Jump to content

tommy24

Pasjonat
 • Content Count

  49
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18

About tommy24

Informacje

 • First name
  tom
 • Location
  Alphen

Car

 • Car model
  A4 B8
 • Car body
  Avant
 • Year of production
  2012
 • Engine
  2.0 TDI
 • Engine code
  CJCA
 • Drive
  FWD
 • Gearbox
  Manual
 • Fuel
  ON

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nawet gdy temperatura podchodzi pod 90° C to nie grzeje.
 2. W measuring bloks w dolnym lewym rogu jest opcja "back to basics settings" ktora u mnie jest nie aktywna. Jesli ręcznie wejdę do "Basic settings" i ręcznie robię on/off/next to robi niby testy ale nie wiem czy wróci w ten sposób do ustawień podstawowych/fabrycznych ? Klimatronik po ustawieniu na auto a temperaturę na HI bardzo słabo dmucha i na pewno nie gorącym tak jak powinno wtedy.
 3. Mam problem z ogrzewaniem. W aucie jest zimno praktycznie przez pierwsze 20-30 minut jazdy, dopuki silnik nie osiągnie 90° z z nawiewów wieje zima. Wymieniłem termostaty ale niestety nie pomogło. Wczoraj próbowałem zrobić adaptację klimatonoka według info jakie udało mi się znałeś w necie ale niestety nic nie wskórałem. Może ktoś ma pomysł co robię nie tak? Zamieszczam filmik 20201124_194031.mp4
 4. Tak mam ustawione na Auto,pomimo tego w aucie jest zimno do póki silnik nie osiągnie 90°C. Podłączyłem vcds i próbowałem zrobić nastawy podstawowe, niestety nie dałem rady. Ktoś podpowie co robię nie tak(zamiescilem filmik) ? Jak szukac w blokach pomiarowych informacji o ewentualnej awarii tej nagrzewnicy ? 20201124_194031.mp4 20201124_194031.mp4
 5. Orientuję się ktoś jak można szybo sprawdzić czy owa nagrzewnica jest sprawna ? Ona zawsze dogrzewa czy dopiero poniżej jakieś temperatury ? Dopóki silnik się nie nagrzeje w aucie zima .
 6. tommy24

  B8 TrOOOOp

  Stary bardzo ci dziękuję za podpowiedź. Myślę że mnie dobrze naprowadziłeś z tą el.nagrzewnicą. W aucie przez pierwsze 15min jest całkowicie zimno więc ona nie działa. Jutro skontaktuje się z Audi i zobaczymy czy coś mi powiedzą. Akcja była w 2018, może już po ptakach jeśli poprzedni właściciel to olał. Jestem w stanie sprawdzić Vcds-em czy ona jest sprawna ? Ona włącza się zawsze czy dopiero poniżej 5° ?
 7. tommy24

  B8 TrOOOOp

  Już znalazłem dzięki, było już ustawione na auto. Tego polifta mam od pół roku. Co się wcześniej działo ciężko powiedzieć. A co było coś z nimi nie teges ?
 8. tommy24

  B8 TrOOOOp

  Jak mogę to sprawdzić? W menu car nie widzę takiej opcji. Faktycznie jest taka opcja, niestety już jest ustawiona na auto. Muszę teraz sprawdzić czy działa, ale podejrzewam że nie 😬
 9. tommy24

  B8 TrOOOOp

  Jak szybko wam sie nagrzewa wewnatrz A4 2.0 CR w polifcie ? Jak u siebie ustawie nawiew na auto a temperaturę na HI to po 20km zaczyna dmuchac ledwo ciepłym, o goracym mogę w ogóle zapomnieć. Silnik też potrzebuje co najmniej 20min aby osiągnął 90° stopni
 10. tommy24

  B8 TrOOOOp

  Błędów brak. Jest taka opcja w polifcie ?
 11. tommy24

  B8 TrOOOOp

  Coś jest nie hallo z tym ogrzewaniem. Wymieniłem dzisiaj oba termostaty ale nie przyniosło to niestety efektu. Nagrzewnica niby ciepła, klapy chodzą a w środku nadal zimno.
 12. tommy24

  B8 TrOOOOp

  Tak w przedlifcie też miałem szybko ciepło. Jakichś czas temu zamieniłem go na polifta i nie mogę tam w środku zagrzać
 13. tommy24

  B8 TrOOOOp

  Chłopaki jak szybko, po ilu kilometrach macie ciepło w aucie przy obecnej pogodzie ? Pacjent to polift 2.0tdi CJCA z 2010r. Jak ewentualnie najszybciej nagrzać w samochodzie?
 14. Kupisz na alledrogo nową z A1 za około 150plnów. Wystarczy przełożyć mieszek do swojej ramki po sprawie.
 15. tommy24

  B8 TrOOOOp

  Nie od razu musisz lecieć do dealera,jest wiele innych miejsc gdzie można dostać ori żarówki . Zaleca się wymianę obu bo barwa będzie się inaczej różnić,chyba że to nie przeszkadza. Ja kupowałem kiedyś na Xenony.pl A teraz wszystko zamawiam z autodoca Hoi, bekijk HELLA Gloeilamp, koplamp op de AUTODOC-app https://m.autodoc.nl/hella/7435078 eens.
×
×
 • Create New...