Skocz do zawartości
IGNOROWANY

S6 C7 Avant TATOWÓZ cz. 2 :)


snajper1998

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pierdziele Snajper ty to masz przygody z tym samochodem, generalnie wszystko dobrze sie skonczylo ale bym chyba ludzi rozszarpal za taka akcje. Co do GPSa to skuteczność niestety słaba, łatwo zakłócić zablokować sygnał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego Kołek zaproponuje lepsze rozwiązanie niż gps ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hymm masz z klapami czy bez ?? Jakos cicho mi sie wydawalo, za slabo go wkreciles :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie drugi raz w ciągu miesiąca pojawił mi się check z błędem 

 

10435 - Catalyst System; Bank 2 P0430 00 [237] - Efficiency Below Threshold MIL ON - Confirmed - Tested Since Memory Clear Freeze Frame: Fault Status: 00000001 Fault Priority: 2 Fault Frequency: 1 Mileage: 125027 km Date: 2017.04.23 Time: 18:07:06

 

wykasowałem nie wrócił na razie , no ale to juz drugi raz. Wychodzi na to ze katalizator, ktos mial podobne problemy? Kat do wymiany ?

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.

Pytanie czy jest sens wymieniać kat? Downpip'y i programowe wyłączenie drugiej sondy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy downpipach musialbym robic korekte programu z tego co sie orientuje no i łeb by juz urywalo (mam koncowe z MG), więc też nie bardzo :/

czy jakies "czyszczenie" takiego kata wchodzi w gre? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mi to czasem wyskakuje. Z tego co sie orientuje to te katalizatory nie tyle co sie zatykaja a wypalaja wiec o zadnym czyszczeniu nie ma mowy, po powrocie do PL planuje po prostu programowo je deaktywowac albo jakies sportowe wstawic w ich miejsce i stage 3 robic :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, komoornik napisał:

Downpipe ze sportowym katem nie powinien mieć większego wpływu na głośność.

Katalizator w seryjnym DP odpowiada za większość tłumienia dźwięku według mnie (w seryjnym układzie). Dlatego zwykły catback nie zmienia głośności tylko brzmienie (lub minimalnie głośność ale przy wyższych obrotach... ). Wstawiasz przelotowy DP i masz ryk silnika - jak źle dobierzesz catback do przelotowego DP to możesz mieć jeszcze głośniej niż bez wydechu (eskperymentowałem sporo w swoim poprzednim STI z 2.5 i 3" wydechami, ze sportowymi katami, bez katów, etc...). To nie jest do końca takie oczywiste co z czym przypasuje i jaki będzie rezultat końcowy, ale wywalenie KATA = będzie głośno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed wymiana koncowych gadalem z MG i zaproponowali mi wlasnie albo koncowe albo dp z wymiana katow na sportowe, przy czym przy wymianie dp powinienem zrobic korekte programu. Wymiana jednego i drugiego to juz bedzie glosno, a tak jak mam teraz jest dla mnie idealnie. Wiec na pewno zostaje przy serii dp, wiec jakies sugestie bez wywalenia serii katow :))

ogi mozna programowo wylaczyc te sondy ?

jesli tak to gdzie w lubelskim/mazowieckim da rade to ogarnac (sportsmile odpada) 

ps. macie jakis mechanikow godnych polecenia w lubelskim/mazowieckim gdzie zrobia mi przeglad plus ewentualnie naprawy w aucie takim jak moim (troche ktos musi znac sie na rzeczy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego Adam odpada? (sportmile)

kolejki są u nich ale na takie coś to da się na jeden dzień wskoczyć

ecu-performence

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat tez do Sportmile bym nie jechał nie bede tu pisal dlaczego zeby jakiejs swietej wojny nie zaczynac.  A co do twojego pytania snajper to tez polecam Rogala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu wojny? to forum, jestem ciekaw co się stało bo słyszałem same opinie 10/10 o chłopakach, wiem, że mają poślizgi z robocizną i nie wyrabiają się w terminach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...