Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S6 C7 Avant TATOWÓZ cz. 2 :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no - masakra

ależ ja bym chciał kiedyś odkupić te auto od Ciebie

leasing kończę za 2,5 roku :wink:

mam na sprzedaż 19 stki opony Continental ContiSportContact 5P 255/40 100y XL AO

użytkowane kilka miesięcy , dot 1115, auto od maja do wrzesnia stało wymeldowane na sprzedaz w niemczech a po powrocie założyłem zimówki, a jako że zmieniam lato na 20 stki to opony zostały , maja jakies 7 mm bieznika , cena do dogadania

30vofh4.jpg

jeździł ktoś może na

Hankook VENTUS S1 EVO2 ?

dobre opinie ma w testach ...

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor

ta

Opublikowano

One tak pala to ze V8 to nie znaczy od razu spalania rzędu 20l. Na tempomacie gdybym ustawił 120km/h to przy jeździe tak jak tutaj wychodzi mi 10,5l-11l w 4.2 S4. Tak wiec przy 110 około 9,5-10l/100. Ale to juz męczenie samego siebie taka jazda..;p

Opublikowano
  • Autor

Pany jak wkleic na forum filmik mp4 ktory mam na dysku ?

Opublikowano
  • Autor

0-100 bez katowania skrzyni

jest ktoś w stanie pokroić filmik do określenia czasu ?

Opublikowano

mi wychodzi 4:85 :D

Opublikowano
  • Autor

to z launch control pewnie z 0,5 s jeszcze sie urwie

Opublikowano

Hehe takie czytanie z filmików to jak wróżenie z fusów przyszłości :D .

Opublikowano
  • Autor

kiedyś widziałem że na forum jakoś rozkładali te filmiki na klatki, pewnie że to + -

Opublikowano

Duze lepsze efekt daja aplikacje w telefonie - akcelometry czy jakos tak to sie zwie, sam sie bawilem car performance meter czy jakos tak i odbiegal od danych z racelogica o jakies 0,2-0,3 sekundy wiec jak na taki pomiar bardzo dobrze ( tzn. przeklamywal na plus ze niby szybciej do 100 dobija ), mysle ze zalezy to tez od telefonu. W kazdym badz razie duzo lepszy pomiar niz z filmiku.

Opublikowano
  • Autor

ściągnąłem, w wolnej chwili wypróbuję :) , 1 kwietnia robię program dlatego chce zobaczyć czy duża będzie różnica

Opublikowano

różnica będzie mega odczuwalna

Opublikowano

Hehe takie czytanie z filmików to jak wróżenie z fusów przyszłości :D .

Albo jak ocenianie czy samochód był malowany na podstawie zdjęć robionych telefonem ;)
Opublikowano
  • Autor

Hehe takie czytanie z filmików to jak wróżenie z fusów przyszłości :D .

Albo jak ocenianie czy samochód był malowany na podstawie zdjęć robionych telefonem ;)

no akurat to czasami widać nawet na takich zdjeciach.......

Opublikowano

Jest przepasc w osiagach s6 przed i po programie, nie poznasz samochodu.

Opublikowano
  • Autor

jezdziles może ?

Opublikowano

Snajper jak tam temat kół u Ciebie

Opublikowano
  • Autor

no juz przyszly :) czekam na oponki teraz. Na po swietach we wtorek jestem umowiony na detailing z polozeniem ceramiki a 1 kwietnia witek :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.