Skocz do zawartości
IGNOROWANY

S6 C7 Avant TATOWÓZ cz. 2 :)


snajper1998

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest glosniejszy, ma inny dzwiek ale na 100% nie jest glosniejszy od ori w trybie dynamic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jestem w chwili obecnej w Chorwacji po przekroczeniu granicy ze Slowenia HUD przestal wyswietlac mi ograniczenia predkosci. Wie ktos o co moze chodzic? Mysle ze akurat to zbieg okolicznosci i pewnie zczytywanie znakow cos padlo. Mial ktos z tym problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien na 100% ale to zalezy tez od tego czy mapa ma "ograniczenia" odpowiednio ustawione, jesli na chorwacji nie maja pelnej homologacji to chyba nie ma wyswietlania ograniczen. Tez tak mialem u siebie w PL do momentu az nie zrobilem aktualizacji map i zaczelo banglac.


Snajper, ma pytanie odnosnie S6, braciak wlasnie sie przymierza i:

Jakie masz srednie spalanie ?

I jaki bak paliwa jest w S6 ?? 75 litrow ??

Chodzi glownie o to ile na baku sie robi bo w obecnym samochodzie strasznei go wkur.... tankowanie co 350 kilometrow :D ,samo spalanie jest mniej istotne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

75 ponoc, srednie z ost 3300 km 12.5, ogolnie wychodzi ok 3 l wiecej jak moj poprzedni ropniaczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

75 ponoc, srednie z ost 3300 km 12.5, ogolnie wychodzi ok 3 l wiecej jak moj poprzedni ropniaczek

Hm.. Bardzo przyzwoite spalanie jak na ten motor. Cylinder on demand masz na pokładzie?

Edytowane przez Binek1.8T
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli taki sam bak jak i u mnie, troche sie ludzilem ze do S6 i RS6 100L moze pakuja, ale 75 przy takim spalaniu tez tragedii nie robi. Cylinder on demand dziala zawsze czy mozna go jakos aktywowac/dezaktywowac w ustawieniach ?? I jak z zalaczaniem/wylaczaniem tego ?? Czuc w jakis sposob tzn. np. jak jedziesz na 4 cylindrach i nagle dasz mocno po gazie to jest zwloka czy od razu reaguje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam sie aktywuje jak jedziesz przez chwile ze stala predkoscia wystarczy delikatnie musnac gaz i juz sie deaktywuje, niewyczuwalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam sie aktywuje jak jedziesz przez chwile ze stala predkoscia wystarczy delikatnie musnac gaz i juz sie deaktywuje, niewyczuwalne

Czyli praktycznie aktywuje sie tylko i wyłącznie podczas tempomatu? Bo musnąć gaz można nawet jak sie na dziurę najedzie ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bez przesady

head up sie naprawil ,przekroczenie granicy slowenii pomoglo :)

koniec modów, auto uważam za kompletne, w chwili obecnej dla mnie idealne :)), brzmi pięknie i dostojnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancko ;) mógłbyś jeszcze tylko dodać filmik z zewnątrz jak sie wkręca ;) bo tak to nie oddaje tego efektu na postoju z racji limitera..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakis czas temu widzialem Twoje S6 szymeniu, wydech był tak glosny ze leb urywało, no ale Ty chyba miales caly wydech zrobiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakis czas temu widzialem Twoje S6 szymeniu, wydech był tak glosny ze leb urywało, no ale Ty chyba miales caly wydech zrobiony

Tak dokładnie, ale wolę Twoją wersję przynajmniej da się jechać w trasę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi snajper, jak wyglada u CB ze spalaniem w mieście (zakorkowanym w miarę) i jak przy stałej prędkości 150km/h.? Pytam bo rozmyślam nad S7 i tak z ciekawości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w miescie to zalezy czy dopiero startujesz z rozruchem czy juz auto nagrzane, ale powyżej 15 musisz liczyc, ja mieszkam w malej miejscowosci wiec nie powiem Ci dokładnie bo korków nie ma :) no i start-stop mam odłączony. Przy 150 to pewnie z 12-13.


Panowie zostały mi po wymianie ori końcowe tłumiki z końcowkami i mysle o sprzedaży bo mi tylko miejsce zajmują, podpowie ktoś za ile to można wystawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...