Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mosek

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam, dev czy mógłbyś rozkodować mi vin rs5? WUAZZZF59KA905051
  2. z ciekawości, w jaki sposób przegrzałeś tarcze?
  3. Zmieniasz znów na ori tarcze i klocki czy coś innego wrzucasz?
  4. zaczyna to wyglądać, jak dla mnie tylko tył do poprawy, wrzucasz zderzak z rsa? i zmieniłbym zaciski na coś wiekszego + tarcze bo gubią się pod 21 cale
  5. na co zmieniasz?
  6. co wyszło z tym wrzucaniem z n na d, jak u reszty to chodzi? tak samo?
  7. Dziekuje!
  8. Witam, mam pytanie. U kogo może z forum albo kogoś mogę rozkodować VIN auta Audi. Chodzi o wpisy w serwisowe, co było zrobione przy jakim przebiegu i kiedy. Dziękuje
  9. ja bym nie zmieniał tego dekoru z napisem quattro tylko dorezał quattro najlepiej od razu z 3.0tdi
  10. Pot/wilgoć/mokre dłonie wpływają na to co napisałeś, impregnacja przed i nie będzie tego efektu
  11. cóż, teraz to tylko do środka klima 3 strefy z panelem z polifta i środek 100% complete
  12. Dokładnie, dlaczego masz utapiać swoje pieniadze ciezko zarobione, a gnojek bedzie siedzial dalej i bedzie ludzi robił za przeproszenime w chu bez zadnych konsekwencji. Bo co, on jest tylko posrednikiem to nie ma zadnego poczucia?
  13. czytaj, czytaj. Porządki zrób też w papierkach bo inspekcja pracy z fabrycznej w bstk jest już poinformowana, jak coś to ja ich poinformowałem aby nie było
  14. prawnik po sporządzeniu pisma odpowiedniego i wysłaniu daje mu szansę 14 dni na uiszczenie zapłaty, po 14 dniach leci wniosek do sądu także nie ma o niczym informować. Normalny i rozsądny człowiek rozwiązałby to. Dzieciak poczuł wiatr we włosach bo każdy olewał temat bo nie chciało się prawnie załatwiać tego i są efekty takie, a nie inne.
  15. słuchaj, bierzesz prawnika, napisze pismo do gnojka z wezwaniem do zapłaty, ma 14 dni roboczych, jak nie to sprawa trafia do sądu i skończy mu się to. Jak każdy będzie odpuszczał mu to będzie jeszcze gorzej. To jest dzieciak, 23 lata ma. Wystawiał Tobie rachunki na te roboty i resztę? Bo nie wiem czy jutro warto dzwonić do inspekcji pracy aby odwiedzili tą dziuple.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.