Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S6 C7 Avant TATOWÓZ cz. 2 :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie jest glosniejszy, ma inny dzwiek ale na 100% nie jest glosniejszy od ori w trybie dynamic.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Pany jestem w chwili obecnej w Chorwacji po przekroczeniu granicy ze Slowenia HUD przestal wyswietlac mi ograniczenia predkosci. Wie ktos o co moze chodzic? Mysle ze akurat to zbieg okolicznosci i pewnie zczytywanie znakow cos padlo. Mial ktos z tym problem?

Opublikowano

Nie ma ograniczeń, jedź ile fabryka dała :D

Opublikowano

Nie jestem pewien na 100% ale to zalezy tez od tego czy mapa ma "ograniczenia" odpowiednio ustawione, jesli na chorwacji nie maja pelnej homologacji to chyba nie ma wyswietlania ograniczen. Tez tak mialem u siebie w PL do momentu az nie zrobilem aktualizacji map i zaczelo banglac.


Snajper, ma pytanie odnosnie S6, braciak wlasnie sie przymierza i:

Jakie masz srednie spalanie ?

I jaki bak paliwa jest w S6 ?? 75 litrow ??

Chodzi glownie o to ile na baku sie robi bo w obecnym samochodzie strasznei go wkur.... tankowanie co 350 kilometrow :D ,samo spalanie jest mniej istotne.

Opublikowano
  • Autor

75 ponoc, srednie z ost 3300 km 12.5, ogolnie wychodzi ok 3 l wiecej jak moj poprzedni ropniaczek

Opublikowano

75 ponoc, srednie z ost 3300 km 12.5, ogolnie wychodzi ok 3 l wiecej jak moj poprzedni ropniaczek

Hm.. Bardzo przyzwoite spalanie jak na ten motor. Cylinder on demand masz na pokładzie?

Edytowane przez Binek1.8T

Opublikowano
  • Autor

tak

Opublikowano

Czyli taki sam bak jak i u mnie, troche sie ludzilem ze do S6 i RS6 100L moze pakuja, ale 75 przy takim spalaniu tez tragedii nie robi. Cylinder on demand dziala zawsze czy mozna go jakos aktywowac/dezaktywowac w ustawieniach ?? I jak z zalaczaniem/wylaczaniem tego ?? Czuc w jakis sposob tzn. np. jak jedziesz na 4 cylindrach i nagle dasz mocno po gazie to jest zwloka czy od razu reaguje ?

Opublikowano
  • Autor

sam sie aktywuje jak jedziesz przez chwile ze stala predkoscia wystarczy delikatnie musnac gaz i juz sie deaktywuje, niewyczuwalne

Opublikowano

sam sie aktywuje jak jedziesz przez chwile ze stala predkoscia wystarczy delikatnie musnac gaz i juz sie deaktywuje, niewyczuwalne

Czyli praktycznie aktywuje sie tylko i wyłącznie podczas tempomatu? Bo musnąć gaz można nawet jak sie na dziurę najedzie ;p
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

no bez przesady

head up sie naprawil ,przekroczenie granicy slowenii pomoglo :)

koniec modów, auto uważam za kompletne, w chwili obecnej dla mnie idealne :)), brzmi pięknie i dostojnie

Opublikowano

ładnie pracuje te twoje s6 pełen podziw

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Opublikowano

Elegancko ;) mógłbyś jeszcze tylko dodać filmik z zewnątrz jak sie wkręca ;) bo tak to nie oddaje tego efektu na postoju z racji limitera..

Opublikowano
  • Autor

jakis czas temu widzialem Twoje S6 szymeniu, wydech był tak glosny ze leb urywało, no ale Ty chyba miales caly wydech zrobiony

Opublikowano

jakis czas temu widzialem Twoje S6 szymeniu, wydech był tak glosny ze leb urywało, no ale Ty chyba miales caly wydech zrobiony

Tak dokładnie, ale wolę Twoją wersję przynajmniej da się jechać w trasę :wink:

Opublikowano
  • Autor

dokladnie zmiana jest slyszalna tylko przywkrecaniu na obroty i tez glowa nie peka

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Powiedz mi snajper, jak wyglada u CB ze spalaniem w mieście (zakorkowanym w miarę) i jak przy stałej prędkości 150km/h.? Pytam bo rozmyślam nad S7 i tak z ciekawości.

Opublikowano
  • Autor

w miescie to zalezy czy dopiero startujesz z rozruchem czy juz auto nagrzane, ale powyżej 15 musisz liczyc, ja mieszkam w malej miejscowosci wiec nie powiem Ci dokładnie bo korków nie ma :) no i start-stop mam odłączony. Przy 150 to pewnie z 12-13.


Panowie zostały mi po wymianie ori końcowe tłumiki z końcowkami i mysle o sprzedaży bo mi tylko miejsce zajmują, podpowie ktoś za ile to można wystawić?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.