. Audi online
8. Audi music interface
9. Hak
10. 4 x klima
11. 4x grzane stołki
12. Kierownica multi - grzana
13. Dociąg drzwi
14. Dodatkowa wykładzina bagażnika + szyny
15. Telefon, 2 sloty sd , zmieniarka, sim
16. Przyciemniane szyby
17. Tunel na narty
18. Ambiente - progi kosmiczne :)
19. Kamera tył plus czujniki p+t
20. Keyless z funkcją otwierania bagażnika gestem
21. Panorama - obłędna :)
22. Carbon
23. MMI Touch
24. Czujnik deszczu
25. Head up display

26. Webasto :)

27. Pełna elektryka z lusterkami zewnętrznymi składanymi, ogrzewanymi

..... coś pewnie i tak zapomniałem :)

d7yopw5o.jpg

3cm6pogq.jpg

9s2hdo6n.jpg

fc3fr85w.jpg

7z7xsobu.jpg

lvgkeinj.jpg

49lm3ugs.jpg

W planach na wiosnę zmiana na 20 lato i pewnie sam program ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snajper - piękność to mało powiedziane

Jak będziesz dalej zmianiał auta z częstotliwości 2 latnią to na tą sztukę ja się pisze - kupuje przez telefon bez oglądania

Zrezygnowałeś z tdibi bo nic ciekawego nie było czy z innego powodu

Bo pewnie z diesla w stosunku do S6 musiałeś trochę grosza dorzucić grosza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śliczne auto! gratuluję i zazdroszczę, chociaż ja wolałbym sedana ;)

płaciłeś w DE brutto czy netto? bo ostatnio nie za bardzo chcą sprzedawać na netto..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrezygnowałeś z tdibi bo nic ciekawego nie było czy z innego powodu

tdi strasznie trzymają ceny za 13 rok z przebiegiem nawet 150 tys trzeba czasami zapłacić ponad 200 tysi. Więc stwierdziłem, że wypróbuję coś innego, no i trzeba jednak troche wsadzic zeby zrobic z tdi 400 KM:)

płaciłeś w DE brutto czy netto? bo ostatnio nie za bardzo chcą sprzedawać na netto..

netto , kupowałem przez kumpla firmę ( kumpel zajmuje się handlem samochodami). Musiałem netto bo auto szło pod leasing więc mus FV.

Powiem Wam jednak, że strasznie zawiodłem się na "niemieckiej" uczciwości. Auto kupione w salonie audi z tego programu sprawdzonych aut, a więc powinno być w 100 % sprawne prawda? Na miejscu okazało się, że keyless nie działa, facet oczywiście zobowiązał się zrobić auto na miejscu w czasie jak będziemy czekać na przelew. No i niby zrobili, mówiąc że był problem w baterii, a tak naprawdę skasowali błąd anteny w klamce i opcja działała do następnego uruchomienia silnika. Niestety zamiast tradycyjnie podchodzić do wszystkiego z ograniczonym zaufaniem i sprawdzić to jeszcze trzy razy to wsiedliśmy i pojechaliśmy. Dodatkowo facet obiecał wysłać oryginały papierów (nie mieli przy sobie - aczkolwiek to normalne) kurierem, 3 razy się o to pytałem - wysłał zwykłą pocztą i na papiery czekałem 12 dni! Kuźwa auto za tyle kasy a oni nawet skąpią na kuriera. Gdyby mi powiedział że wysyłają zwykłą to bym mu w ten germański ryj wsadził te 50 euro żeby tylko wysłał. Ogólnie auto w stanie salonowym, naprawdę w szoku byłem i jestem jak zadbane auto, ale niesmak pozostał. Jakbyś u turasa kupował.

Edytowane przez snajper1998
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


netto , kupowałem przez kumpla firmę ( kumpel zajmuje się handlem samochodami). Musiałem netto bo auto szło pod leasing więc mus FV.

rozumiem. jestem na etapie szukania auta i w związku z licznymi wałkami na podatku vat niektóre salony niechętnie chcą sprzedać za cenę netto.. chcą albo za brutto, albo za netto i vat zatrzymać jako kaucję i oddać po opłaceniu podatku w Polsce..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kozaczna...aaaaa śliczności :-) Jak wrażenia z jazdy po przesiadce ze śmierdziucha?

mega pozytywne, aczkolwiek momentu z dołu trochę brakuje :) dlatego celuję w mapę na wiosnę :wink:



netto , kupowałem przez kumpla firmę ( kumpel zajmuje się handlem samochodami). Musiałem netto bo auto szło pod leasing więc mus FV.

rozumiem. jestem na etapie szukania auta i w związku z licznymi wałkami na podatku vat niektóre salony niechętnie chcą sprzedać za cenę netto.. chcą albo za brutto, albo za netto i vat zatrzymać jako kaucję i oddać po opłaceniu podatku w Polsce..

miesiąc wcześniej brejdak kupował bmw 1 też netto pod leasing i w jego przypadku chcieli aby po przyjeździe do Polski wysłać im mailem potwierdzenie, że auto jest w Polsce i to niby miało być właśnie zabezpieczenie przeciw wałkom na vacie. Ale nie pytaj po co bo sam pomysł idiotyczny :)

A tak w ogóle, czy można używać neta z karty sim załadowanej do auta i jednocześnie przez BT z tel. kom. jako zestaw głośnomówiący? Mam najnowsze mapy aktualizacjami softu i podobno one miały wprowadzić taką możliwość jednak jest lipa , albo sim z karty albo przez BT. Coś ktoś wie na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebyś nie miał za kolorowo to napiszę z uszczypliwością :decayed: że szkoda że ma zwykłe fotele i brak wentylowanych foteli + masaż

Ps. a co do tdi to te biturbo na serio tak trzymają cene że to się w głowie nie mieści


Snajper tak normalnie to bym Ci zazrdościł furacza - ale na szczęście też mnie stać na S6 C7

http://www.mobile.de/pl/Samochod/Audi-S6-Avant-4.0-TFSI-quattro-Ausgebrandt/vhc:car,pgn:1,pgs:10,srt:price,sro:asc,mke:1900,mdl:21,frn:01-2012/pg:vipcar/210320477.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Żebyś nie miał za kolorowo to napiszę z uszczypliwością że szkoda że ma zwykłe fotele i brak wentylowanych foteli + masaż

masaż to robi mi żona :grin: , webasto jest z opcją klimatyzacji na postoju i nie mam pełnej skóry więc wentyle zbędne , a te fotele są mega wygodne i chyba bym nie zamienił na te z zintegrowanymi zagłówkami :)


Audi S6 Avant 4.0 TFSI quattro - Ausgebrandt, DE-32602Â Vlotho Niemcy

ten stoi już dobre 2-3 miesiące :), oglądałem c7 (biturbo , eski) jeszcze przed sprzedażą A6 i była jedna za***ista eska, 14 rok , 20 tys przebiegu przerysowany bok, jaski całe i wyszła by na gotowo tyle co ta moja, ale postała 2 dni dokładnie i już jej nie było, od tamtej pory oprócz tego wraka na przeszczep nie było żadnej uszkodzonej....... ogólnie nie ma tego wiele

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ET i wklęsłość tych Rotorów się zgadza ? ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładna ta karetka :decayed: brakuje tylko kogutów na dachu, krzyżyków na drzwiach i leżanki w kufrze - ale rozumiem, że są w planie... :decayed:

Trochę bidulka z wypasu jak to karetka, ale da się przeżyć raczej... :kox: A tak poważnie to koło większe to tu konieczna konieczność :) Więcej powiem na żywo jak pomacam... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle, czy można używać neta z karty sim załadowanej do auta i jednocześnie przez BT z tel. kom. jako zestaw głośnomówiący? Mam najnowsze mapy aktualizacjami softu i podobno one miały wprowadzić taką możliwość jednak jest lipa , albo sim z karty albo przez BT. Coś ktoś wie na ten temat?

Czesc,

Tak jest taka mozliwosc ale trzeba to odblokowac przy pomocy VCDS i ukrytego menu, napisze ci pozniej tutaj instrukcje a jakbym zapomnial przypomnij na PW bo aktualnie jestem w podrozy i nie mam przy sobie kompa z opisem tego kodowania.

Update jednak tutaj tez mam:

Najpierw aktywacja ukrytego menu:

Enable access to the green engineering menu in the MMI

[select]

[5F - Information Electr.]

[Adaptation - 10]

Select Channel 6 and Read

change the value from 0 to 1 then Test then Save

Reboot the MMI (Press MENU, central MMI knob and top right softkey)

To get to the Hidden Menu, press and hold the CAR and MENU buttons for a few seconds. You may have to have a few attempts - if you don't press them at the exact same moment either CAR or MENU activates. You know if you have done it right because the red LEDs in the buttons do not illuminate.

WARNING!!!! BE CAREFUL!!! Do not mess with settings in the Hidden Menu unless you know what you are doing. On earlier MMI versions, people managed to activate the bootloader menu and fried their MMI. Use at your own risk. If in doubt, leave well alone! smile.png

A tutaj dalsza czesc:

Enable "Make calls using" feature in cars before MY2013 that have been updated to MMI 0770

Enter the Hidden Menu as in step 5 above.

Select Main

Select Diagnose

Select Settings

Select tel_settings

Check "NAD operation mode"

Return

Press CAR to exit the hidden menu

Reboot the MMI

After the reboot you will be prompted with the option to choose which device to use to make calls. Once you've selected which phone to use to make calls (mmi or mobile telephone) the system will advise a reboot is required which it will do itself.

Sprawdzone u mnie wszystko ladnie smiga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooooo dzięki !!! :) , zielone menu już dawno odblokowane, jak będę miał chwilę to podejdę z kompem do auta, dzięki jeszcze raz :) zapytam jeszcze skąd brałeś instrukcję, ja zawsze korzystałem z http://www.stemei.de/pages/coding.phpale tu tych simów nie ma :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojecia, tzn. przegladam rozne fora z roznych krajow i sobie co ciekawsze rzeczy kopiuje do pliku. Na A6klub.pl ostatnio zamiescilem posta z wieksza iloscia roznych kodowan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...