Skocz do zawartości
IGNOROWANY

S6 C7 Avant TATOWÓZ cz. 2 :)


snajper1998

Rekomendowane odpowiedzi

A na przykladzie A4 B9 widac ze raczej bedzie drozej niz w c7 :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://businessinsider.com.pl/lifestyle/car-insider/audi-s4-avan-jak-sie-nim-jezdzi/grjnyed

 

cena za dobrze wyposazone auto prawie 420 tys, nie przesadzajmy to jest tylko buda A4 z 350 KM na pokładzie, bez przesady 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, snajper1998 napisał:

http://businessinsider.com.pl/lifestyle/car-insider/audi-s4-avan-jak-sie-nim-jezdzi/grjnyed

 

cena za dobrze wyposazone auto prawie 420 tys, nie przesadzajmy to jest tylko buda A4 z 350 KM na pokładzie, bez przesady 

Źle mnie zrozumiałeś, chodziło mi o to że C8 z takim samym wyposażeniem będzie droższe od obecnego C7, i podałem przykład A4 B9 które jest droższe od B8 :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze Cie zrozumiałem :) przy okazji tych rozważań wrzuciłem ile teraz kosztuje S4.  Za wypasione C8 krzykrzną pewnie grubo ponad 500 może i blisko 600. Co jest przegięciem, mimo wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8/30/2017 o 21:54, snajper1998 napisał:

dobrze Cie zrozumiałem :) przy okazji tych rozważań wrzuciłem ile teraz kosztuje S4.  Za wypasione C8 krzykrzną pewnie grubo ponad 500 może i blisko 600. Co jest przegięciem, mimo wszystko.

dla kontrastu napiszcie jeszcze ile jest warty samochód po roku, po dwóch... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.09.2017 o 09:59, was002 napisał:

dla kontrastu napiszcie jeszcze ile jest warty samochód po roku, po dwóch... ;)

no właśnie o to chodzi, auto traci na wartości jak potłuczone 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego już kawał czasu kupuje 4 latki :) . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, snajper1998 napisał:

weselnie :) 

20170901_144043.jpg

20170901_144103.jpg

20170901_144112.jpg

Fiu, fiu.... dorabiasz na wachę ;);) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, wychodzi na to że obecnie S5 ma większą pojemność od RS5 :), ciekawe kiedy zmniejszą w esce litraż

Edytowane przez snajper1998
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hymmm jakoś mi się wydawało że silnik w S5 czy rs5 jeśli chodzi o pojemności jest taki sam różnica jest w osprzęcie itp. Choć może w rs5 zmienili skok tłoka, muszę znalesc gdzieś ten artykuł raz jeszcze a w zasadzie techniczny biuletyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wszędzie piszą 2.9 biturbo , w s5 jest 3.0 

 

byłem dzisiaj kodiaqiem u Rogala,  wsadzili nowy sterownik bosha na razie nieprogramowalny, plusem jest skrzynia DQ500, stage 3 można robić na spore wartości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, snajper1998 napisał:

no wszędzie piszą 2.9 biturbo , w s5 jest 3.0 

 

byłem dzisiaj kodiaqiem u Rogala,  wsadzili nowy sterownik bosha na razie nieprogramowalny, plusem jest skrzynia DQ500, stage 3 można robić na spore wartości :)

A boxem nie mogą mocy podnieść ? A sterownik złamią raczej wcześniej niż później. Widziałeś tego kodiaq czy jak to się pisze w wersji sportline ?? Coś czuję że będziesz bardziej Skodę modzilem niż S6 ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest mozliwosc boxa, za prawie 3 koła, wiec nie bardzo mi sie usmiecha 30 KM wiecej za tyle kasy. Z kodiaqa to może i stage 3 zrobię :) tego sportline widzialem gdzies na zdjeciach, w produkcji go jeszcze nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy orientuje się ktoś czy da radę wstawić zamiast moich ledów, matrixy poliftowe ? Jesli tak to czy znacie kogoś kto to ogarnie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Mosek napisał:

dzieki juz sie kontaktowalem, wymiana zderzaka lamp, + - po upłynnieniu moich gratów wyjdzie ok 10 k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...