Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S6 C7 Avant TATOWÓZ cz. 2 :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czas do setki niczym RS6 :)

Opublikowano

4s do setki :kox:

Już byle kto nie podskoczy.

Marzenie :hi:

Opublikowano
  • Autor

Czas do setki niczym RS6

no bo moc na poziomie rsa to i czasy takie same

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Auto marzenie.

Gratki

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Chciałbym się takim cackiem przejechać i poczuc to przyśpieszenie :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Pany taka sytuacja, po podłączeniu telefonu przez BT do samochodu nie slysze komunikatów z yanosika. Nie jest to kwestia ustawień aplikacji bo np. w innym aucie po podlaczeniu komunikaty slysze. Cos ktos wie na temat ??

Opublikowano

bardzo często mam tak samo

czasem pomaga restart fona

ale nie zawsze

pojęcia nie mam dlaczego tak jest - tym bardziej że raz jest tak, a raz inaczej :facepalm:

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

Pany taka sytuacja, po podłączeniu telefonu przez BT do samochodu nie slysze komunikatów z yanosika. Nie jest to kwestia ustawień aplikacji bo np. w innym aucie po podlaczeniu komunikaty slysze. Cos ktos wie na temat ??

Podgłosić dzwięk w aplikacjach + multimediach :)

Miałem to samo że w momencie połączenia Lumii 930 z Audi nie było komend z janosika..... rozwiązanie takie że wystarczy podgłośnić apki i multimedia w telefonie ( rozwinąć należy pojawiające się menu w momencie podgłasniania ) i będzie po kłopocie a przynajmniej u mnie tak jest :) i Yanosik smiga az miło w tle :)

Opublikowano

Tak jak Cuber pisze, podgłośnić volume na włączonej np apple music.

Snajper graty fury, robi wrażenie :kox:

Edytowane przez mystic.pl

Opublikowano
  • Autor

z tego co pamietam probowalem juz tak , wszytsko mam na max vol, ale jutro jeszcze sprawdzę, a tel to szajsung


yanosik dziala ale dalej nie slysze komunikatow z google maps

myślałem ostatnio nad podrasowaniem brzmienia auta i zrobieniem wydechu, rozmawiałem o możliwościach z MG, mają opcję w której klapy można regulować fabrycznym systemem trybu jazdy. Ale dzisiaj wydaje mi się że widziałem starą S6 szymenia, na blachach LO RaLLY czy jakoś tak. W każdym razie wydech miał zrobiony, ale był tak głośny że łeb urywało i to przy bardzo spokojnej jeździe. No i teraz się zastanawiam czy ma to sens, aczkolwiek chyba tam był robiony cały układ wydechowy łącznie z DP.

Opublikowano

Da sie spokojnie tak wyregulowac zeby byl fajny dziwek i nie urywal glowy. Ludzie w MG to naprawde swioetni specjalisci w swoim fachu i dostosuja ci glosnosc do twoich wymagan.

Opublikowano

Szymeniu chyba miał robiony w sportmile

Opublikowano
  • Autor

tak miał w sportsmile z tego co sie orientuje i no cały, MG proponuje mi np same tlumiki koncowe np

Opublikowano

Zobacz tez,milteka wersje non resonated na necie są filmiki z dźwiękiem i glosnoscia oraz firme AWE również wersje non resonated.

Opublikowano
  • Autor

pytanie te wydechy uwzględniaja fabryczna regulacje trybow jazdy

Opublikowano

Ładnie ładnie ta biała strzała wygląda.

Opublikowano

Możesz napisać, co to za firmę felg polecił Ci Miron? Z góry dziękuję.

Wysłane z mojego MotoE2(4G-LTE) przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Tak w obu przypadkach masz wydech uwzględniający tryby jazdy.

Opublikowano
  • Autor

słuchałem tego milteka, jednak na kompie to co innego niż na żywo, wszyscy piszą że jak wymiana tylko końcowych tłumików to wlasnie non resonated co innego jak wymiana uwzględniająca DP. Orientuje się ktoś jeśli chodzi o hałas , czy taki wydech czy z milteka czy MG na trybie comfort jest głośniejszy od serii w trybie dynamic? Bo to jest istotne, chciałbym żeby w trybie comfort wydech nie był głośniejszy jak w serii w dynamic.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.