Skocz do zawartości
IGNOROWANY

S6 C7 Avant TATOWÓZ cz. 2 :)


snajper1998

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się takim cackiem przejechać i poczuc to przyśpieszenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany taka sytuacja, po podłączeniu telefonu przez BT do samochodu nie slysze komunikatów z yanosika. Nie jest to kwestia ustawień aplikacji bo np. w innym aucie po podlaczeniu komunikaty slysze. Cos ktos wie na temat ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo często mam tak samo

czasem pomaga restart fona

ale nie zawsze

pojęcia nie mam dlaczego tak jest - tym bardziej że raz jest tak, a raz inaczej :facepalm:

Edytowane przez Kamyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany taka sytuacja, po podłączeniu telefonu przez BT do samochodu nie slysze komunikatów z yanosika. Nie jest to kwestia ustawień aplikacji bo np. w innym aucie po podlaczeniu komunikaty slysze. Cos ktos wie na temat ??

Podgłosić dzwięk w aplikacjach + multimediach :)

Miałem to samo że w momencie połączenia Lumii 930 z Audi nie było komend z janosika..... rozwiązanie takie że wystarczy podgłośnić apki i multimedia w telefonie ( rozwinąć należy pojawiające się menu w momencie podgłasniania ) i będzie po kłopocie a przynajmniej u mnie tak jest :) i Yanosik smiga az miło w tle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Cuber pisze, podgłośnić volume na włączonej np apple music.

Snajper graty fury, robi wrażenie :kox:

Edytowane przez mystic.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamietam probowalem juz tak , wszytsko mam na max vol, ale jutro jeszcze sprawdzę, a tel to szajsung


yanosik dziala ale dalej nie slysze komunikatow z google maps

myślałem ostatnio nad podrasowaniem brzmienia auta i zrobieniem wydechu, rozmawiałem o możliwościach z MG, mają opcję w której klapy można regulować fabrycznym systemem trybu jazdy. Ale dzisiaj wydaje mi się że widziałem starą S6 szymenia, na blachach LO RaLLY czy jakoś tak. W każdym razie wydech miał zrobiony, ale był tak głośny że łeb urywało i to przy bardzo spokojnej jeździe. No i teraz się zastanawiam czy ma to sens, aczkolwiek chyba tam był robiony cały układ wydechowy łącznie z DP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da sie spokojnie tak wyregulowac zeby byl fajny dziwek i nie urywal glowy. Ludzie w MG to naprawde swioetni specjalisci w swoim fachu i dostosuja ci glosnosc do twoich wymagan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymeniu chyba miał robiony w sportmile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak miał w sportsmile z tego co sie orientuje i no cały, MG proponuje mi np same tlumiki koncowe np

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz tez,milteka wersje non resonated na necie są filmiki z dźwiękiem i glosnoscia oraz firme AWE również wersje non resonated.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie te wydechy uwzględniaja fabryczna regulacje trybow jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz napisać, co to za firmę felg polecił Ci Miron? Z góry dziękuję.

Wysłane z mojego MotoE2(4G-LTE) przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w obu przypadkach masz wydech uwzględniający tryby jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchałem tego milteka, jednak na kompie to co innego niż na żywo, wszyscy piszą że jak wymiana tylko końcowych tłumików to wlasnie non resonated co innego jak wymiana uwzględniająca DP. Orientuje się ktoś jeśli chodzi o hałas , czy taki wydech czy z milteka czy MG na trybie comfort jest głośniejszy od serii w trybie dynamic? Bo to jest istotne, chciałbym żeby w trybie comfort wydech nie był głośniejszy jak w serii w dynamic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...